Twee maal antieke Chinese klederdracht in lijst. Borduurwerk op zijde. Circa 1900. Afmeting: H 53 x B 53 cm. In goede staat.
Chinees werk. Gesigneerd. 20e Eeuw. Bronskleurige boeddha op rijstpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 36 x B 24 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse Imari porseleinen Ghendi-kan met floraal en goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp met fijn gedecoreerde figuren in landschap en goud decor. Circa 1900. Geisha. Afmeting: H 62 x Ø 17 cm. In goede staat.
Vijf maal divers Chinees porselein. Bestaande uit: Bord, 18e eeuw, chip. Cargo kom, 17e eeuw, goed. Kleine trekpot, circa 1900, goed. Imari kopje,goed. Kantonese dekselpot, 20e eeuw, goed. Afmeting: 7...
11x Chinees porselein. Familie Noir. 20e Eeuw. Onder andere: Gemberpotten, vaasjes et cetera. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...
Twee maal Chinees porselein. Eén maal grote sierschotel met Europees decor. Eén vaas blauw/goud met Europees decor. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Foo-honden met rood glazuur. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 10 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en theeglazuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen met kustplaats decor en pagodes. Circa 1800. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6,5 x 14 ø cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kommen met floraal decor. Afmeting: 6 - ø 12 cm. In goede staat.
Divers oud/antiek Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Rijstlepels, kommen, schotels, schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Oude Chinese keramieken boeddha met craquele glazuur. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Zes maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee glazen kop en schotels. Keramieken figuur die spel speelt. Twee Familie Rose schotels. Eén bord, floraal. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.
Twee maal oud China. 20e Eeuw. Eén drie-delig houtgesneden kamerscherm met zijde schilderijen. Eén porseleinen plaquette met Chinese godheid. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen handbeschilderd bord met figuren decor en bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 26,3 cm. In goede staat.
Antiek Chinees Yixing theepotje met bloesemtak decor + merktekens. Chips deksel. Afmeting: 10 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes met onderschotels. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese Familie Verte bordjes met floraal decor. Afmeting: ø 13,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Kutani porseleinen caché pot met vergulde messing monturen. Bodemmerk. Afmeting: 28 x ø 19 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kannetje met Amsterdams' Bont decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met melk en bloed decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Tien antieke porseleinen borden met Chinese Familie Rose decors, Geisha's met bloemen. 19e Eeuw. Eén bord chip. Afmeting: ø 19 - 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 12 x ø 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen cloisonne wierookbrander met floraal decor. Afmeting: 8 x ø 16 cm. In goede staat.
Groot oud Oosters benen plateau/basement. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken bamboe penselenpot met landschap/figuren decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinese jade gesneden dubbele beker met grip en draak. Afmeting: 12,5 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 17 x 11 ø cm. In goede staat.
Zeven maal oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/goud/Foo-hond decor. Eén haarlijn. Afmeting: ø 32 cm. In goede staat.
Acht Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met kippen/peterselie decor. Vijf schotels goed. Drie haarlijn of chip. Zes kopjes goed. Twee beschadigd. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In redelijk/g...
Acht stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschappen/peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Chips randen. Afmeting: 6 x ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: ø 27,1 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung octagonale borden met pagodes in landschap decor. Eén haarlijn, één chip. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen trompetvormige vaas met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 33,5 x ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote chinees porseleinen vaas met figuren en floraal decor in sung stijl. 39.5x14.5Ø in goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose borden met tuindecor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met vazen en floraal decor + zes tekens bodemmerk. 1x Randglazuur schade. Afmeting: 7 x ø 34,5 cm/. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met draken in wolken decor. Met gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 44,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen en Foo-honden. Wit-bruine glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 36 x ø 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen. Wit-bruin glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 44 x ø 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen sierschotel met krijgers in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: ø 42,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met groene celadon craquele glazuur. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 39 x ø 19 cm. In goede staat.
