Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

C. Baly/J. Cobaly?, Baai met schepen
Resultaat: 300 EUR

C. Baly of J. Cobaly? 19e Eeuw. Franse School? Baai met schepen. Olieverf op linnen. Restauratie rechts boven. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In redelijke staat.

J. Schipper, Stadsgezicht met figuren
Resultaat: 150 EUR

J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Stadsgezicht met figuren en koets. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. Verleur, Landschap met windmolen
Startprijs 100 EUR

Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.

D. Wiggers, Hollands landschap
Startprijs 200 EUR

Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

D. Wiggers, Zomers landschap
Resultaat: 500 EUR

Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Zomers landschap met Drentse boerderijen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 77 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Platbodem op zee
Startprijs 300 EUR

P.P. Schiedges. 1856. 1812 - 1876. Platbodem op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 17 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater, Dorpsgezicht met gracht
Startprijs 200 EUR

H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Dorpsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Resultaat: 275 EUR

Theo Wolvecamp. 1992. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

Eugene Brands, De eenhoorn
Startprijs 200 EUR

Eugene Brands. 1913 - 2002. Nr. 10/30. De eenhoorn, 1997. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 68 cm. In goede staat.

Eugene Brands, Geel gezicht
Startprijs 100 EUR

Eugene Brands. 1913 - 2002. Nr. 25/25. Geel gezicht. Lithografie op papier. Afmeting: H40 x B 30 cm. In goede staat.

Veldman, Fregat op volle zee
Resultaat: 325 EUR

Veldman. Hollands 17e - 18e eeuws fregat op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Jacques Witjens, Duingezicht met vrouw
Resultaat: 200 EUR

Jacques Witjens. 1881 - 1956. Duingezicht met vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.

W. Markestein (A. Knikker), Landschap met landarbeiders
Startprijs 350 EUR

W. Markestein. Pseudoniem Aris Knikker. 1887 - 1962. Landschap met landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.

Rietdijk, Stilleven met kruik en Chinese schaal
Resultaat: 100 EUR

Rietdijk. Circa 1900. Stilleven met kruik en Chinese schaal. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

F. van Kregten,
Startprijs 400 EUR

Fedor van Kregten. 1871-1937. Bosgezicht met waterpartij eenden en figuur. Zeldzame voorstelling van de schilder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 100 cm. In goede staat.

Onduid. K. de Heuss, Bruggetje in glooiend landschap
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk. K. de Heuss. Bruggetje in glooiend landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

W.H. Eickelberg, Riviergezicht met vissers
Startprijs 800 EUR

W.H. Eickelberg. 1845 - 1920. Riviergezicht met vissers en huisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 64 cm. In goede staat.

M. Mouly, Zeilboot op zee
Resultaat: 100 EUR

M. Mouly. Franse School. 1918 - 2008. Zeilboot op zee. Lithografie op papier. Afmeting: H 51 x B 66 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Landschap met ven
Resultaat: 100 EUR

P.P. Schiedges. Landschap met ven en houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

Jan Hoowij, Zigeunermeisje
Resultaat: 180 EUR

Jan Hoowij, 1939. Hengelo 1907 - California 1987. Zigeunermeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 48 cm. In goede staat.

Jan Hoowij, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 100 EUR

Jan Hoowij. Hengelo 1907 - California 1987. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 42 cm. In goede staat.

2x J. van Rijsewijk, Patriciers/Blokmolen
Startprijs 60 EUR

Twee maal ets van Jan van Rijsewijk. 1954 - . Landschappen. Eén maal patriciers. Eén maal blokmolen. Etsen op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.

J. Mankes, Melkende boerin
Startprijs 300 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21x B 16 cm.In goede staat.

