Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilver, 6x
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver, 835/000, met een gecontourneerde tasbeugel met graveerwerk en een ketting, 3 theelepels en een vork en lepel, Haags lofje. MT. Gerritsen en van Kempen, Zeist. 11-21cm. ca 160 gram. In goed...

Zilveren vleesvork & olijfvorkjes
Resultaat: 40 EUR

Zilveren vleesvork en 5 olijfvorkjes, 835/000, vleesvork met een deels getorste steel met parelrand, MT.:Wed. J.F. van den Broek, Amsterdam, jl.: L1895, en 5 olijfvorkjes met een deels getorste steel ...

Zilveren schaar
Resultaat: 35 EUR

Zilveren schaar, 833/000, versierd met hamerslag en voorzien van krullen op de grepen.MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. jl.:S:1928. 14 cm. ca 54 gram. In zeer goede staat

Zilveren vork/pistool greep
Resultaat: 35 EUR

Zilveren vork, 833/000, met pistoolgreep. Kleine zilveren vork met 4 tanden en een heft in de vorm van een pistool met gegraveerde voorstelling en bekroond met een hond. MT.: Hendrik Roelink, Meppels,...

Zilveren schaaltje
Resultaat: 30 EUR

klein zilveren schaaltje, 925/000, ovaal model met filetrand. 51x65mm. ca 14,7 gram. MT.: Siebel b.v. 's Gravenhage. jl.:l:1995. Als nieuw

2x Plated kandelaren, 1900
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke plated kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Zilveren asbak
Resultaat: 30 EUR

Zilveren asbak, 833/000, rond model met voorstelling met figuren, en biedermeier bewerking. MT.: Fa. Droog, Zegwaart & van de Herwaarde, Haarlem, jl.:M:1947.ø 16 cm. ca 114 gram. In goede staat

Zilveren vaas & schaaltje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vaas en schaaltje, vaasje, 925/000, op ronde voet met gekrulde appliqueen en een aculadevormige rand, ø6,3x17cm, Birmingham ,jl.: O:1938. En een rond schaaltje, 800/000 op drie bewerkte voetj...

Zilveren bakje & asbak
Resultaat: 30 EUR

Zilveren bakje en asbak. Klein zilveren bakje met bewerkte oortjes voorzien van een voorstelling met koeien, 835/000, 8x5x1cm, en een ronde Djokja zilveren asbak, 800/000. ø 12x2cm. Totaal ca 99 gram....

Lot divers zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot divers zilver met o.a. een nagelpolijstborstel, 925/000, met filetranden, een theeschepje, 6 borrellepeltjes, een theelepel en een zuurvorkje, 835/000, en een lepeltje en een klontjestang, 800/000...

Bijbel, zilver
Resultaat: 25 EUR

Bijbel, het nieuwe testament, met lederen omslag voorzien van een zilveren gecontourneerd slot met getrembleerde bewerking. 9x13x4,5cm. Omslag wat ingescheurd verder in goede staat.

3 Delen zilver, 1 deel plated
Resultaat: 25 EUR

Lot met drie delen zilver, 835/000, met een ovale asbak met voorstelling, ontbreekt een klein stukje uit de rand, een suikerlepel met graveerwerk en getorste steel, een suikerschep met ronde bak en ee...

2 Zilveren Djokja klamboe hangers
Resultaat: 20 EUR

Twee zilveren Djokja klamboehangers, 800/000,met afbeeldingen van vogels. Met één losse haak. ca 60 gram. 16 cm. In goede staat

Zilveren doosje met emaille
Startprijs 3.600 EUR

Bijzonder Russisch zilveren doosje, 84 zolotniks, voorzien van vergulding. In de vorm van een schatkist versierd met emaille en voorzien van een handgetekende emaille plaquette met voorstelling van ee...

Zilveren kovsch
Startprijs 2.500 EUR

Zilveren kovsch, 84 zolotniks, voorzien van vergulding, deels met emaille versiering in wit grijs en rood. 14x7x7cm. ca 147 gram. In zeer goede staat

Zilveren troon met emaille
Startprijs 2.500 EUR

Zilver vergulde troon, 88 zolotniks, versierd met emaille. Troon, met scharnierend deksel, met cloissonne bewerking met floraal decor en een voorstelling van een mensfiguur met vogellichaam. 6x6x8cm. ...

