Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor en goudrand. Cheng Lung bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 39 cm. In matige staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen chocolade kop en schotels. Eén kop chip, één kop haarlijn, één schotel chip. Afmeting: 9 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees porseleinen opengewerkte rolvaas met vazen decor + tekst. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 28 x ø 12,3 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinees porseleinen vaas met zotjes in landschap decor. Met bodemmerk, konijn. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 21 x ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpotten met floraal decor en koppen. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen borden. Drie sets van twee stuks. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal floraal, één haarlijn. Twee maal Queng Lung met landschap/pagode decor, goed. Twee maal tuin/insect...
Antieke Chinese? bronzen plaquette met dieren/druiven decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 16,5 x 1 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinese of Japanse porseleinen kop en schotels. Floraal decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 8,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemvaas decor. Eén chip. Afmeting: ø 28,3 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen rolvazen met draken decor. Lampenvoeten, gaatjes in bodem. Afmeting: H 40 x ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met paarse glazuur + goudrand. Bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli borden met coulissen en sprinkhaan decor. Beide haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte drakenvaas. Draken in wolken decor. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 4,5 x ø 21,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met paarden decor + craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 5,3 x ø 13,7 cm. In goede staat.
Aparte Chinees porseleinen vaas met tekst en wortelhout effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Gele porseleinen drakenkom met gele glazuur en 6 tekens en bodemmerk. 6,7x15.5Ø in goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose borden met tuindecor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Chinees Imarie 18e porseleinen trekpotje met zilveren elementen aan de deksel, de greep en tuit. Het kannetje is geplaatst op een zilveren comfoor, rond model, 833/000, voorzien van een parelrand, gep...
Chinees geglazuurde terracotta kom met blauw verlopen glazuur. Sung-stijl. Bodemmerk. Afmeting: 7,5 x ø 12,5 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: Gecontourneerd, floraal, goed. Ronde ranken, chips. Tuin decor, goed. Tuin decor bamboe, goed. Tuin decor bamboe, twee chips. Tu...
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose chicken kop en schotel. Drie minimale chips kopje. Afmeting: 4 x ø 10 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse Tibetaanse bronzen rituele Vajra. Boeddhisme/Hindoeisme. Afmeting: 17,5 x 17 x 4,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japans porseleinen bloempot met landschap decor. Met bodemmerk + teken. Afmeting: 19 x ø 27 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Chinese waaier met lotusbloem en vlinder decor. Tekst + gesigneerd. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 51 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Enkele minimale chips + één haarlijn. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose zalfpotjes met diverse figuren decors. Afmeting: Ø 8 - Ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met landschap, pagodes en figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas. Draken hebben beweegbare ogen, paars/roze glazuur. Bodemmerk. Minimale chip rug draken. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met groene celadon craquele glazuur. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 39 x ø 19 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Imari, tuin/goud decor, goed. Imari, floraal decor, twee chips. Familie Rose vazen decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In ...
Grote Chinees porseleinen kom met goud-bruin iriserend glazuur. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 9,5 x ø 19 cm. In goede staat.
Twee bruine Chinees porseleinen kommen met kokosnoot-effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 12 cm. / 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met coulissen decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: ø 27,1 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Theebus, goed. Vaas, chip bodemrand. Hoge beker met zilveren bewerkte voet/bovenrand, haarlijn. Afmeting: 10 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Kang Xi gemerkte Chinese kom met landschap/figuren/pagode decor. Vier karakter tekens. Afmeting: 9 x ø 23 cm. In goede staat.
Drie grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Eén maal tuin decor met vaas, haarlijn. Eén maal tuin decor met kraanvogels, Queng Lung + gemerkt, haarlijn + chip. Eén maal koekoek in ...
Zware antieke Chinese gietijzeren ketel met kopergedreven deksel. Afmeting: 17 x 21 x ø 16 cm. In goede staat.
Blauw-witte Chinees porseleinen kom met kraanvogels in de wolken decor + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 17 x ø 13 cm. In goede staat.
Chinese terracotta geglazuurde zwarte kom met binnenin Foo-hond decor. Afmeting: 5,5 x ø 15,3 cm. In goede staat.
Chinees aardewerken schenkkan met groen/bruine glazuur, Floraal decor en schenktuit in vogelkop in sung stijl. 25cm hoog. in goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met florale decor en tekens en een bodemmerk 7.5x Ø16,2 in goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi bordjes met floraal decor, gecontourneerde omranding en bodemmerk. Enkele minimale randglazuurschilfers. Afmeting: ø 15,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Kang Xi, landschap/floraal, minimale chip. Kang Xi, floraal, goed. Kang Xi, draken decor, haarlijn. Wanli-stijl, 19e eeuw, haarlijn. Afmeting...