Acht Chinese eierschaal porseleinen kop en schotels. Met zes tekens bodemmerk, kustplaats met brug decor. Zeven schotels goed, één gelijmd, acht kopjes goed. Afmeting: 6 x ø 13 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen cilinder vazen met bruine glazuur, vogels/vlinders en bloemen decor. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 25,5 x ø 11,2 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met coulissen decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met florale decor en tekens en een bodemmerk 7.5x Ø16,2 in goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte octagonale vaas met steur/floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees aardewerken schenkkan met groen/bruine glazuur, Floraal decor en schenktuit in vogelkop in sung stijl. 25cm hoog. in goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Waterbak met landschap decor + bord met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3 x 23,5 x 16 cm. / 3,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinese porseleinen Familie Rose kom. Met Chinese spelende kinderen decor. 20e Eeuw. Bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x ø 14,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Chinees porseleinen vaasjes met bodemmerk. Divers. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese tempelhond van jade. Twee delig. Met opbergruimte binnenin. Afmeting: 28,5 x 23 x 15 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees rood lakwerk. Bestaande uit: Verdeelschaal in dekseldoos met vleermuis decor. Schaal met bodemmerk en figuren in interieur decor. Afmeting: ø 36-39 cm. In goede staat.
Antieke natuurstenen Chinees bewerkte stempel. Hoogwaardigheidsbekleder op troon. Afmeting: 18 x 9 x 4 cm. In goede staat.
Aparte Chinees porseleinen vaas met tekst en wortelhout effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rondom tekst en blauw-wit, floraal. Afmeting: H 35 x ø 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zwarte kom van bisquit porselein. Met diverse Empire voorstellingen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kraagvaas met bruine glazuur en geetst decor van vlinders en bloemen. 29x14cm in goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte maanvaas met figuren in landschap en bloemen decor. Afmeting: 46 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinese godheden in de wolken decor rondom. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met Chinese godheden decor. Afmeting: 25 x ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met paarden decor + craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 5,3 x ø 13,7 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse/Chinese porseleinen kommen. Eén maal kraanvogels in de wolken. Eén maal tuin decor, chips, Chinees. Eén maal Imari, tuin decor, geschulpt. Afmeting: ø 10,5 - 15,5 cm. In redelijk/...
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Trekpotje, 18e eeuw, peterselie decor, chip deksel. Kang Xi dekselvaasje, beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met Familie Rose decor, floraal en figuren. Afmeting: ø 10 - ø 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bewerkte bronzen kraantjeskan met drakenkopkraan en gegraveerde paradijsvogels in de wolken. Geen deksel. Afmeting: 42 x 46 x 42 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met geisha in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 28,3 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen bordjes met floraal decor. Circa 1800. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Drie antieke blauw-witte Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Kang Xi + Queng Lung. Enkele chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met mandarijn-eenden en waterlelie decor. Met tekst + bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee maal China/Japan. Eén grote 18e eeuwse Chinese schotel, Imari, chip. Eén Japanse Arita schotel, gelijmd. Afmeting: ø 28 - 33 cm. In redelijk/matige staat.
Twee antieke porseleinen koektrommels met Imari decor. Echter Duitsland. Gemerkt. Circa 1920. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Chinese terracotta geglazuurde zwarte kom met binnenin Foo-hond decor. Afmeting: 5,5 x ø 15,3 cm. In goede staat.
Set van twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschappen/vazen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 4,5 x ø 21,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse theepot met figuren decor, chip tuit. 19e Eeuwse theepot met groen glazuur en goudrand. Knobbelvaasje met craquele glazuur, bodemmerk. Afmeting:...
Zeer grote 19e eeuwse Japanse/Chinese vaas met Foo-honden, kraanvogels en bloesemtakken decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 17 x ø 13 cm. In goede staat.
Oosterse bronzen boeddha figuur op heilige stier. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot met boomschors/slak decor. Afmeting: 11 x 19 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen octagonale schalen. Floraal + goud decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: 4 x 32 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met brons verguld basement. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Twee heel, vier beschadigd. Afmeting: H 19 - 29 cm. In matig/redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 31 x ø 14 cm. In goede staat.
12x Japanse 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde schotels met floraal/goud decor. Cakebordjes. Afmeting: ø 14 cm. In goede staat.
Antiek Japans eierschaal porseleinen serviesgoed. Circa 1880. Bestaande uit: Zeven kopjes, twee schotels. Met floraal/geisha decor. Bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porseleinen Chine de Commande kommen. Beschadigd. ø 11,5 - 14 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen bord in Wanli-stijl met coulissen decor. Afmeting: 3 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met peterselie decor + landschap. Eén schotel één chip. Alle kopjes goed. Afmeting: 6 x ø 14 cm. In goede staat.