Zilveren bouilloire
Startprijs 1.000 EUR

Prachtige zilveren bouilloire, 830/000, met ketel, comfoor en brander. Historisme, versierd met acanthusbladeren, cartouches, één voorzien van wapengravure, krullen, getorste en florale patronen. Gepl...

Zilveren doosje, rond, met emaille
Startprijs 950 EUR

Fraai rond zilver verguld dekseldoosje, 84 zolotniks, met cloissonne. Doosje met scharnierend deksel versierd met floraal emaille decor in voornamelijk wit, groen en blauw. ø6x2cm. ca 63 gram. In zeer...

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 900 EUR

Een stel zilveren kandelaren, 800/000, rococo stijl. Versierd met floraal getorst decor. Geplaatst op poten gemaakt uit voluten. 12x12x29cm. Totaal ca 860 gram. In goede staat

Zilveren koektrommel & onderzetter
Startprijs 850 EUR

Zilveren koektrommel met onderzetter, 833/000, Rechthoekige koektrommel met scharnierend deksel voorzien van parelrand, MT.: J.W. Spiegeler, Amsterdam, jl.: u: 1871 met winkelmerk: H.W.v. Loon. Geplaa...

Bijbel met zilverwerk
Startprijs 750 EUR

Bijbel met zilver, 833/000. Bijbel met zwart lederen kaft, 1798, voorzien van 8 zilveren hoekstukken en een dubbel slot, allen versierd met figuren. MT.: Erven Fels, Kampen, 1829-1835. 18x12x7cm. beid...

Statenbijbel met zilverwerk
Startprijs 700 EUR

Statenbijbel voorzien van zilverwerk, 833/000. Statenbijbel met zilveren hoekelementen, een dubbele slot en draaghaken met ketting. jl.: h:1867. 18x12x7cm. In goede staat

Bijbel met zilver
Startprijs 700 EUR

Bijbel met zilver. Bijbel met lederen kaft en goud op snee voorzien van zilveren hoekstukken, draagogen, ketting en een dubbel sluiting. Bijbel: oude en nieuwe testament. Met zilverwerk voorzien van g...

2 Art Deco zilveren kandelaren
Startprijs 600 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, Art Deco, in de vorm van gestilleerde figuren. MT.: Orhan Güler. 14x7x27cm.ca 930 gram. Gebruikt, in goede staat

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 550 EUR

Zilveren brandewijnkom versierd met floraal decor en een gekroond cartouche. Voorzien van horizontale grepen met putti. 25x12x8cm. gerestaureerd aan de voet. ca 241 gram. In goede staat

4 Zilveren bordonderzetters
Startprijs 550 EUR

Vier zilveren bordenonderzetters, 800/000, rond gecontourneerde onderzetters met een rand uit voluten met bladbewerking. ø 22cm. totaal ca 940 gram. In goede staat

Cassette met 24 delen zilveren bestek
Startprijs 550 EUR

Cassette gevuld met 12 zilveren vorken en 12 zilveren lepels, 833/000, model haags lofje. allen voorzien van gravure van initialen en jaartal aan de achterzijde. ca 972 gram. 18 cm. Gebruikt, wat afge...

Kantonese dienschaal met zilver
Startprijs 550 EUR

Kantonese schaal geplaatst op zware zilveren voet, 800/000, met 4 gekrulde poten, versierd met leeuwenkoppen, voluten en krullen. Zilver ca 1040 gram. Bevestigingsschroef ontbreekt. 32x26x17cm

Kantonese schaal met zilver
Startprijs 550 EUR

Kantonese schaal geplaatst op zware zilveren voet met 4 gekrulde poten, versierd met leeuwenkoppen, voluten en krullen. Zilver ca 1030 gram. Bevestigingsschroef ontbreekt. 41x33x17cm

2 Zilveren kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 550 EUR

Stel zilveren kandelaren, 812/000, op gecontourneerde ronde voet versierd met floraal decor. ø15x29cm. Wenen, Oostenrijk, eerste heft 19e eeuw. De kandelaren zijn gevuld. In goede staat

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 550 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 800/000, op een ronde geschulpte voet met gelobde bewerking over de kandelaar. l15x27/28cm. MT.: onduidelijk. Voorzien van enkele scheurtjes en deukjes, verder in goede ...

