Paulette Chanet 1952- vaas met gele rozen olieverf op linnen op paneel (maroufle) 60x50 cm in goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met boer en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.
Jacques Mels. 1899 - 1974. Zuid-Hollands landschap. Mixed media op papier. Afmeting: H 32 x B 55 cm. In goede staat.
H. Daniels. 21e Eeuw. Strandgezicht bij Katwijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Verso achter vliegveld. 1933 Krol. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Toegeschreven aan Stroebel. 1821 - 1905. Hollands 17e eeuws interieur met zittende figuur en twee honden. Behoeft reiniging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,3 x B 12,3 cm. I...
J.H. Coster. Almelo. 1846 - 1920. Stilleven met fruit, kruik en roemer. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Arabische man met tulband en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.
D.C.R. Heeck. Circa 1930. Paardenkarren met figuren op marktplaats. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Industrieel koper reliëf van beeldhouwer Willem Hopman. 1939 - Alkmaar. Afmeting: 80 x 41 x 6 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Portret Joodse man met gouden penning. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Herman Bogman. Pendant. 1890 - 1975. Twee landschappen. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.
Hendrik schut ? monogram 1910 pointilistisch landschap met roeiboot in vaargeul. Olieverf op panel 26x35 cm in goede staat.
Mario Pedro Arata. 1891 - 1946 Argentinië. Huizen tussen de bomen bij Buenos Aires. Afmeting: 38 - 46 cm. In goede staat.
Twee maal Mario Pedro Arata. 1891 - 1946. Argentinië. 1. Huis tussen de bomen. 2. Boom in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Drie etsen Mario Pedro Arata. 1891 - 1946. Argentinië. Landschappen. 1. Les Tres Picos ulla Arcaia. 2. Alta Teurieuri. 3. Bespues dil Tormeuta Fucapolis. Etsen op papier. Afmeting: 15 - 20 cm. In goed...
Dirk Wiggers. 1866-1933. Panoramisch landschap, getiteld wolkenschaduw. 1904. Olieverf op linnen (craqule). Afmeting: H 48x B 74 cm. In goede staat.
Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Man met wandelstok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Joan Berg 1851-1935 Zeeuws meisje voert de varkens olieverf op linnen 60x75 cm in goede staat.
H. te Lintelo. Landschap met fietsers. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Italiaanse soldaten in de bergen. Aquarel op papier. Afmeting: H 44 x B 24 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Franse soldaten bij bergmeer. Afmeting: H 45 x B 25 cm. In goede staat.
A. van Kooten. Indonesische vrouw met parasol. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Vier antieke 19e eeuwse gravures. Duitse handingekleurde gravures. Bestaande uit: Sachsen Meiningen. Anhalt Bernburg. Sachsen-Weimar-Eisenach. Kirchenstaat. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Duits landschap met gebouw, figuren en dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 70 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1985. 1924 - 2005. Eigen druk. Titel: Liane zo is er steeds een tijd voor je. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 23 cm. In goede staat.
Gijsbertus Craeyvanger. 1810 - 1895. Adelijke jager met jachthonden, paard en stalmeester. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Riviergezicht met Romeinse brug en ruiter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Twee rennende figuren in Romeinse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.
Christiaan Hoogmoed. Hollandse School. Stilleven met rozen en vogelnest. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Willem Witjens. 1884 - 1962. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Paneel. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.
Theodorus van Oorschot. 1910 - 1989. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Willem Boekstal. 1887 - 1957. Wintergezicht Laren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 101 cm. In goede staat.
Hans Castrup. 1957 Osnabrück. Duitse School. Phantastic Art. Surrealistisch. Acryl op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Bospad met paard en wagen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Merida, 1996. Mogelijk Francisco Cortijo Merida. 1936 - 1996. Spaanse School. Surrealistische figuren voorstelling. Mixed media op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
José Font Sellabona. 1928 - 2010. Spaanse School. Spaanse kustplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 92 cm. In goede staat.
Hans Hermann. Duitse School. 1858 - 1942. Figuren op kade Amsterdam 1888. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 19 cm. In goede staat.
Keith Haring lithografie dragende figuren, litho op papier 90x105 cm in goede staat.
Albertus Gradus Gerritsen. 1879 - 1989. Stilleven met fruit en steengoed melkkan. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
G. Heymans. 20e Eeuw. Duitse School. Duits paar met witte wijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
17e eeuws Hollands zeegezicht. Hollandse schepen rondom eiland met vesteging en met vele figuren. retouches en bedoeking, verso restauriert 1938) olieverf op linnen, 57x83 cm in redelijke goede staa...
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Strandjutter op strand bij storm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Riviergezicht met brug, gebouw, vele figuren en huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 19 cm. In goede staat.
