Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Chinese klederdracht in lijst
Resultaat: 225 EUR

Twee maal antieke Chinese klederdracht in lijst. Borduurwerk op zijde. Circa 1900. Afmeting: H 53 x B 53 cm. In goede staat.

Gesigneerd Chinees werk, Boeddha
Startprijs 50 EUR

Chinees werk. Gesigneerd. 20e Eeuw. Bronskleurige boeddha op rijstpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 36 x B 24 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Imari Ghendi-kan
Startprijs 300 EUR

Gave 19e eeuwse Imari porseleinen Ghendi-kan met floraal en goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Satsuma lamp
Resultaat: 170 EUR

Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp met fijn gedecoreerde figuren in landschap en goud decor. Circa 1900. Geisha. Afmeting: H 62 x Ø 17 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 100 EUR

Vijf maal divers Chinees porselein. Bestaande uit: Bord, 18e eeuw, chip. Cargo kom, 17e eeuw, goed. Kleine trekpot, circa 1900, goed. Imari kopje,goed. Kantonese dekselpot, 20e eeuw, goed. Afmeting: 7...

11x Chinees porselein
Resultaat: 20 EUR

11x Chinees porselein. Familie Noir. 20e Eeuw. Onder andere: Gemberpotten, vaasjes et cetera. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

5x Japans porselein
Startprijs 25 EUR

Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...

2x Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee maal Chinees porselein. Eén maal grote sierschotel met Europees decor. Eén vaas blauw/goud met Europees decor. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese Foo-honden
Resultaat: 90 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Foo-honden met rood glazuur. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 10 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Oude Chinese theeglazuur vaas
Resultaat: 375 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en theeglazuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen met kustplaats decor en pagodes. Circa 1800. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6,5 x 14 ø cm. In redelijke staat.

3x Chinese Capucijner kommen
Resultaat: 40 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kommen met floraal decor. Afmeting: 6 - ø 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (13x)
Resultaat: 40 EUR

Divers oud/antiek Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Rijstlepels, kommen, schotels, schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Oude Chinese boeddha
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese keramieken boeddha met craquele glazuur. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.

Lotje divers Chinees (6x)
Startprijs 25 EUR

Zes maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee glazen kop en schotels. Keramieken figuur die spel speelt. Twee Familie Rose schotels. Eén bord, floraal. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.

Chinese plaquette + kamerscherm
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud China. 20e Eeuw. Eén drie-delig houtgesneden kamerscherm met zijde schilderijen. Eén porseleinen plaquette met Chinese godheid. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.

Oud Chinees bord
Startprijs 30 EUR

Oud Chinees porseleinen handbeschilderd bord met figuren decor en bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 26,3 cm. In goede staat.

Antiek Chinees Yixing theepotje
Startprijs 140 EUR

Antiek Chinees Yixing theepotje met bloesemtak decor + merktekens. Chips deksel. Afmeting: 10 x 18 x 9 cm. In goede staat.

Lot Chinese bloempotjes
Resultaat: 50 EUR

Groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes met onderschotels. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Kang Xi schotel
Startprijs 150 EUR

Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Familie Verte borden
Resultaat: 15 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese Familie Verte bordjes met floraal decor. Afmeting: ø 13,7 cm. In goede staat.

Japanse Kutani caché pot
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Japanse Kutani porseleinen caché pot met vergulde messing monturen. Bodemmerk. Afmeting: 28 x ø 19 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees kannetje
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kannetje met Amsterdams' Bont decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

10x Antieke Familie Rose borden
Resultaat: 60 EUR

Tien antieke porseleinen borden met Chinese Familie Rose decors, Geisha's met bloemen. 19e Eeuw. Eén bord chip. Afmeting: ø 19 - 20 cm. In goede staat.

3x Japanse Kutani vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bronzen wierookbrander
Resultaat: 225 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 12 x ø 16 cm. In goede staat.

Chinese bronzen cloisonne wierookpot
Startprijs 180 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen cloisonne wierookbrander met floraal decor. Afmeting: 8 x ø 16 cm. In goede staat.

Oud Oosters benen plateau/basement
Resultaat: 100 EUR

Groot oud Oosters benen plateau/basement. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 28 cm. In goede staat.

Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese houtgestoken bamboe penselenpot met landschap/figuren decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese jade gesneden beker
Startprijs 1.000 EUR

Grote oude Chinese jade gesneden dubbele beker met grip en draak. Afmeting: 12,5 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees trekpotje
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 17 x 11 ø cm. In goede staat.

