Grote antieke Engelse gepolychromeerde terracotta tabakspot. Charles Dickens. Genummerd. Minimale chips. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote porseleinen Jugendstil vaas met floraal en goudfazanten decor. Gemerkt Rozenburg Den Haag 737 H. Vermoedelijk naar Rozenburg. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Grote Deense porseleinen Bing & Grøndahl ijsbeer. Nr. 1785 R. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 28 x 8 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen kakatoe. Fraureuth door Max Herman Fritz. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence APK gemerkte dekselvaas met leeuw/floraal decor. Zes-kantig. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor en bodemmerk De Klaauw. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Zeldzaam 17e - 18e eeuws Delfts-blauw Fayence wijwater-wandbakje met engelen en heilig kruis. Afmeting: 16 x 9 x 5 cm. In goede staat.
3 duitse hummel figuren 20e eeuw. 1x meisje en jongen onder paraplu 1950-1955, 1x jongen en meisje bij heilig kruis 1950-1955, 1x jongen met geiten 1950-1955 11-20 cm hoog in goede staat.