Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

P Renard, Bomschuit op strand
Resultaat: 180 EUR

P. Renard Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk olieverf op paneel. 20x26 cm in goede staat.

Ongesigneerd, Havengezicht
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Havengezicht met figuren en roeiboot. Craquele. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Wandelaar op bospad
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Wandelaar op bospad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.

William Etty, Portret
Resultaat: 900 EUR

W. Etty Engelse school meisje met bloem en hoed 19e eeuws. Olieverf op linnen bedoeking en craqulee en lichte beschadeging.88x72 cm.

2x Duitse spotprenten
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse spotprenten. 1. Hier wirdt gebügelt und getollt immer treu und redlichkeit. 2. Autor der misgeburten. Ingekleurde prenten. Afmeting: H 12 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.

Vlaminck, Huizen bij dorpsven
Resultaat: 180 EUR

Vlaminck. 20e Eeuw. Huizen bij dorpsven. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 65 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 35 x B 38 cm. In goede staat.

J.W. Gruyter, Zandvoortse vissersboten op kalme zee
Resultaat: 275 EUR

Jacob Willem Gruyter. 1817 - 1880. Zandvoortse vissersboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41x B 33 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie
Resultaat: 70 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 100 cm. In goede staat.

Atelier Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie
Resultaat: 50 EUR

Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Twee luik. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis
Resultaat: 450 EUR

Jan Zwaan. 1953 - . Gezicht op Zwartsluis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

A. Pieck, Landschap met roeiboot in de vaart
Resultaat: 250 EUR

Adri Pieck. 1894 - 1982. Landschap met roeiboot in de vaart. Gouache op papier. Scheurtje of vouw voor naam. Afmeting: H 63 x B 47 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. Circa 1930. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

C. Noltee, Stilleven met kruik
Resultaat: 300 EUR

Cor Noltee. Stilleven met kruik, tinnen bord en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 29 x B 38 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met brood en tin
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tin
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C.P. Snijders, Hollands riviergezicht met trekschuit en molens
Resultaat: 200 EUR

Christian P. Snijders. 1904 - . Hollands riviergezicht met trekschuit en molens. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.

Aris Knikker landschap met ven.
Resultaat: 600 EUR

Arin Knikker 1887-1962 landschap met ven olieverf op paneel 18x24 cm in goede staat.

Hollandse School, Landschap met arbeiders
Resultaat: 150 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Landschap met arbeiders. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 37 cm. In goede staat.

H.E. Roodenburg, Stadsgezicht Den Haag
Resultaat: 50 EUR

Hendrikus Elias Roodenburg. 1895 - 1987. Stadsgezicht Den Haag. Ets op papier. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.

J.M. Beek, Hollandse schelpenvissers op strand
Resultaat: 225 EUR

Jurrien Marius Beek. 1879 - 1965. Hollandse schelpenvissers op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.

C. Westerik, Twee kussende personen
Resultaat: 100 EUR

Co Westerik. 1972. 1924 - 2018. Nr. 254/300. Twee kussende personen. Lithografie op papier. Afmeting: H 54 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., 2x Litho
Resultaat: 240 EUR

Twee ongesigneerde lithografieën in de stijl van Joan Miro.. Abstracte composities. Lithografie op papier. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boten op volle zee
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boten op volle zee met figuren. Paneel door midden geweest. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In redelijke staat.

J. Mels, Huizen tussen bomen
Resultaat: 100 EUR

Jacques Mels. 1899 - 1974. Huizen tussen bomen. Titel: Zomerbos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

P. Durieux, Branding
Resultaat: 60 EUR

Peter Durieux. 1981. 1951 - . Houtsnede 5/10. Branding. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In redelijke staat.

Onduid.gesign., Officier met sabel
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. L.D.G. Bragilé? Officier met sabel. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 23 cm. In goede staat.

C. de Bruin Jr., Dorpsgezicht
Resultaat: 100 EUR

C. de Bruin Jr. 1901 - 1974. Dorpsgezicht met gracht en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Jan Hoowij, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 100 EUR

Jan Hoowij. Hengelo 1907 - California 1987. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 42 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Landschap met ven
Resultaat: 100 EUR

P.P. Schiedges. Landschap met ven en houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

Rietdijk, Stilleven met kruik en Chinese schaal
Resultaat: 100 EUR

Rietdijk. Circa 1900. Stilleven met kruik en Chinese schaal. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

D. Wiggers, Zomers landschap
Resultaat: 500 EUR

Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Zomers landschap met Drentse boerderijen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 77 cm. In goede staat.

J. Schipper, Stadsgezicht met figuren
Resultaat: 150 EUR

J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Stadsgezicht met figuren en koets. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

G.P. Verschuur, Landschap
Resultaat: 200 EUR

Gerrit Pieter Verschuur, 1857. 1830 - 1891. Landschap met huis, ruiter en vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 27 cm. In goede staat.

S.R. v.de Berg, Bosgezicht met ven
Resultaat: 250 EUR

Toegeschreven aan S.R. v. de Berg. 1940. 1913 - 1998. Bosgezicht met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In goede staat.

B. Brouwer, Gezicht op kasteel
Resultaat: 400 EUR

Barend Brouwer. 1872 - 1936. Gezicht op kasteel met zandpad. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 100 EUR

Anton Dirckx. 1878 - 1927. Rotterdams havengezicht. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

J.H. Maris, Rivergezicht met rietsnijder in boot
Resultaat: 1.100 EUR

Jacob H. Maris. 1837 - 1899. Haagse School. Riviergezicht met rietsnijder in boot. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 35 cm. In goede staat.

J. Lawrence, Schotse man met kilt
Resultaat: 2.500 EUR

J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.

Noltee, Boerderijgezicht
Resultaat: 400 EUR

Cor Noltee 1903-1967 Boerderij langs zandpad met een boer. Olieverf op linnen 60x80 cm in goede staat.

J. van Leeuwen van Oudewater, Stadspoort met figuren in de sneeuw
Resultaat: 250 EUR

J. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Stadspoort met figuren in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

H.J. Wijngaard, Koeien bij de IJssel
Resultaat: 700 EUR

Herman Jozef Wijngaard 1922-2012. Ijsselgezicht met koeien langs de oever. olieverf op linnen. 80x120 cm in goede staat.

J. van Delden, Haven Rotterdam
Resultaat: 425 EUR

Jan van Delden ca 1930 Rotterdams havengezicht met vrachtschepen, olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.

Carl Eugene Mulertt,
Resultaat: 915 EUR

Carl Eugen Mulertt. 1869 - 1963. Vissersboot met vissers op Katwijkse strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw en putti in landschap
Resultaat: 750 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Barok schilderij met vrouw en putti in landschap. Enkele inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In redelijk/goede staat.

Rest signatuur, Platbodems op Fries meer
Resultaat: 225 EUR

Rest signatuur. Circa 1930. Platbodems op Fries meer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rivier gezicht
Resultaat: 800 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Riviergezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

V. Bauffe, Koeien in polder
Resultaat: 900 EUR

Victor Bauffe 1849-1921 Hollands Haagse schoollandschap met koeien langs de waterkant, olieverf op linnen 45x60 cm in goede staat.