Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met messing beslag. Zijkanten gebogen. Ongerestaureerd. Afmeting: 82 x 83 x 52 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barock 4-laden commode. Gebuikt. Afmeting: 82 x 98 x 50 cm. In goede staat.
Franse stijl twee-deurs linnenkast met brandstempel. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. Met gebogen front. Uitneembaar met schroev...
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 84 x 76 x 46 cm. In goede staat.
50-er Jaren theewagen op wielen. Chroom. Opklapbaar. Afmeting: 80 x 70 x 36 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten piedestal + opengewerkte hocker. Circa 1900. Afmeting: 45 - 77 cm. In goede staat.
Notenhouten Hollandse Barok-stijl porseleinkast met intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteits-stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 195 x 56 cm. In goede staat.
Oostenrijkse eikenhouten Louis Philippe vitrinekast met etagiere. Circa 1870. Afmeting: 173 x 102 x 46 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten spiegel in lyra vorm met lade. Afmeting: 82 x 73 x 40 cm. In goede staat.
Vier notenhouten stoelen met messing intarsia. Circa 1900. Afmeting: 84 x 51 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten bonheur met spiegel. Huwelijk. Circa 1870. Mist sleutels. Afmeting: 192 x 102 x 50 cm. In redelijke staat.
Grote eikenhouten dekenkist met monogram en datering 1709. Kerfsnede. Met origineel slot. Afmeting: 85 x 68 x 155 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Jugendstil keukenbuffet met messing beslag en facet geslepen glas en spiegel. Afmeting: 205 x 120 x 55 cm. In goede staat.
Notenhouten Louis Philippe spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 71 x 120 x 88 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Gründerzeit naaitafel met vakverdeling onder blad. Circa 1880. Afmeting: 71 x 51 x 25 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en deurtje. Met afneembaar blad. Circa 1915. Afmeting: 75 x 40 x 60 cm. In goede staat.
Gietijzeren tuinbank. 20e Eeuw. Hout vergaan. Afmeting: 87 x 100 x 52 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met getorste poot en klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: H 50 x Ø 60 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse wortelnoten salontafel met florale intarsia. Blad kan opgeklapt worden (flap aan de wand). Circa 1860. Afmeting: 60 x 100 x 131 cm. In goede staat.