2 Schaaltjes met emaille
Startprijs 500 EUR

Twee vergulde schoteltjes, uit een zilverhoudende legering, versierd met cloissonne. Schoteltjes aan de bovenzijde versierd met floraal emaille decor, voorzien van parelrand met blauw emaille. ø12cm...

Zilveren blad
Startprijs 500 EUR

Prachtig zilveren presenteerblad, 833/000, met graveerwerk. Vierkant gecontourneerd blad op 4 gekrulde poten met een rand met aculadevorm en voorzien van floraal graveerwerk. De onderzijde van het bla...

Zilveren schaal
Startprijs 450 EUR

Grote zilveren presenteerschaal, 800/000, ovaal gezaagd model met floraal decor en cartouchen met putti.40x27x6cm. ca 474 gram. In goede staat

Klok met zilveren front
Startprijs 425 EUR

Tafelklok met zilveren front, 925/000. Art Nouveau. Rechthoekig gecontourneerde massief mahonie tafelklok, met een Frans 8-daags stil uurwerk met echappement, voorzien van zilveren front bewerkt met a...

Zilveren thee- en melkkan
Startprijs 400 EUR

Zilveren thee- melkkan, 833/000, bol model fraai versiert met bloemen en cartouchen. Voorzien van een gekruld oor met opgelegd acanthusblad en geplaatst op een rond gecontourneerde voet. MT.: J. Van K...

Zilveren tabakspot, 1856
Startprijs 380 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, Empire, rechthoekige model met afgeronde hoeken voorzien van knerren rand met deksel voorzien van een aardbei als knop. Geplaatst op een rechthoekige voet met knerren rand...

Bijbel met zilverwerk, 1888
Startprijs 380 EUR

Bijbel met zilverwerk. 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft versierd met 4 zilveren hoekstukken en 2 zilveren sloten. MT.: G.Roelfsema, Winsum. 1864-1910. 15,5x11x7cm. In goede staat

Zilveren Russische thorapointer
Startprijs 375 EUR

Zilveren thorapointer, 84 zolotniks, 875/000, versierd met bladdecor, kandelaar en edelsteen, bekroond met een kroon met filigrain bewerking. 31 cm. ca 65 gram. Iets gedeukt verder in goede staat.

Zilveren tabakspot, 1860
Startprijs 360 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met floraal graveerwerk, geplaatst op een ovaal gecontourneerde voet met graveerwerk op houten basement. De tabakspot is voorzien van een ...

Tas met zilveren beugels, 1795
Startprijs 320 EUR

Tas met antieke dubbele zilveren beugel en rokhaak, Een opengewerkte gecontourneerde beugel, versierd met bokalen, guirlandes en manden, omrand door knerrenranden. Met een binnenbeugel versierd met gr...

Tas met zilveren beugel, 1816
Startprijs 320 EUR

Tas met antieke tasbeugel en rokhaak, 833/000, gecontourneerde beugel met medaillons met religieuze voorstellingen. MT.:P.Schimtz, Leeuwarden. jl.:G:1816. Voorzien van een rokhaak met rocailles. MT.:...

4 Stel zilveren viscouverts
Startprijs 320 EUR

Vier stel 835/000 zilveren viscouverts. Deels getorste stelen, steeleinde rond model met kam. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek. Anno: 2x 1901, 2x W 1906, 4x X 1907. Afmeting: L 16,5 en 20,5 cm. Gewicht: circa...

