H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.
Hein Kever. 1854 - 1922. Boer zoekt sprokkelhout. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 29 cm. In redelijk/goede staat.
David J. Bles. 1821 - 1899. Figuren-studie met potlood, 1846. In bladgouden lijst. Tekening op papier. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.
H. Korteling. 1953. Deventer. Stilleven met appelketel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Henry Schouten 1857-1927 Belgische school. Prachtig werk met 4 ezels in de duinen, olieverf op linnen 60x81cm in goede staat.
Monogram S.O. omstreeks 1800. Duitse school met Oostenrijks berglandschap met waterval, huizen en figuren. Bijzondere vergulde lijst met uitgewerkte rozen. 102x75cm in goede staat.
P.H. Topalski. Portret Joodse man met keppeltje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
H. van Ingen. 1833 - 1898. Twee koeien in weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Izaak Schouman. 1801 - 1878. Hollandse schepen op kalme zee. Aquarel op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Toegeschreven aan Lucebert. 1924 - 1994. Twee naakte figuren. 1961. Titel: Diabolic. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Gesigneerd Lucebert. 1924 - 1994. Toegeschreven aan. Twee naakte figuren, 1961. Titel: Meester. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
G. Hattink Fecit 1880. Bijbelse voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.
Theo Mackaay. 1950. Vier vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 85 cm. In goede staat.
Draagt signatuur A.J. Zwart. A.J. opgehaald. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Francois Nicot. 1873 - 1945. Franse School. Marokkaanse markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse vissersboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Jan van Rijsewijk. 1954 - . Hollands landschap met figuren op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
K.H. Boese. Karl-Hans Boese. 1919 - . Duitse School. Wilde zwijnen in besneeuwd bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Christa Näher, 1983. 1947 - . Duitse School. Figuur met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 - 120 cm. In goede staat.
E. Gutzeit. 1900 - 1995. Duitse School. Parkgezicht met spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Oude houtsnede. Gemonogrammeerd Jan Mankes. Niet hand gesigneerd. Melkende boerin. Afmeting: H 19,5 x B 14,5 cm. In goede staat.
Gerard Willem Pieter van Dokkum. 1870 - 1931. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In redelijk/goede staat.
Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.