Twee oude Chinees porseleinen vazen met tekst en figuren in landschap decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 14,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vlinder/bloemen decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen rolvazen met figuren in landschap decor en vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 30,5 - Ø 10,2 cm. In redelijk, goede staat.
Groot 19e eeuws Japans ivoren figuur. Man met wandelstok. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. Eén goed. Eén haarlijn + chip. Afmeting: ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met figuren in hemel decor, hert, paradijsvogel en figuren op veranda decor. Afmeting: H 15,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met draken en phenix decor. Afmeting: H 43 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met pioenrozen/vlinder decor + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen republikeinse plaquettes in houten omlijsting. Gesigneerd. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 35 x B 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met teksten, floraal, vleermuizen en vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 x 14 x 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen. Wit-bruin glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 44 x ø 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen en Foo-honden. Wit-bruine glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 36 x ø 30 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse cloisonne vazen met floraal/vogel decor. Met bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse Imari porseleinen Ghendi-kan met floraal en goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma porseleinen borden met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oker geglazuurde kom met kraanvogel/wolken decor + zes tekens bodemmerk. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x ø 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met oren (olifanten). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen bloempot met tuin/vlinder decor. Afmeting: 16 x ø 20 cm. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x 26 x ø 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari bloempot met houtgestoken olifanten hocker. Afmeting: H 84 x Ø 45 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse grote Chinees porseleinen schotel met geisha + zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japanse bronzen vaas met waterplanten decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 50 x ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met bruine glazuur, tekst en zwart landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese gesigneerde rolschilderijen met dieren voorstellingen. Prenten. Afmeting: 150 - 170 cm. In goede staat.
Chinese jade boeddha met scepter op houten console. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zware antieke Chinese gietijzeren trekpot met noppen. Gesigneerd onder bronzen deksel. Afmeting: 16 x ø 14 cm. In goede staat.
Drie gave 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/bamboe decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinese loep met wit metaal en jade. 20e Eeuw. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Ingekort. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met bodemmerk, floraal/vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 x ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschaaltje met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.
Twee blauw-witte Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 22 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon knobbelvaasje + twee kopjes met landschap/figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 - 16,3 cm. In goede staat.
Vier miniatuur cloisonne dekselvaasjes. China/Japan. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 20 - ø 8 cm. Professioneel gerestaureerd aan hals, verder in goede staat.
Chinese Yixing trekpot met koperbewerkt deksel voorzien van eekhoorn decor. Chip tuit. Afmeting: 9,5 x 14 x 6 cm. Verder in goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen cloisonne wierookbrander met floraal decor. Afmeting: 8 x ø 16 cm. In goede staat.
Zes maal divers oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal decor. Afmeting: H 25 x ø 22 cm. In goede staat.
Antieke Chinese glazen lampenvoet met meanderende goud beschildering en houtgestoken voet. Circa 1930. Afmeting: H 86 x ø 19 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese kopergeslagen bloemenzuil met cachépot. Voorzien van floraal/vogels en tekens decor. Afmeting: H 75 x ø 26 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Yixing theepot met bodemmerk en bloesemtak/bamboe decor. Afmeting: 12 x 18 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinese Yixing theepot met bodemmerk en floraal/vogel emaille decor. Afmeting: 12 x 20 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinese ijzeren boeddha in lotushouding. Afmeting: 21 x 13 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese/Japanse bronzen vaas met floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen blauw-witte vaas met figuren in landschap decor. Met vier-tekens bodemmerk. Bovenrand chip + haarlijn. Afmeting: H 21 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Chinese groene jade-gesneden dekselvaas met draken. Afmeting: 21 x 15 x 4,5 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen theeservies met berglandschap/pagodes/goud decor. Circa 1930. Zwart matte glazuur. Bestaande uit: Melk/suiker set, theekan, zes borden, vijf kop en schotels. Kleine beschadig...
