C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen op schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
J. Le Blanc. Alexander Terhell. 1863 - 1949. Vissersboten op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met Latijnse teksten en wapens. Cera Fusa, Basere sculpt. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws ikoon. Moeder Gods hoor mijn gebed. Circa 1850. Met enkele kovceg. Diverse restauraties. Barst in paneel. Afmeting: H 31,5 x B 26 cm. Verder in goede staat.
Russisch ikoon. Moeder Gods van Kazan. Met fraaie gouden achtergrond en enkele kovceg. Circa 1850. Mooie kwaliteit. Professionele restauratie, onder andere buitenrand. Afmeting: H 27 x B 23,5 cm. In g...
Russisch ikoon. Maria met kind Jezus. Hodegetria type. Met binnenwerkse keerlatten. Figuren tot op de krijtlaag blootgelegd. Diverse restauraties. Afmeting: H 31 x B 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch ikoon. Christus Pantocrator. Met messing rizza. In Petersburgse-stijl. Circa 1880. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
John Bevort. 1917 - 1996. Amsterdamse bloemenmarkt met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan Kagie. 1907 - 1991. Houtsnede paneel van Hollandse gracht Amsterdam. Gemengde techniek op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Koelen. Circa 1930. Wilde bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
H.J. Nijland. 20e Eeuw. Brabantse boeren keuken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
H. Vijfstuk de Groot Jr. 1853 - 1925. Stilleven met antieke voorwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 286/500. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Lezende man bij olielamp. Pastel op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
A.J. Gerritsen. Circa 1930. Schaapskooi met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
van Santen? Circa 1900. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 92 cm. In redelijk/goede staat.
B. Notenboom. 21e Eeuw. Kitten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Veronica Avirvarei 21e haven gezicht op Dordrecht olieverf op paneel, 50x70 cm in goede staat.
L. Scheen passagiersschip de S.S. Rotterdam in haven. 21e eeuws in goede staat. 60x90 cm.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Spelende kinderen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.
W. rauber mogelijk Wilhelm Rauber 1849-1926. Duitse school titrl Lotus im Sattael jockey Thad. Jung. pastel op papier. 50x60 cm in goede staat.