Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Beschadigd. Afmeting: Ø 21 - Ø 22 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Ingekort. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Tibetaanse bronzen rituele Vajra. Boeddhisme/Hindoeisme. Afmeting: 17,5 x 17 x 4,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. Beschadigd. Bestaande uit: Wanli bord. Chinese klapmuts kom. Afmeting: ø 19 - 20 cm. In matige staat.
Vijf Chinees porseleinen kommen. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 16 cm. In goede staat.
Drie delen antiek. Divers. Bestaande uit: Japanse benen godheid. Chinees porseleinen fluitje. Antieke filigrain houder met lakstempel. J. van Best pompen. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Chinese loep met wit metaal en jade. 20e Eeuw. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
Chinese ijzeren boeddha in lotushouding. Afmeting: 21 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wanli Gendi schenkkan met Chinese tuin decor. Beschadigd. Afmeting: H 24 x Ø 15,5 cm. In matige staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Yixing theepot met bodemmerk en floraal/vogel emaille decor. Afmeting: 12 x 20 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met figuren in hemel decor, hert, paradijsvogel en figuren op veranda decor. Afmeting: H 15,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Prachtige antieke houtgestoken Chinese hocker met floraal decor, klauwpoten en zeskantig blad met marmer. Afmeting: 60 x 36 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen wierookbrander met floraal/olifanten decor. Koro. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee Chinese houtgestoken hockers, waarvan ééntje met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kommen + schaal. 18e - 19e Eeuw. Familie Rose, Imari kommen, haarlijnen + chip. Schaal heeft draken decor + bodemmerk, gaaf. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede sta...
18e - 19e Eeuwse Aziatische bronzen Koro (wierookbrander) met ruitvormige symbolen op de bodem. Slijtage rondom met restanten van Swastika tekens. Eén oudere restauratie bovenrand. Afmeting: 6,5 x ø 1...
Twee delen Chinees porselein. Eén octagonale schotel met floraal decor. Eén porseleinen pot met floraal decor. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Japanse groen porseleinen bloempot met kraanvogel decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen jardiniere met Samurai krijgers in landschap decor + vogels op bloesemtakken. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 19 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse keramieken pijpvaas met decor van jagende figuren op ganzen. Meiji. Gesigneerd. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. Eén bord met monnik, zes tekens bodemmerk. Eén bord met pioenrozen. Afmeting: ø 18 - 28 cm. In goede staat.
Chinees houten sieradenkistje met messing beslag en mineraal stenen medaillons. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Twee maal China/Japan. Eén 19e eeuwse Imari schotel. Eén Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse bronzen vazen met draken/bloesem/vogel decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Kom, goed. Twee gecontourneerde schalen. Eén bakfoutje. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein met floraal decor. Bestaande uit: Grote schaal, gekramt. Twee borden, goed. Afmeting: 25 - ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Japanse cloisonne vazen met floraal/vogel decor. Met bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari bloempot met houtgestoken olifanten hocker. Afmeting: H 84 x Ø 45 cm. In goede staat.
Drie diepe 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden goed, één beschadigd. Afmeting: ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal divers oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Figuren in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige Japanse messing lantaarn. Circa 1900. Afmeting: H 71 x ø 32 cm. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x 26 x ø 14 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in huisje decor. Eén haarscheur, enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Chinese geschilderde voorouder portretten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 101 - 216 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Chinese aquarellen op papier. Circa 1900. Figuren voorstellingen met goden et cetera. Afmeting: H 122 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte schotels met peterselie decor. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor en poedergoud glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Oude Chinese celadon wierookbrander op houtgestoken basement met draak decor. Haarlijn. Afmeting: H 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen vorm. Met vleermuis op deksel. Afmeting: 9 x 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met druivenranken en eekhoorn. Bodemmerk. Afmeting: 10 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. Eén goed. Eén haarlijn + chip. Afmeting: ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Yixing theepot met bodemmerk en bloesemtak/bamboe decor. Afmeting: 12 x 18 x Ø 11 cm. In goede staat.