7x Oud/antiek Chinees jade
Startprijs 140 EUR

Zeven maal oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel, ø 32 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/goud/Foo-hond decor. Eén haarlijn. Afmeting: ø 32 cm. In goede staat.

8x Chinese kop+schotels
Resultaat: 500 EUR

Acht Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met kippen/peterselie decor. Vijf schotels goed. Drie haarlijn of chip. Zes kopjes goed. Twee beschadigd. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In redelijk/g...

8x Chinese kop + schotels
Resultaat: 400 EUR

Acht stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschappen/peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Chips randen. Afmeting: 6 x ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 27,1 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: ø 27,1 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 450 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung octagonale borden met pagodes in landschap decor. Eén haarlijn, één chip. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

í
Resultaat: 3.750 EUR

Grote Chinees porseleinen trompetvormige vaas met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 33,5 x ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, Sung-stijl
Resultaat: 1.000 EUR

Grote chinees porseleinen vaas met figuren en floraal decor in sung stijl. 39.5x14.5Ø in goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees Familie Rose
Resultaat: 300 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose borden met tuindecor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose schotel ø 34,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met vazen en floraal decor + zes tekens bodemmerk. 1x Randglazuur schade. Afmeting: 7 x ø 34,5 cm/. In goede staat.

Chinese drakenschotel ø 44,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met draken in wolken decor. Met gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 44,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen en Foo-honden. Wit-bruine glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 36 x ø 30 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen. Wit-bruin glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 44 x ø 24 cm. In goede staat.

Grote Chinese sierschotel ø 42,7 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel met krijgers in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: ø 42,7 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas + sokkel
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen pijpvaas met groene celadon craquele glazuur. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 39 x ø 19 cm. In goede staat.

8x Chinees eierschaal porselein
Resultaat: 150 EUR

Acht Chinese eierschaal porseleinen kop en schotels. Met zes tekens bodemmerk, kustplaats met brug decor. Zeven schotels goed, één gelijmd, acht kopjes goed. Afmeting: 6 x ø 13 cm. In goede staat.

2x Zeldzame Chinese vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen cilinder vazen met bruine glazuur, vogels/vlinders en bloemen decor. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 25,5 x ø 11,2 cm. In redelijk/goede staat.

17e Eeuws Chinees Wanli bord ø 21 cm.
Resultaat: 275 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met coulissen decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen familie rose kom met florale decor en tekens en een bodemmerk 7.5x Ø16,2 in goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen blauw-witte octagonale vaas met steur/floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Resultaat: 250 EUR

Chinees aardewerken schenkkan met groen/bruine glazuur, Floraal decor en schenktuit in vogelkop in sung stijl. 25cm hoog. in goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Waterbak met landschap decor + bord met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3 x 23,5 x 16 cm. / 3,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese porseleinen kom
Resultaat: 500 EUR

Chinese porseleinen Familie Rose kom. Met Chinese spelende kinderen decor. 20e Eeuw. Bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x ø 14,7 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese potjes
Resultaat: 60 EUR

Vier Chinees porseleinen vaasjes met bodemmerk. Divers. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Chinese tempelhond van jade
Resultaat: 190 EUR

Grote oude/antieke Chinese tempelhond van jade. Twee delig. Met opbergruimte binnenin. Afmeting: 28,5 x 23 x 15 cm. In goede staat.

2x Chinees lakwerk
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek Chinees rood lakwerk. Bestaande uit: Verdeelschaal in dekseldoos met vleermuis decor. Schaal met bodemmerk en figuren in interieur decor. Afmeting: ø 36-39 cm. In goede staat.

Antieke Chinese stempel
Resultaat: 90 EUR

Antieke natuurstenen Chinees bewerkte stempel. Hoogwaardigheidsbekleder op troon. Afmeting: 18 x 9 x 4 cm. In goede staat.

Aparte Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

Aparte Chinees porseleinen vaas met tekst en wortelhout effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas met tekst
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rondom tekst en blauw-wit, floraal. Afmeting: H 35 x ø 19 cm. In goede staat.

19e eeuwse kom, zwart
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse zwarte kom van bisquit porselein. Met diverse Empire voorstellingen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x ø 18 cm. In goede staat.