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen octagonale schalen. Floraal + goud decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: 4 x 32 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal dekselpot met Chinese voorwerpen decor. Eén maal Kang Xi gemerkt bord met figuren decor. Afmeting: 13 x ø 9,5 cm. / 3 x ø 19,8 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden, met landschap + floraal decor, b...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/vlinder decor. Bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse grote Chinese Kanton Familie Rose vazen met figuren. Eén chip. Afmeting: 27 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antieke Chinese klederdracht in lijst. Borduurwerk op zijde. Circa 1900. Afmeting: H 53 x B 53 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Bestaande uit: Imari, floraal/goud decor, goed. Imari, floraal/goud decor, goed. Chinese voorwerpen, chip. Queng Lung, goed. Afmeting: Ø 22 - Ø 24 cm. In goe...
Grote 18e - 19e eeuwse Japanse porseleinen Arita schotel met coulissen decor. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: 12 x ø 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen 19e eeuwse dekselpot met prunus decor. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Heilige lotusbloem met celadon glazuur. Bloempotje op drie pootjes met groen glazuur. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en Foo-honden decor. Afmeting: H 40 x ø 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren te paard decor. Bodemmerk. Afmeting: 19,5 x ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 9,5 x 13,5 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen octagonale trekpot met floraal decor. Chipje tuit. Afmeting: 10,5 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli borden. Beiden beschadigd. Afmeting: ø 21 - 21,5 cm. In redelijke staat.
Drie grote Chinees porseleinen kommen. Bestaande uit: Kom, 18e eeuw, Familie Rose tuin decor, haarlijn. Kom, 18e - 19e eeuw, Familie Rose tuin decor, gelijmd. Kom, 18e - 19e eeuw, pagode + tuin decor....
Chinees porseleinen kom met rode matte glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Kantonese, Chinese porseleinen vazen met figuren in interieur decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Twee kop + schotels + vijf kopjes Familie Rose. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Negen maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuws koekoek-bord, beschadigd. Drie kop + schotels, 18e eeuw, Kang Xi met aalscholvers en gele konijnen, twee kopjes gelijmd, bij schotels is e...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met zotjes decor. Eén bordje haarlijn. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kraagvaas met bruine glazuur en geetst decor van vlinders en bloemen. 29x14cm in goede staat.
Lot divers Chinees porselein. Onder andere: Borden, napjes, dekseldoos, schaaltje, kommetje. Zes delen heel, zes delen beschadigd. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinese bewerkte bronzen kraantjeskan met drakenkopkraan en gegraveerde paradijsvogels in de wolken. Geen deksel. Afmeting: 42 x 46 x 42 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Waterbak met landschap decor + bord met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3 x 23,5 x 16 cm. / 3,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen gecontourneerde schotel. Floraal en goud decor. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha op troon. Geen merktekens. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 10 x 14 x ø 8,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, vaas met prunus decor (bodemmerk), twee kopjes (één haarlijn), capucijner schotel, schenkkan zonder deksel. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/go...
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mangaankleurige florale decors. Bestaande uit: Vijf schotels, één schotel haarlijn. Vier kopjes, één kopje haarlijn. Afmeting: 3,5 x Ø 9 cm. In redel...
Zes antieke Chinees porseleinen octagonale kopjes met peterselie decor. Vier-tekens bodemmerk. Eén randschade. Afmeting: 5 x ø 9 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese tempelhond van jade. Twee delig. Met opbergruimte binnenin. Afmeting: 28,5 x 23 x 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Twee kop en schotels met peterselie decor + vier-tekens bodemmerk, één haarlijn + één chip + schade gelijmd. Drie kop en schotels, Queng...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale randchips. Eén bord haarlijn bodem. Afmeting: ø 23 - ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Trekpotje, 18e eeuw, peterselie decor, chip deksel. Kang Xi dekselvaasje, beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 x Ø 28 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Divers. Met landschappen/floraal decor. Drie borden haarlijn. Kleinste bord goed. Afmeting: Ø 20 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees roodlak beschilderd paneel in lijst. Met goud decor, pagode en figuren. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 x B 57 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 34 x ø 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloesemtakken decor. Enkele chips. Afmeting: ø 22,6 cm. In redelijke staat.
Twee grote oude Chinese bronzen vazen met olifanten en floraal decor. Eén bodem gerestaureerd. Afmeting: 41 x 20 cm ø. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met craquele glazuur. Gemerkt op rug. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Quan Yin met crackle ware glazuur. Gemerkt op rug. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen penselenpot met landschap/baai/boten/huizen/figuren en tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp met fijn gedecoreerde figuren in landschap en goud decor. Circa 1900. Geisha. Afmeting: H 62 x Ø 17 cm. In goede staat.