Zilveren joodse beker
Startprijs 320 EUR

Oude joodse zilveren beker, 84 zolotniks, Kidush versierd met een getrembleerde bewerking met huizen en plantenpatroon. ø6,5x7,2cm. ca 71,4 gram. In goede staat

2 Zilveren fazanten
Startprijs 320 EUR

Twee zilveren tafelfazanten, 915/000, Spaans, een paar. 19x4x9cm. totaal ca 132 gram. In goede staat

Zilveren theekist, 1882
Startprijs 320 EUR

Zilveren theekist, 833/000, ovaal model met parelrand. Voorzien van scharnierend deksel met slot, sleutel ontbreekt. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: x:1882. 10,5x8,5x8cm. In goede staat

Joodse zilveren kandelaar, Havdalah
Startprijs 300 EUR

Zilveren Joodse kandelaar, 925/000. Havdalah, op ronde voet met rechthoekige kaarsenhouder versierd met draad en voorzien van 2 belletjes. 5x7,5x12cm. ca 59 gram. In goede staat

Zilveren familiewapen schaal
Startprijs 300 EUR

Zilveren schaal, 925/000, met familiewapen. Ronde schaal met gecontourneerde rand met florale bewerking. In het midden voorzien van een familiewapen. ø 31cm. Peru ca 405 gram. In goede staat

Zilveren schaal
Startprijs 300 EUR

Zilveren schaal, 833/000, ovaal gecontourneerd model met een opgesoldeerde filetrand. De schaal is voorzien van een hamerslag bewerking. MT.: C.F.Wewer Schoonhoven jl.:T:1929. 31x23x7,5cm. ca 420 gram...

Zilveren lepel met emaille
Startprijs 260 EUR

Zilveren lepel, 84 zolotniks, versierd met emaille. Lepel met emaille versiering op de achterzijde van de bak en aan de steel. Russisch. 13 cm. ca 20,1 gram. In goede staat

Zilveren thora pointer
Startprijs 260 EUR

Zilveren thorapointer, 84 zolotniks, versierd met elementen uit filigrain. 33 cm. ca 70 gram. In goede staat

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 250 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, met lobben en hamerslag, geplaatst op een ovale voet. Voorzien van grepen met drakenkoppen. MT.: P.Heerens & zn, Schoonhoven, jl.: c: 1962. 19x11x9cm. ca 140 gram. In ...

Zilveren schaal
Startprijs 250 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal model met gecontourneerde rand en voorzien van een florale bewerking. MT.: Weinranck & Schmidt, Hanau. 29x23x5,5cm. ca 350 gram. In goede staat.

4 Zilveren onderzetters
Startprijs 250 EUR

Vier zilveren onderzetters, 800/000, rond gecontourneerd model met voluten versierd met floraal decor. ø 14cm. totaal ca 400 gram. In goede staat

Zilveren lijst
Startprijs 250 EUR

Grote zilveren lijst, 835/000, rechthoekig breed, 4cm, versierd met bladdecor op de hoeken. De lijst is voorzien van een houten frame. 31x38cm. In goede staat

Zilveren Art Deco schaal
Startprijs 225 EUR

Zilveren schaal, 925/000, in de vorm van een peper. ca 414 gram. 42x9x2,5cm. In goede staat

Schoenen met zilveren gespen
Startprijs 220 EUR

Paar klederdrachtschoenen met zilveren gespen, 833/000, met muntjes. MT.: D. van der Ree, Schoonhoven, 1882-1907. Eén gesp mist een muntje, verder in goede staat

Zilveren tafelbel, 1872
Startprijs 220 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, met metalen binnenbel. ronde bel versierd met geschulpte bewerking versierd met floraal graveerwerk. De rand van de bel is voorzien van gravure: ter gelegenheid van de 25 j...

Joodse zilveren beker klein
Startprijs 200 EUR

Kleine Joodse zilveren beker, 84 zolotniks, klein model versierd met graveerwerk. ø4x4,6cm. ca 24,1 gram. In goede staat

Antieke tafelset met zilver, 1830
Startprijs 200 EUR

Antieke drie-delige geslepen kristallen tafelset. Bestaande uit; mosterdpot, voorzien van 835/000 zilveren deksel met handgreep als slang + stel ovale zoutvaatjes. Alle drie op ronde Ø 5,5 cm. 835/000...

Zilveren tasbeugel met rokhaak
Startprijs 200 EUR

Zilveren tasbeugel met originele rokhaak, 833/000, Gecontourneerde beugel versierd met voluten, bloemen en figuren voorzien van een bijbehorende peervormige rokhaak met figuur. MT.: Onduidelijk, Schoo...

Zilveren roomstel
Startprijs 190 EUR

Zilveren roomstel, 800/000, met een melkkan en suikerpot, met ribben voorzien van florale bewerking en geplaatst op 4 bewerkte gekrulde poten. De suikerpot is voorzien van een ovaal deksel met floraal...