Jan Wingen, Landschap met korenschoven
Startprijs 100 EUR

Jan Wingen. 1874 - 1956. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Willem H. Eickelberg, Heidegezicht met wandelaars
Startprijs 150 EUR

Willem Hendrik Eickelberg. 1845 - 1920. Heidegezicht met wandelaars. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

P. Pulm, Strand met schelpenvisser
Startprijs 300 EUR

P. Pulm 1882-1960 Dusseldorfer schule strandjutter op strand olieverf op linnen 40x50 cm in goede staat.

C. de Bruin Jr., Dorpsgezicht
Resultaat: 100 EUR

C. de Bruin Jr. 1901 - 1974. Dorpsgezicht met gracht en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

R. Rosier, Hollands riviergezicht
Startprijs 100 EUR

R. Rosier. Circa 1920. Hollands riviergezicht met vele figuren die met de veerpont meegaan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

German Grobe, Vissersboten op volle zee
Startprijs 650 EUR

Germen Grobe. 1857 - 1938. Duitse School. Vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Italiaans dorp
Resultaat: 190 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Gio Fattanni? Pastel op papier. Voorstellend Italiaans dorp. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Max Liebermann, Reitknecht und Pferd
Resultaat: 400 EUR

Ets van Max Liebermann. 1847 - 1935. Duitse School. Reitknecht und Pferd. Ets op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.

E. Engelmann, Havengezicht
Resultaat: 190 EUR

E. Engelmann. 1820 - 1902. Duitse School. Havengezicht. Restauratieplek in de lucht. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 50 cm. In redelijke staat.

Onduid.gesign., Officier met sabel
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. L.D.G. Bragilé? Officier met sabel. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 23 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, Vaas met bloemen
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk monogram. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy, Riviergezicht met dorp en boten
Startprijs 380 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Riviergezicht met dorp en boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. Grassmann of Grossmann, Landschap met boerenhuis
Startprijs 100 EUR

H. Grassmann of Grossmann. Duitse School. Circa 1920. Landschap met boerenhuis en achtertuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 66 cm. In goede staat.

P. Durieux, Branding
Resultaat: 60 EUR

Peter Durieux. 1981. 1951 - . Houtsnede 5/10. Branding. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In redelijke staat.

J.A. Hekking, Hollands riviergezicht
Resultaat: 600 EUR

J.A. Hekking. '93. 1830 - 1903. Hollands riviergezicht met koeien en boerin bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 87 cm. In goede staat.

Jung, Stilleven met fruit
Startprijs 250 EUR

Jung. Duitse School. Circa 1900. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 85 cm. In redelijk/goede staat.

J. v.d. Linde, Hollands zeegezicht met zeilboten
Startprijs 400 EUR

Jan van der Linde. 20e Eeuw. Hollands zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.

K. Laan, Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer
Startprijs 80 EUR

K. Laan. Kees. 1902 - 1975. Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.

Tromphe L'oeil, Jezus portret
Resultaat: 275 EUR

Tromphe L'oeil. Jezus portret. 18e Eeuw of ouder. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 84 x B 84 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar
Startprijs 100 EUR

P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Zandpad met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 36 cm. In goede staat.

Paulette Chanet, Stilleven gele rozen
Startprijs 300 EUR

Paulette Chanet 1952- vaas met gele rozen olieverf op linnen op paneel (maroufle) 60x50 cm in goede staat.

A. Verleur, Landschap met boer en korenschoven
Startprijs 100 EUR

Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met boer en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.

J. Mels, Zuid-Hollands landschap
Startprijs 100 EUR

Jacques Mels. 1899 - 1974. Zuid-Hollands landschap. Mixed media op papier. Afmeting: H 32 x B 55 cm. In goede staat.

J. Mels, Huizen tussen bomen
Resultaat: 100 EUR

Jacques Mels. 1899 - 1974. Huizen tussen bomen. Titel: Zomerbos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

H. Daniels, Straatgezicht bij Katwijk
Startprijs 260 EUR

H. Daniels. 21e Eeuw. Strandgezicht bij Katwijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

G. Krol, Verso achter vliegveld
Startprijs 80 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Verso achter vliegveld. 1933 Krol. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd? 17e Eeuws interieur
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Toegeschreven aan Stroebel. 1821 - 1905. Hollands 17e eeuws interieur met zittende figuur en twee honden. Behoeft reiniging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,3 x B 12,3 cm. I...