Chinese kraagvaas, Sung-stijl
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kraagvaas met bruine glazuur en geetst decor van vlinders en bloemen. 29x14cm in goede staat.

Grote Chinese maanvaas
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte maanvaas met figuren in landschap en bloemen decor. Afmeting: 46 x 30 x 8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, figuren/wolken
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen vaas met Chinese godheden in de wolken decor rondom. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met Chinese godheden decor. Afmeting: 25 x ø 20 cm. In goede staat.

Familie Verte rolvaas
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met paarden decor + craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 5,3 x ø 13,7 cm. In goede staat.

3x Antieke Japanse/Chinese kommen
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke Japanse/Chinese porseleinen kommen. Eén maal kraanvogels in de wolken. Eén maal tuin decor, chips, Chinees. Eén maal Imari, tuin decor, geschulpt. Afmeting: ø 10,5 - 15,5 cm. In redelijk/...

2x Chinees porselein
Resultaat: 190 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Trekpotje, 18e eeuw, peterselie decor, chip deksel. Kang Xi dekselvaasje, beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.

2x Chinese gemberpotten
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten met Familie Rose decor, floraal en figuren. Afmeting: ø 10 - ø 13 cm. In goede staat.

Chinese kraantjeskan, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinese bewerkte bronzen kraantjeskan met drakenkopkraan en gegraveerde paradijsvogels in de wolken. Geen deksel. Afmeting: 42 x 46 x 42 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met geisha in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 28,3 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese bordjes, 1800
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen bordjes met floraal decor. Circa 1800. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke blauw-witte Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Kang Xi + Queng Lung. Enkele chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met mandarijn-eenden en waterlelie decor. Met tekst + bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

4x Imari borden
Resultaat: 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

2x Japanse/Chinese borden
Resultaat: 75 EUR

Twee maal China/Japan. Eén grote 18e eeuwse Chinese schotel, Imari, chip. Eén Japanse Arita schotel, gelijmd. Afmeting: ø 28 - 33 cm. In redelijk/matige staat.

2x Antieke koektrommels, 1920
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke porseleinen koektrommels met Imari decor. Echter Duitsland. Gemerkt. Circa 1920. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

Chinese terracotta kom
Resultaat: 250 EUR

Chinese terracotta geglazuurde zwarte kom met binnenin Foo-hond decor. Afmeting: 5,5 x ø 15,3 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese kommen
Resultaat: 550 EUR

Set van twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschappen/vazen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x ø 15 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen bord met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 4,5 x ø 21,5 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein (divers)
Resultaat: 125 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse theepot met figuren decor, chip tuit. 19e Eeuwse theepot met groen glazuur en goudrand. Knobbelvaasje met craquele glazuur, bodemmerk. Afmeting:...

Zeer grote Japanse/Chinese vaas
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse/Chinese vaas met Foo-honden, kraanvogels en bloesemtakken decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 17 x ø 13 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 125 EUR

Oosterse bronzen boeddha figuur op heilige stier. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 20 x 11 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 40 EUR

Chinese Yixing trekpot met boomschors/slak decor. Afmeting: 11 x 19 x ø 9,5 cm. In goede staat.

2x Grote Imari schalen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen octagonale schalen. Floraal + goud decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: 4 x 32 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Imari tafellamp
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met brons verguld basement. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

6x Imari vazen
Resultaat: 100 EUR

Zes 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Twee heel, vier beschadigd. Afmeting: H 19 - 29 cm. In matig/redelijke staat.

Imari knobbelvaas
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 31 x ø 14 cm. In goede staat.

12x Japanse Imari schotels
Resultaat: 70 EUR

12x Japanse 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde schotels met floraal/goud decor. Cakebordjes. Afmeting: ø 14 cm. In goede staat.

Antiek Japans serviesgoed
Resultaat: 35 EUR

Antiek Japans eierschaal porseleinen serviesgoed. Circa 1880. Bestaande uit: Zeven kopjes, twee schotels. Met floraal/geisha decor. Bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 11,5 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porseleinen Chine de Commande kommen. Beschadigd. ø 11,5 - 14 cm. In matige staat.

Chinees blauw-wit bord
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen bord in Wanli-stijl met coulissen decor. Afmeting: 3 x ø 16,5 cm. In goede staat.

6x Chinese kop en schotels
Resultaat: 700 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met peterselie decor + landschap. Eén schotel één chip. Alle kopjes goed. Afmeting: 6 x ø 14 cm. In goede staat.