2x Zilveren viscouverts
Startprijs 180 EUR

Twee stel 835/000 zilveren viscouverts. Stelen met Haags Lofje en initialen. Bijzonder keurkamer Utrecht. Mr. J.A.A. Gerritsen-Amsterdam. 2x L 1921 en 2x N 1923. Afmeting: L 17,5 en 21,5 cm. Gewicht: ...

Zilveren tasbeugel met rokhaak
Startprijs 180 EUR

Zilveren tasbeugel met rokhaak, Zogenoemde papagaaienbeugel versierd met graveerwerk en voorzien van een rokhaak met graveerwerk. 18e eeuws. De beugel heeft enkele restauratieplekken. In redelijk goed...

Zilveren pijpcomfoor, 1877
Startprijs 180 EUR

Koperen pijpencomfoor in zilveren houder, 925/000, versierd met guirlandes, strikken en medaillons. Geplaatst op 3 bolpoten. ø14x9cm. MT.: onduidelijk, London, jl.:B: 1877. In goede staat

2 Karaffen met zilver
Startprijs 170 EUR

Twee kristallen schenkkaraffen met slijpwerk, geplaatst op ronde zilveren voeten voorzien van parelrand. 833/000. ø13x40cm. De stoppen zijn verschillend. In goede staat

Zilveren schaaltje
Startprijs 170 EUR

Zilveren presenteerblaadje, 833/000, schuitvormig model met ovaal zaagwerk en een parelrand. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.: V:1905. 24x14x3cm. Zilvergewicht ca 245 gram. Tevens voorzien van glaze...

Antieke tas met zilveren beugel
Startprijs 160 EUR

Antieke tas met zilveren beugel, 833/000. Tas met gecontourneerde beugel versierd met figuren en voorzien van een rokhaak. 10x15cm. In goede staat.

Zilveren visschep, 1861
Startprijs 160 EUR

Zilveren visschep, 833/000, met houten greep. Visschep met een floraal gezaagd en gegraveerd patroon bevestigd aan een houten greep. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam, jl.:q:1875. 32cm. In goede staat.

Zilveren slatang, 1851
Startprijs 160 EUR

Zilveren slatang, 833/000, versierd met palmet met bloemen en een florale gravure. MT.: L.Glazener, jl.:R:1851. 29cm. ca 192 gram. In zeer goede staat

Zilveren inktstel
Startprijs 160 EUR

Zilveren inktstel, 833/000. Inktstel op zilveren houder, rechthoekig gecontourneerd met graveerwerk voorzien van 2 kriatellenpotjes met zilveren dop en kraag, met zilveren greep. Het stel is voorzien ...

Lot zilver bestek (3x)
Startprijs 160 EUR

Lot antiek zilveren bestek, rond 1800, met één vork model met lofje, MT.: J.J.van Fels, Kampen, een Groningse lepel, H.P. Kremer en een Groningse lepel H.W.Geffen. Aan de achterzijde voorzien van g...

Zilveren miniatuur, Haardtang
Startprijs 150 EUR

18e Eeuws zilveren miniatuur haardtang met getorste poten en een draairing. Vermoedelijk Mr. Maria Breda Amsterdam. Circa 1750. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Cassette met zilveren lepels etc.
Startprijs 150 EUR

Mahonie houten cassette met zilveren lepels, 833/000. Fraai kistje voorzien van interieur met spiegel en gevuld met 12 theelepels, suiker- en theeschep. Voorzien van een deels getorste steel met grav...

Zilveren schaar met ketting
Startprijs 150 EUR

Zilveren schaar met ketting en rokhaak, 833/000. Schaar met zilveren grepen in de vorm van pauwen, gerestaureerd aan één greep, MT.: W.J.Kooiman, Schoonhoven, 1856-1886, voorzien van een ketting beves...