J.H. Coster, Stilleven met fruit etc.
Startprijs 80 EUR

J.H. Coster. Almelo. 1846 - 1920. Stilleven met fruit, kruik en roemer. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Arabische man met tulband
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd? Arabische man met tulband en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.

H. Bode, Bomschuit op zee
Resultaat: 60 EUR

H. Bode. Hollandse School. Circa 1900. Bomschuit op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

D.C.R. Heeck, Paardenkarren met figuren
Startprijs 100 EUR

D.C.R. Heeck. Circa 1930. Paardenkarren met figuren op marktplaats. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Reliëf Willem Hopman
Startprijs 150 EUR

Industrieel koper reliëf van beeldhouwer Willem Hopman. 1939 - Alkmaar. Afmeting: 80 x 41 x 6 cm. In goede staat.

P.H. Topalski, Portret Joodse man met gouden penning
Startprijs 200 EUR

P.H. Topalski. Portret Joodse man met gouden penning. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boten op volle zee
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boten op volle zee met figuren. Paneel door midden geweest. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In redelijke staat.

Onduid.gesign., 2x Litho
Resultaat: 240 EUR

Twee ongesigneerde lithografieën in de stijl van Joan Miro.. Abstracte composities. Lithografie op papier. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

C. Westerik, Twee kussende personen
Resultaat: 100 EUR

Co Westerik. 1972. 1924 - 2018. Nr. 254/300. Twee kussende personen. Lithografie op papier. Afmeting: H 54 x B 60 cm. In goede staat.

2x H. Bogman, Landschappen
Startprijs 400 EUR

Herman Bogman. Pendant. 1890 - 1975. Twee landschappen. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.

H. Schut, Landschap
Resultaat: 200 EUR

Hendrik schut ? monogram 1910 pointilistisch landschap met roeiboot in vaargeul. Olieverf op panel 26x35 cm in goede staat.

Mario Pedro Arata, Huizen tussen de bomen bij Buenos Aires
Startprijs 40 EUR

Mario Pedro Arata. 1891 - 1946 Argentinië. Huizen tussen de bomen bij Buenos Aires. Afmeting: 38 - 46 cm. In goede staat.

2x Mario Pedro Arata, Divers
Startprijs 80 EUR

Twee maal Mario Pedro Arata. 1891 - 1946. Argentinië. 1. Huis tussen de bomen. 2. Boom in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

3x Mario Pedro Arata, Divers
Startprijs 40 EUR

Drie etsen Mario Pedro Arata. 1891 - 1946. Argentinië. Landschappen. 1. Les Tres Picos ulla Arcaia. 2. Alta Teurieuri. 3. Bespues dil Tormeuta Fucapolis. Etsen op papier. Afmeting: 15 - 20 cm. In goed...

J.M. Beek, Hollandse schelpenvissers op strand
Resultaat: 225 EUR

Jurrien Marius Beek. 1879 - 1965. Hollandse schelpenvissers op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.

D. Wiggers, Panoramisch landschap
Resultaat: 350 EUR

Dirk Wiggers. 1866-1933. Panoramisch landschap, getiteld wolkenschaduw. 1904. Olieverf op linnen (craqule). Afmeting: H 48x B 74 cm. In goede staat.

Otto Eerelman, Windhond
Resultaat: 225 EUR

Otto Eerelman. 1839 - 1926. Windhond. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.

Herman Moerkerk, Man met wandelstok
Startprijs 400 EUR

Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Man met wandelstok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

H.E. Roodenburg, Stadsgezicht Den Haag
Resultaat: 50 EUR

Hendrikus Elias Roodenburg. 1895 - 1987. Stadsgezicht Den Haag. Ets op papier. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.

