Drie delen oud Duits keramiek. Bestaande uit: Goebel waxinelichthouder met kerstengel. Goebel Afrikaanse springbok (porselein). Hutschenreuther konijn. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Enkele chips. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Delftse Fayence schotels. Gemerkt. Eén grote plooischotel in Wanli-stijl. Eén gecontourneerde schotel met decor van Chinees landschap. Beide beschadigd. Afmeting: ø 25 - 33 cm. I...
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor en bodemmerk De Klaauw. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Delftse borden met bloemenvaas/Chinese tuin decor. Randschades. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.
Lot aardewerk/porselein. Bestaande uit: Drie antieke Majolica schotels met floraal decor. Genummerd. Circa 1900. Eén dekseldoos met figuren, tweede helft 20e eeuw. Eén lampenvoet. Duitsland. Circa 193...
Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...
Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Petrus Regout keramieken kaststel met floraal decor. Eén haarlijn. Afmeting: 26 - 34 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse grijze steengoed drinkpullen met teksten en wijnranken decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Majolica kacheltegels in eikenhouten omlijsting. Eekhoorn + uil. Circa 1900. Afmeting: H 21 x B 21 cm. In goede staat.
Lot van 12x 19e eeuwse gekleurde hollandse wandtegels in eikenhouten lijsten, met figuren in landschpdecors. diverse restauraties in redelijke staat 13x13 cm
18e Eeuws 6-pas Hollands tegeltableau met religieus decor. Mangaan kleur. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.
Zes antieke Jugendstil tegels met diverse landschappen decors. Circa 1910. Enkele chip. Afmeting: H 7,7 x B 15 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws 9-pas tegeltableau met kustplaatsen decor en één maal met religieus decor. Eén chip. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.
17e Eeuwse dikke Hollandse wandtegel met afbeelding van infanterist met speer. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Gemerkt A.J. v/d B. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Negen delen Delfts blauwe Fayence. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Twee maal Arnhem Holland platelen pijpvazen met oren. Circa 1915. Met floraal Jugendstil decor. Decor Flora. Eén bodemrand twee chips. Afmeting: H 31 x ø 17 cm. In goede staat.
Grote antieke Gouda plateel bloempot met floraal decor. Circa 1915. Beschadigingen. Afmeting: 22 x ø 30 cm. In redelijke staat.
Twee Hollandse keramieken vazen in Art Deco-stijl. Waarvan één gemerkt KV246. Circa 1930 - 1950. Met groen glazuur en groen/geel glazuur. Afmeting: Ø 18 - Ø 20 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Hollandse polychroom platelen vazen. De Duif, Den Dolder. Circa 1910. Chips onderrand. Afmeting: H 31 x Ø 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse plateel vazen. De Duif - Den Dolder. Circa 1920. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.