Ongesigneerd schilderij van een Balinese danseres olieverf op linnen 50x40 cm in goede staat
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duits landschap met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.
Peter van der Braken. 1896 - 1979. Knotwilgen in polderlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 61 cm. In goede staat.
A. Proost. 19e Eeuw. Vissersjongens met net bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.
Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
H. Thomas? Meisjes in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 36,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1900. Tiroler man met wijnglas. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.
J. Raamsdonk. 20e Eeuw. Duits landschap met rivier en kasteel. Iets craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
W. Sewohl. 1887- 1967. Duitse School. Berlin unter der Linden. Ets op papier. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.
Asger Jorn. 1914 - 1973. Nr. 18/50. Figuren compositie. Ets op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Affandi 1907-1990. Kemphanen aan het vechten. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In goede staat.
P.C. Kramer. 1879 - 1940. Woonwagen bij bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 50-er Jaren. Verso J.H. Bakker. Hollands fregat. H.M.S. de Ruyter 1953. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij twee figuren schrapen steengoed terrine leeg, 56x77 cm schilderij is beschadigd en in redelijke staat.
Russisch achter-glas-schilderij in eikenhouten lijst. Huzaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boer in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 69 cm. In goede staat.
Naar Henriëtte Ronner. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen met sleutels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
A. Gerhard. 1910 - 1975. Duitse School. Amsterdam Westertoren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Asger Jorn. 1914 - 1973. Nr. 27/50. Stranger in village. Ets op papier. Afmeting: 20 x 14,5 cm. In goede staat.
Ans du Chien? Tweede helft 20e eeuw. Sint Bernard honden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Naar Andy Warhol. Flowers. Lithografie op linnen. Afmeting: H 35 x B 35 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Coen Geevers. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Bouke van der Sloot. 1908 - 1995. Twee koperen ets afdrukplaten. Dorpsgezichten. Afmeting: 13 x 16,5 x 25 cm. In goede staat.
Drie oude Franse affiches. Bestaande uit: Ambiqu-Comique door Affiches Camis Paris, G. Boudet Edition, Les affiche illustrees. Maquettes Animees de Georges Bertrand, G. Boudet edition, Les affiche ill...
Gert Stegeman. 1858 - 1940. Rustend trekpaard met dekkleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Fedor Melancec. 1902 - 1985. Zagreb Joegoslavië. Motiv aus Ilvara. Kustplaats Kroatië. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 73 cm. In goede staat.
Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877-1960. Riviergezicht met ophaalbrug. Olieverf. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
J.H.W. Kesseler. Omstreeks 1930. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Eén restauratie plek. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
H. Krauz. 21e Eeuw. Duits interieur herberg met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
H. Krauz. 21e Eeuw. Duits boeren interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met Latijnse teksten en wapens. Cera Fusa, Basere sculpt. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws ikoon. Moeder Gods hoor mijn gebed. Circa 1850. Met enkele kovceg. Diverse restauraties. Barst in paneel. Afmeting: H 31,5 x B 26 cm. Verder in goede staat.
Russisch ikoon. Moeder Gods van Kazan. Met fraaie gouden achtergrond en enkele kovceg. Circa 1850. Mooie kwaliteit. Professionele restauratie, onder andere buitenrand. Afmeting: H 27 x B 23,5 cm. In g...
Russisch ikoon. Maria met kind Jezus. Hodegetria type. Met binnenwerkse keerlatten. Figuren tot op de krijtlaag blootgelegd. Diverse restauraties. Afmeting: H 31 x B 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch ikoon. Christus Pantocrator. Met messing rizza. In Petersburgse-stijl. Circa 1880. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
John Bevort. 1917 - 1996. Amsterdamse bloemenmarkt met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Kagie. 1907 - 1991. Houtsnede paneel van Hollandse gracht Amsterdam. Gemengde techniek op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
H.J. Nijland. 20e Eeuw. Brabantse boeren keuken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
van Santen? Circa 1900. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 92 cm. In redelijk/goede staat.
B. Notenboom. 21e Eeuw. Kitten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Veronica Avirvarei 21e haven gezicht op Dordrecht olieverf op paneel, 50x70 cm in goede staat.
L. Scheen passagiersschip de S.S. Rotterdam in haven. 21e eeuws in goede staat. 60x90 cm.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Spelende kinderen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.
W. rauber mogelijk Wilhelm Rauber 1849-1926. Duitse school titrl Lotus im Sattael jockey Thad. Jung. pastel op papier. 50x60 cm in goede staat.
Soest. 20e Eeuw. Wintergezicht met knotwilgen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Burnet. Tweede helft 20e eeuw. Vrouwen op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 61 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Zweite Ägyptische plage. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.