Jan Hoowij, 1939. Hengelo 1907 - California 1987. Zigeunermeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 48 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht. Holland. Zandvoort. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen. Pendant. 1806 - 1881. Twee maal stal interieur met kippen, aardewerk kruiken et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10,3 x B 12,5 cm. In goede staat.
Eugen A. Maurer. 1885 - 1961. Landschap Zwitserland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.
Twee maal ongesigneerd. Circa 1900. Duitsland. Eén maal: Gelegenheit macht Diebe. Eén maal: Bist du mir wieder gut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 10 cm. In goede staat.
Marta Astfalck-Vietz. 1901- 1994. Drie maal botanische aquarellen. Afmeting: H 40 x B 25 cm. In goede staat.
Oskar Buker. Duitse School. Duits landschap met boeren figuren aan het hooien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Molen 'de Grootvorst' te Zaandam in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 8,5 cm. In goede staat.
C.G. van Os. 20e Eeuw. Aalscholvers. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.
Jan Burssens. 1925 - 2002. Torso. Belgische School. 50-er Jaren. Mixed media op paneel. Afmeting: H 80 x B 45 cm. In goede staat.
J. Messe. Duitse School. Stadsgezicht met lantaarn bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Burssens, 1956. 1925 - 2002. Belgische School. Compositie twee torso's. Mixed media op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
A. Peters. 1878. Oostenrijks berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 66 cm. In redelijke staat.
Guillaume Corneille. 1998. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Figuren 1948. Lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.
Harrie Kuyten. 1883 - 1952. Strandgezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Antoon Kruysen. 1898 - 1977. Stilleven met groentes en mand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde gravure. 'T gesight van de Kneuterdijk siende na de Kloosterkerk'. Gravure op papier. Afmeting: H 47 x B 35 cm. In goede staat.
Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd 17e/18e eeuws gewonde strijder/soldaat bij belegering. Olieverf op linnen bedoekt en retouses. 60x86 cm in goede staat.
Sierk Schröder. Handgesigneerd. Meisjes portret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 28 cm. In goede staat.
L. Alrnày. 20e Eeuw. Hongaarse School. Ruiter in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
James Holmyard. Australië. 1929 - 2009. Australisch landschap met rivierbedding. Rocks River Ormiston. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. Snijders. Circa 1950. Arabisch dorpsgezicht met figuren en kameel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
M. Bindoin. 1932. Stadsgezicht met kanaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.
Drie maal M. de Jongere. 1912 - 1978. Drie maal 17e eeuwse schepen voorstellingen. Lithografie op papier. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.
J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Otto Schmidt Gross. 1900 - 1965. Duitse School. Verso stempel. Nachlass Otto Schmidt Gross. Zwaaiende bruid. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 34 cm. In goede staat.
Ria Exel. 1915 - 1985. Nieuwe Haagse School. Wachten op Godot. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 26 x B 50 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jenson. 20e Eeuw. Stilleven. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
B. Fitz. Tweede helft 20e eeuw. Oosterse dame met waaier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Lezende man bij olielamp. Pastel op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 286/500. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
H. Vijfstuk de Groot Jr. 1853 - 1925. Stilleven met antieke voorwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Koelen. Circa 1930. Wilde bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J. Le Blanc. Alexander Terhell. 1863 - 1949. Vissersboten op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen op schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesignerd 19e eeuws herenportet met penseel in de hand olieverf op linnen schilderij heeft een bedoeking en inschilderingen 80x61 cm redelijke staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Mogelijk H.J. Scheeres. Hollandse School. Dame met hond in trapopgang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.
Conrad Kickert. 1882 - 1965. Stilleven, Les deux pots de Delft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Amsterdamse gracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In redelijk/goede staat.
W. Rosenberg. Tweede helft 20e eeuw. Vissersboot op ruwe zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Meisje met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ant. Beek. Circa 1920. Drentse boerderij met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In goede staat.
Herman Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Hollands bosgezicht met ven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.