Hollandse School, Landschap met arbeiders
Resultaat: 150 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Landschap met arbeiders. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 37 cm. In goede staat.

Aris Knikker landschap met ven.
Resultaat: 600 EUR

Arin Knikker 1887-1962 landschap met ven olieverf op paneel 18x24 cm in goede staat.

C.P. Snijders, Hollands riviergezicht met trekschuit en molens
Resultaat: 200 EUR

Christian P. Snijders. 1904 - . Hollands riviergezicht met trekschuit en molens. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.

J. Berg, Zeeuws meisje
Startprijs 400 EUR

Joan Berg 1851-1935 Zeeuws meisje voert de varkens olieverf op linnen 60x75 cm in goede staat.

H. te Lintelo, Landschap met fietsers
Resultaat: 50 EUR

H. te Lintelo. Landschap met fietsers. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tin
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met brood en tin
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

P. Comba, Italiaanse soldaten in de bergen
Startprijs 300 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Italiaanse soldaten in de bergen. Aquarel op papier. Afmeting: H 44 x B 24 cm. In goede staat.

P. Comba, Franse soldaten bij bergmeer
Startprijs 300 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Franse soldaten bij bergmeer. Afmeting: H 45 x B 25 cm. In goede staat.

A. van Kooten, Indonesische vrouw met parasol
Startprijs 200 EUR

A. van Kooten. Indonesische vrouw met parasol. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.

C. Noltee, Stilleven met kruik
Resultaat: 300 EUR

Cor Noltee. Stilleven met kruik, tinnen bord en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 29 x B 38 cm. In goede staat.

4x Antieke gravures
Resultaat: 80 EUR

Vier antieke 19e eeuwse gravures. Duitse handingekleurde gravures. Bestaande uit: Sachsen Meiningen. Anhalt Bernburg. Sachsen-Weimar-Eisenach. Kirchenstaat. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Grachtengezicht Amsterdam
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Grachtengezicht Amsterdam met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Duits landschap
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Duits landschap met gebouw, figuren en dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 70 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Liane zo is er steed een tijd voor je
Resultaat: 80 EUR

Anton Heyboer. 1985. 1924 - 2005. Eigen druk. Titel: Liane zo is er steeds een tijd voor je. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 23 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. Circa 1930. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

A. Blok v. d. Velden, Texel
Resultaat: 170 EUR

A. Blok v.d. Velden. 1913 - 1980. Texel 1946. Verso Texelse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 30 cm. In goede staat.

S. Robertson, Portret
Resultaat: 275 EUR

Suze Robertson. Amsterdamse joffer. Meisjes portret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

G. Craeyvanger, Paard met figuur en honden
Startprijs 300 EUR

Gijsbertus Craeyvanger. 1810 - 1895. Adelijke jager met jachthonden, paard en stalmeester. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.

C. Apostool, Landschap met huis en figuren
Resultaat: 400 EUR

C. Apostool. 1762 - 1844. Verso. Sepia. 19e Eeuw. Landschap met oereik, huis en figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.

W. Bos, Rotterdamse haven met driemaster
Resultaat: 350 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A. Pieck, Landschap met roeiboot in de vaart
Resultaat: 250 EUR

Adri Pieck. 1894 - 1982. Landschap met roeiboot in de vaart. Gouache op papier. Scheurtje of vouw voor naam. Afmeting: H 63 x B 47 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Riviergezicht met Romeinse brug en ruiter
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Riviergezicht met Romeinse brug en ruiter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.

J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis
Resultaat: 450 EUR

Jan Zwaan. 1953 - . Gezicht op Zwartsluis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

Atelier Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie
Resultaat: 50 EUR

Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Twee luik. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie
Resultaat: 70 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee rennende figuren in Romeinse kledij
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Twee rennende figuren in Romeinse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.