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Diverse decors. Bestaande uit: Theekan, handvat gekramt. Dekseldoos/stapeldoos. Schaal, gecontourneerd. Afmeting: 10 - 39 cm. In goede staat.
Twee mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Gecontourneerd. Met vlinder/vleermuizen en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud/floraal decor. Beide haarlijnen. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In redelijke staat.
Chinese houtgestoken hocker met bamboe decor en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor en vier tekens bodemmerk en landschap centraal. Chips rand. Afmeting: 6,8 x ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal jade uit China. Onder andere: Amuletten, armband. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met vogels/bloesemtak decor. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Cheng Lung bord, haarlijn. Kleine kom met vier-tekens, chips. Grote kom met haven/pagode decor, haarlijn. Grote capucijner kom, haarscheur. Afmeting...
Zeven maal oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Antiek Chinees Yixing theepotje met bloesemtak decor + merktekens. Chips deksel. Afmeting: 10 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met twee figuren decors + bodemmerk. En Chinese Yixing vaas met draken + bodemmerk. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde kopergeslagen Japanse/Chinese theepot. Afmeting: 10 x 15 x ø 12 cm. In goede staat.
Drie diepe 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden goed, één beschadigd. Afmeting: ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote antieke Japans porseleinen sierschotels. Circa 1900. Divers. Afmeting: ø 31 - 37 cm. In goede staat.
Vijf maal divers Chinees porselein. Bestaande uit: Bord, 18e eeuw, chip. Cargo kom, 17e eeuw, goed. Kleine trekpot, circa 1900, goed. Imari kopje,goed. Kantonese dekselpot, 20e eeuw, goed. Afmeting: 7...
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met druivenranken en eekhoorn. Bodemmerk. Afmeting: 10 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen vorm. Met vleermuis op deksel. Afmeting: 9 x 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor en poedergoud glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wanli Gendi schenkkan met Chinese tuin decor. Beschadigd. Afmeting: H 24 x Ø 15,5 cm. In matige staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kopje met groene glazuur, floraal + bodemmerk. Twee schotels, republiek, geisha's in tuin decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: ø 9,5 - ...
Drie antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal met paradijsvogel + bodemmerk, circa 1900, goed. Eén maal met floraal decor + bodemmerk, 19e eeuw, haarlijn. Eén maal met figuren in landschap/vleermu...
Grote blauw-witte gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk en floraal decor. Zeven kopjes en vier schotels. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 x ø 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen dekselpot met Foo-hond en floraal/goud decor. Afmeting: H 18 x ø 17 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein (9x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 1x Familie Rose capucijner bord, randschade. 3x Schotels, chips en/of haarscheur. 5x Kopjes, chips of beschadigd. Afmeting: 7 - 22 cm. In mat...
Zes Chinees porseleinen rijstwijn cups met landschap decor en goudrand. Met binnenin diverse figuren decors. Afmeting: ø 5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinese Banko Earthenware trekpotjes. Divers. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met draken en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Drie antieke Japans porseleinen sierschotels. Divers. Circa 1900. Afmeting: ø 30 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese bronzen vaas met hoogwaardigheidsbekleders/salamander decor. Afmeting: 16,5 x ø 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte theebus met floraal decor. Deksel niet origineel. Afmeting: 13 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Figuren in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Kom, goed. Twee gecontourneerde schalen. Eén bakfoutje. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Chinees porseleinen kommen. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 16 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees/Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Twee maal Japanse of Chinese porseleinen kop en schotels + deksel. Met Familie Rose vogel decor. Eén schotel heel. Eén schotel haarlijn. Twee kopjes goed. Eén deksel goed. Bodemmerken. Afmeting: 9 - 1...
Chinese Yixing trekpot in vruchtvorm. Twee-kleurig, groen/rood. Chip deksel. Afmeting: 10 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Chinese bronzen vaas met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. Eén bord met monnik, zes tekens bodemmerk. Eén bord met pioenrozen. Afmeting: ø 18 - 28 cm. In goede staat.
Twee Chinese houtgestoken hockers, waarvan ééntje met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.