Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren schaaltje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, ovaal opengewerkt model met biedermeierpatroon. MT.: Fa. Moerkerk & Co, Haarlem, jl.:p:1950. 15x11x3cm. ca 73 gram. In goede staat

Zilveren lepeltjes
Resultaat: 80 EUR

Lot met diverse zilveren lepeltjes, 835/000, en een naaldenkoker, 800/000. 12 Borrellepeltjes en 12 theelepels met een puntvormige bak en een gecontourneerde steel met floraal graveerwerk, 2 suikersch...

Lot zilver
Resultaat: 80 EUR

Lot met 2 zilveren flessenhangers, Gin en Sherry, een kleine strooier op ronde voet met cannelures, en een flessenstop met paard. 925/000, In goede staat

Zilveren patéschep, 1861
Resultaat: 80 EUR

Zilveren patéschep, 833/000, met kornaleinen greep. Schep met een ovaal gezaagd blad met graveerwerk. MT.: A.Kuilenburg, Schoonhoven jl.: b:1861. 24 cm. In goede staat

2 Lodereinflessen met zilver
Resultaat: 80 EUR

Twee kristallen lodereinflesjes met zilver, 833/000, één ovaal flesje op zilveren voet met zilveren rand, kraag en dop en voorzien van een ovaal zilveren element met graveerwerk, en een flesje met sli...

Lot zilver (divers)
Resultaat: 80 EUR

Lot zilver met 2 strooiers op ronde voet, een luciferdooshouder met voorstelling, een rechthoekig bakje en 8 vingerdoekringen. zonder strooier ca 207 gram. In redelijk goede staat.

2 Bonbonnieres met zilver
Resultaat: 80 EUR

Twee kristallen bonbonnieres met zilver, 833/000. ovale schaal met ruitslijpsel en kartelrand geplaatst op een rechthoekige zilveren voet, 22x17x7cm en een ronde schaal met Russisch slijpsel geplaatst...

Zilveren lepels, met thee- en suikerschep
Resultaat: 80 EUR

Elf 835/000 zilveren Art Deco lepeltjes met waaiervormige stelen, met bijbehorende thee- en suikerschep. Lengte: respectievelijk 10,5 cm en 12,5 cm. Mr. J. Boon-Schoonhoven. Gewicht: totaal 160 gram. ...

V&B ringenbakje met zilver
Resultaat: 80 EUR

Floraal handbeschilderd ringenbakje. Gemerkt Villeroy & Boch. Voorzien van een 835/000 zilveren greep in de vorm van een zeilboot staand in c-voluten. Mr. R.W. Kijlstra-Leeuwarden. 20e Eeuw. In goede ...

Lepelvaas met lepels en schep
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen lepelvaasje met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem, afmeting: H 9 x Ø 6,5 cm. Voorzien van een 835/000 zilveren montuur met dubbele parelrand, Mr. W.G. Bannink-Haarlem....

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 75 EUR

Zilveren bonbonschaaltje, 833/000, rond gezaagd model in biedermeier stijl met beugel. Voorzien van een kunststof blauw binnenbakje. ø11x12cm. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.: W: 1931. I...

Parelmoer lepeldoos met zilveren lepels
Resultaat: 75 EUR

Parelmoeren lepeldoos gevuld met 6 zilveren lepels, 835/000, met puntbak en bokkepoot. 8,5 cm. totaal ca 32 gram. 15,5x8x4cm. Doosje is voorzien van zichtbare restauratie plekken.

Zilveren ophaalbrug
Resultaat: 70 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, in de vorm van een ophaalbrug. MT.: Lesener b.v. Amsterdam, 1958-1988. 9x5x5cm. ca 50 gram. In goede staat.

2 Zilveren servetbanden, Jugendstil
Resultaat: 70 EUR

Twee ronde zilveren servetbanden, 800/000, Jugendstil, versierd met floraal decor en een cartouche. MT.: Jacob Grimminger Schwabisch Gmund. ø 4,7x4cm. Totaal ca 40,6 gram.

Theebus met zilver
Resultaat: 70 EUR

Antieke ovaal geslepen kristallen theebus met diamantslijpsel en een 835/000 zilveren opgehoogd deksel met parelrand. Mr. L .H. Held-Amsterdam. Anno A 1885. Minimale chips. Afmeting: 10 x 8 x 8 cm. In...

Bijbel met zilverwerk
Resultaat: 70 EUR

Bijbel met zilveren sloten, 833/000. Bijbel met leder kaft voorzien van een dubbele slot opengewerkt met figuren. MT.: onduidelijk, jl.: R:1826. 9x15x5cm. In redelijk goede staat

Zilveren luciferhouder
Resultaat: 70 EUR

Zilveren luciferdooshouden, 835/000, met een voorstelling van figuren voorzien van een rand met voluten en getrembleerde bewerking. Geplaatst op 4 bolpoten. 12x7x4,5cm. ca 131 gram. In goede staat

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 70 EUR

Zilveren naaldenkoker, 833/000, rond model versierd met graveerwerk en gevuld met 2 zilveren naalden. Totaal ca 20 gram. 10 cm. In goede staat

Zilveren doos
Resultaat: 70 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met scharnierend deksel. Geheel voorzien van een ribdecor. MT.: A.G. Kooiman, Schoonhoven, jl.: Q:1825. 11,5x6,5x2cm. ca 151 gram. In goede staat

Zilveren strooilepel
Resultaat: 70 EUR

Fraaie antieke Empire 835/000 strooilepel met ajour gezaagde bak met sterren en strepen en een spitse steel. Mr. J. van Wijk-Amsterdam. Anno N 1822. Afmeting: 17 cm. Gewicht: circa 26 gram. In goede s...

2 Zilveren serveerlepels
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren serveerlepels, 833/000, met een peervormige bak en een steel met waaierpatroon. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten. 20 cm. ca 108 gram. In zeer goede staat

Zilveren boerenjongenslepel
Resultaat: 70 EUR

835/000 Zilveren boerenjongenslepel met ronde bak, schenktuit en getorste steel met parelheft. Mr. J. Boon-Schoonhoven. Anno P 1899. Afmeting: L 27 cm. Gewicht: circa 56 cm. In goede staat.

Zilveren thee + suikerschep
Resultaat: 70 EUR

Stel 835/000 zilveren thee- en suikerschep. Respectievelijk 9,5 cm en 12,5 cm lengte. Met gegraveerde vleugelbakken, deels getorste stelen en dikke gegraveerde heften. Mr. R.W. Kijlstra-Leeuwarden. Ci...

13 Delen hotelzilver
Resultaat: 60 EUR

Lot hotelzilver. 20e Eeuw. 13 Delen. Onder andere: Dessertschalen, koffie + theekannen. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.