Chinees porseleinen dekseldoos met pioenrozen/vlinder decor + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel. Gecontourneerd, met floraal/goud decor. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen theeservies met berglandschap/pagodes/goud decor. Circa 1930. Zwart matte glazuur. Bestaande uit: Melk/suiker set, theekan, zes borden, vijf kop en schotels. Kleine beschadig...
Vier maal Chinees/Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Wit geglazuurde Chinees porseleinen schaal met oranje draken decor en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk en floraal decor. Zeven kopjes en vier schotels. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 x ø 12 cm. In goede staat.
Zes antieke Japanse Kutani porseleinen borden. Gemerkt Osaka. Eén bord randschade. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vlinder decor en goudrand. Bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese gesigneerde rolschilderijen met dieren voorstellingen. Prenten. Afmeting: 150 - 170 cm. In goede staat.
Twee Chinese werken. Eén maal bloemen met vlinders op rotsen, gesigneerd. Gouache op zijde. Eén maal Chalux 1937. La Lonviere. Chinese geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 23 x B 15 cm. In goede s...
Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kopjes + één schotel. Met landschappen/peterselie decor. Enkele chips + één kopje gelijmd, Schotel haarlijn + chips. Afmeting: ø 8 - ø 12 cm. In redelijk...
Chinese groene jade-gesneden dekselvaas met draken. Afmeting: 21 x 15 x 4,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Twee kop en schotels met peterselie decor + vier-tekens bodemmerk, één haarlijn + één chip + schade gelijmd. Drie kop en schotels, Queng...
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli borden met coulissen en sprinkhaan decor. Beide haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde kopergeslagen Japanse/Chinese theepot. Afmeting: 10 x 15 x ø 12 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Japans porseleinen sierschotels. Circa 1900. Divers. Afmeting: ø 31 - 37 cm. In goede staat.
Drie antieke Japans porseleinen sierschotels. Divers. Circa 1900. Afmeting: ø 30 - 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 x Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met bruine glazuur, tekst en zwart landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese/Japanse bronzen wandversiering. Twee paradijsvogels. Breuk in staart. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met bodemmerk, floraal/vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 x ø 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonne borden met kraanvogel decor. Meiji periode. Circa 1880. Eén onderkant iets beschadigd. Afmeting: ø 30,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japanse bronzen vaas met waterplanten decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 50 x ø 26 cm. In goede staat.
Mooie blauwe Chinees porseleinen waterbak in lotusbloem-vormgeving. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,8 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote blauw-witte gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x ø 24 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen rolvazen met draken decor. Lampenvoeten, gaatjes in bodem. Afmeting: H 40 x ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote geglazuurde Chinees keramieken trekpot met bodemmerk. Afmeting: 27 x 19 x Ø 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen blauw-witte vaas met figuren in landschap decor. Met vier-tekens bodemmerk. Bovenrand chip + haarlijn. Afmeting: H 21 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal met paradijsvogel + bodemmerk, circa 1900, goed. Eén maal met floraal decor + bodemmerk, 19e eeuw, haarlijn. Eén maal met figuren in landschap/vleermu...
Twee antieke Chinees porseleinen rolvazen met figuren in landschap decor en vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 30,5 - Ø 10,2 cm. In redelijk, goede staat.
18e - 19e Eeuwse grote Chinees porseleinen schotel met geisha + zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma porseleinen borden met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met loodglazuur en roze florale decors. Met bodemmerk. Lampenvoet geweest. Gat in bodem. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Licht blauw geglazuurde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en opgewerkte ringen. Afmeting: H 26 x Ø 15 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Chinees/Japans porseleinen serviesgoed. Divers. 18-Delig. Kop en schotels, onder andere 13x Familie Verte, 5x Japan, eierschaal. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met perzik decor en Queng Lung bodemmerk. Afmeting: H 57 x Ø 36 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kopje met groene glazuur, floraal + bodemmerk. Twee schotels, republiek, geisha's in tuin decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: ø 9,5 - ...
Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 14,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse Queng Lung vleesschaal, gelijmd. Republiek Familie Rose vaas, chip gelijmd. 19e Eeuwse Chinese vaas met tekst + Familie Rose decor, oren afgebro...
Zware antieke Chinese gietijzeren ketel met kopergedreven deksel. Afmeting: 17 x 21 x ø 16 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk griffeldoos met mussen decor. Circa 1920. Afmeting: 3 x 23,5 x 6,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese/Japanse bronzen vaas met floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gietijzeren bord met tekens en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: 2 x ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen snuffbottles met kinderen decor en bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met draken en phenix decor. Afmeting: H 43 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met landschap decor. Balustervormig. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden. Eén maal met vaas decor, blauw-wit, minimale chip. Eén maal Familie Rose, floraal decor. Afmeting: ø 16,7 - 16,8 cm. In goede staat.