17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die erste plage in Ägypten. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse handingekleurde landkaart. Herzogthums Würtemberg. Gravure op papier. Afmeting: H 26 x B 29 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse landkaarten en reproducties. Eén maal Wien. Eén maal Nord Friesland. Afmeting: 40 - 50 cm. Reproducties op papier. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Portret Indonesische man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Landschap met boerderij en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Francine. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 78 cm. In goede staat.
Perzisch schilderij op zijde. 20e Eeuw. Hofhouding in landschap. Gouache op zijde. Afmeting: H 118 x B 86 cm. In goede staat.
M. Gillee? Circa 1920. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 65 cm. In goede staat.
Anton Smeerdijk. 1885 - 1965. Landweggetje November-dag bij Kortenhoef. Olieverf op linnen. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Twee gelimiteerde lithografieën met speelkaarten + tekening met clowns en speelkaart verso. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 - 72 cm. In goede staat.
Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Landschap met huis en dorpsgezicht. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
Constance Wibaut. 1920 - 2014. Vijf schetsen met figuren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.
Eduardo Guerra, Cuba 1967. La Habana 1995. Nr. 6/35. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 32 x B 26 cm. In goede staat.
Roeland Koning. 1898 - 1985. Scheveningse vissersvrouw. Linosnede op papier. Afmeting: H 52 x B 32 cm. In goede staat.
Twee werken van Romke Faber. 1884 - 1953. Landschap, 1945. + Kalkoen bij bosschage. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
W. Kerlingen. 21e Eeuw. Stilleven met fruit. Naar oud voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
R. Nelissen. 1972. 1944 - . Surrealistische duivel figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.
H. van Wijngaarden. Circa 1930. Boeren interieur met vrouw. Pastel op papier. Afmeting: H 34 x B 46 cm. In goede staat.
Gerrit Alberts. 1947 - 2003. Nr. 7/20. Geluk. Ets op papier. Afmeting: 31- 41cm. In goede staat.
Twee oude Japanse zijde schilderijen. Gesigneerd. Vogels op bloesemtakken. Gouache. Afmeting: H 68 x B 36 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke prenten in goudkleurige lijsten. Afmeting: 36 - 44 cm. In goede staat.
Monogram H.S. 1892. Boer rookt pijp. Ets op papier. Afmeting: H 13 x B 9 cm. In goede staat.
Anna Elizabeth Angermann. 1921. Lithografie. Fruitbomen oogst. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Schelpenvisser op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Berglandschap met meer, kasteel en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde aquarellen. Stillevens. L.J. Jensen, 1842, restauratie. J. Reckerd Jr., 1850. Stillevens met bloemen en fruit. Aquarellen op papier. Afmeting: 27 - 42 cm. In redelijk/goede...
Ets van Ru van Rossum 1958. 1924 - 2007. Titel: de start. Nr. 35/40. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 35 - 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
2x H. Euverman. 1918 - 1994. Twee maal naakt composities. Tekeningen op papier. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Twee luik. Abstracte landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling, 1998. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.
W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Portret Chinese vrouw in klederdracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 62 cm. In goede staat.
Maja. Slapende vrouw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
M.C. Middelhoek. 1898 - 1986. Fries dorpsgezicht met koeien in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Maurits Constantin Lapidoth. 1868 - 1930. Landschap dorp Eterbeck bij Brussel. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese rijstpapier schilderijen van jonge monniken. Gouaches op papier. Afmeting: H 15 x B 10,5 cm. In goede staat.
Kyaw Maung. The golden monastry. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.
Tromphe L'oeil Moreajeff. Tweede helft 20e eeuw. Geschilderd gemarmerd paneel met geschilderde lijst en Escher-achtig gezicht verwerkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 36 cm. In goede staat.
A. Gouwens of Geusens. Circa 1920. Belgische School. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 37 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese werken op zijde. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 x B 30 cm. In goede staat.
Schenkelaars. 1977. Musicerende figuur in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In goede staat.
K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom. Gouache op papier. Afmeting: H 47 x B 31 cm. In goede staat.
Drie antiquarische Duitse universiteits oorkondes met lakstempels 1837. Geneeskunde met naam en toenaam. 1. Universitäts Absolutorium. 2. Zeugnis. 3. Licentie chirurgie etc. Bernardo Ertheiler. Afmeti...
Gerard Diepeveen. Enschede. Voorstelling Trant, naar Marc Chagall. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Gerard Diepeveen. Enschede. Voorstelling naar Macke. Figuren bij Bodensee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 39 cm. In goede staat.
W.J. Koppius. Wilbrandus Joannes Koppius. 1859 - 1945. Landschap naar J.J. v/d Maaten. Landschap met figuren en eenden. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 29 x B 38 cm. In goede staat.
Kuswandhi. Indonesische School. Titel: The Bay collection of the artist. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 56 cm. In goede staat.
Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse grote landkaart. Magna Britannia complectens Anglia Scotiae et hiberne Regna. Door Baptista Homann. 1664 - 1724. Ets op papier. Afmeting: H 48 x B 57 cm. In goede staat.
Ugung (onduidelijk). 1990. Indonesische School. Abstracte voorstelling. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
Ugung. 1990. Indonesische School. Hurkende Indonesische man. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1950. Huis bij zandpad. Olieverf op karton. Afmeting: H 26,5 x B 32,5 cm. In goede staat.
Theodore van Ophuysen 1858. 1768 - 1844. Drie treurende vrouwen op kasteel balustrade. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.
Harry Gerritz. 2002. 1940 - . Nr. VI/XXV. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Zelfportret uit 2000. Zeldzaam. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 40 cm. In goede staat.
24 Mal farbige Max Liebermann Faksimiledrucke, Kunstverlag Charlottenburg. 17 Werken voorhanden, rest mist. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Eenden. Gouache op zijde. Afmeting: H 165 x B 53 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Keizerlijk figuur met kinderen. Aquatint op papier. Afmeting: H 196 x B 77 cm. In goede staat.
H. Paskamp. 1981. Duits landschap met meanderende beek. Lichtenau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Piet Klaase. 20e Eeuw. Stal met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke landkaart van Ootmarsum. Circa 1920. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 18 cm. In goede staat.
Drie werken van Patrick Nagel (1945-1984 USA), voorstellingen van dames met zonnebril, lithografie op papier. In goede staat
Geoffrey Keast, 1997. Engelse School. Nestelende vogel. Titel: Rockfase. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
G. Jonge. 21e Eeuw. Twee kinderen in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Hans Meid. 1883 - 1957. Duitse School. Triumph Davids + Der Arme Lazarus im Hause des Reichen. Ets op papier. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In goede staat.
Meisjes portret omstreeks 1900, ongesigneerd olieverf op linnen, 60x50 cm in redelijke staat.
Paul van der Ven. 1892 - 1972. Stadsgezicht met figuren en kruidenier Ten Brinks Koffie & Thee. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Lithografie Herman Brood. 1946 - 2001. Fantasie figuren. Offset druk. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Vier diverse werken van Aad v.d. Bos. Onder andere: Schaakstukken, Schaakvoorstelling, Chess Move en Formation. Afmetingen: H 51 x B 36 cm. + H 48 x B 34 cm. + H 38 x B 30 cm. + H 41 x B 58 cm. Gouach...
Jaroslav Setelik. 1881 - 1955. Havengezicht Dordrecht met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J.J. Hovener. 1967. Orang Oetan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Peter van den Braken. 1896 - 1979. Heidegezicht met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Vroeg schilderij. Hollands havengezicht. Deels bijgeschilderd. Papier op linnen. Afmeting: H 38 x B 32 cm. In redelijke staat.
Jan Kruijsen. 1874 - 1938. Boerderij bij bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
Russische School. 1995. Verso Kyrillisch gesigneerd. Oude vrouw op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Gerard Diepeveen. Enschede. Twee-luik. Twee werken met muziekinstrumenten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Gerard Diepeveen, Enschede. Hollands grachtengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Georges Pierre Guinegault. 1896 - 1982. Franse dame met hoedje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 47 cm. In goede staat.
G.C. Rol. Noorse School. Gezicht op Leikanger Noorwegen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jan H.B. Koekkoek 1840-1912 Bomschuiten met vissers op het strand olieverf op linnen 47x37 cm in goede staat.
M.A. Koekoek. 1807 - 1870. Hollandse School. Duits landschap met figuren en panorama. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 64 cm. In goede staat.
Anthonie Pieter Schotel, 1923. 1890 - 1958. Plasgezicht met boomstammen. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Benno Constant. Drie-luik. 1995. Abstract-figuratieve voorstelling. Aanschafwaarde: Hfl. 10.000,= Acryl op canvas. Afmeting: H 142 x B 76 cm. In goede staat.
Herman C.A. Paradies 1883-1966 getiteld: wasdag achter de teerstoof. Aquarel op papier 70x50 cm in goede staat.
Victor Bauffe 1849-1921 Hollands Haagse schoollandschap met koeien langs de waterkant, olieverf op linnen 45x60 cm in goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Riviergezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Rest signatuur. Circa 1930. Platbodems op Fries meer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Barok schilderij met vrouw en putti in landschap. Enkele inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In redelijk/goede staat.
Carl Eugen Mulertt. 1869 - 1963. Vissersboot met vissers op Katwijkse strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.
Jan van Delden ca 1930 Rotterdams havengezicht met vrachtschepen, olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.
Herman Jozef Wijngaard 1922-2012. Ijsselgezicht met koeien langs de oever. olieverf op linnen. 80x120 cm in goede staat.
J. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Stadspoort met figuren in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Cor Noltee 1903-1967 Boerderij langs zandpad met een boer. Olieverf op linnen 60x80 cm in goede staat.