Zilveren visschep, 1859
Startprijs 150 EUR

Zilveren visschep, 833/000, met een gezaagd blad voorzien va floraal graveerwerk doorlopend in de randen. Met ivoren greep. MT.: J.H.Schouten Amsterdam, jl.: Z:1859. 28 cm. In goede staat

2x Zilveren viscouvert
Startprijs 150 EUR

Twee stel fraaie 835/000 zilveren viscouverts met floraal en geheel gladde heften en inscriptie E.F. en 12-1-1904. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Anno R 1901 en Anno T 1903. Afmeting: L 20 cm...

Zilveren jat Russisch
Startprijs 150 EUR

Zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000) voorzien van getorste rand, bekroond met een leeuw. Assayer: Victor Savinkov, 1873. lengte 36 cm. ca 59 gram. Enkele deukjes verder in goede staat

Zilveren tasbeugel, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Antieke zilveren tasbeugel, zogenoemde papagaaienbeugel, versierd met graveerwerk en rasterdecor. Voorzien van draagoog en een ketting. MT.: Gijsbert Lameer, Schoonhoven, jl:F:1779. 17x14cm. ca 195 gr...

Inktstel
Startprijs 150 EUR

Inktstel op houten basement, voorzien van een glazen liggende leeuw, met 2 kristallen inktpotjes voorzien van een zilveren kraag en dop versierd met parelrand. 835/000. 32x20x14cm. In goede staat

Glazen serveerschaal met zilver
Startprijs 150 EUR

Ronde glazen serveerschaal met verdeelvakjes geplaatst in een zilveren ronde houder op 6 bolpootjes. Birmingham 34x42x5cm. MT.: Alexander Clark & Co, Birmingham, jl.: U:1937. Minimale chip, in zeer go...

Bijbel met zilver en schildpad
Startprijs 140 EUR

Kleine bijbeltje met een kaft uit schildpad voorzien van een zilveren slot, 833/000, met graveerwerk. Het nieuwe testament. MT.:Gebr. Reitsma, Heerenveen, jl.: S:1877. 6x12x4cm. In goede staat

5 Zilveren voetstukken (div.)
Startprijs 140 EUR

Vijf zilveren voetstukken op ronde voet ø5,5x7,5cm/ ø7x11cm. Diverse gehaltes. ca 230 gram. In goede staat

Zilveren tabaksdoos, 1902
Startprijs 140 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met op het deksel een gravure met schepen binnen een gegraveerde rand met voluten. Voorzien van gravure met V.H. Aan de binnenzijde gegraveerd; "Maddy"....

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 125 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model versierd met guilloche gravure met cirkels en golven, Voorzien van een scharnierend deksel met geribde rand en op de bodem lijnenbewerking. MT.: H.J. van Halt...

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 125 EUR

Een vroeg 19e eeuwse zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribranden en graveerwerk. MT.: Onduidelijk, jl.: K:1819. Grootte 11x6x2cm. ca 129 gram. In goede staat

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 125 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribbewerking. Voorzien van gravure aan de binnenzijde van het deksel; Diaconen der Spaansche Kapel, nu H. Theresia's Kerk aan F.J.Duinstee bij de 25...

Zilveren lepels in cassette
Startprijs 125 EUR

Zilveren lepels in cassette, 833/000. Set met 12 koffielepels, een suikerschep en een theeduim met gecontourneerde steel voorzien van gepointilleerde gravering. MT.: onduidelijk, jl.:k:1869. 9-13cm to...

2 Lucifershouders met zilver
Startprijs 125 EUR

Twee sierlijke kristallen luciferhouders met geëtst floraal decor geplaatst op een ronde zilveren voet, 833/000, met parelrand. Geplaatst op een zwarte houten basement. ø 11x22cm. In goede staat

2 Zilveren bruidegomspijpjes
Startprijs 120 EUR

Twee antieke zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één in de vorm van een pistool en één in de vorm van een knoop. 9-11cm. In redelijk goede staat

3 Antieke bijbels met zilver
Startprijs 120 EUR

Drie bijbels met zilveren sluiting, 833/000. Bijbel met lederen kaft voorzien van een dubbel slot met graveerwerk, MT.: J.Kooiman, Schoonhoven, jl.:U:1854, een bijbel met blauw velouren kaft en een z...

3 Zilveren lepels
Startprijs 120 EUR

Drie zilveren lepels, 833/000, één strooilepel met rechthoekig gezaagde bak met steel voorzien van gravure. MT.: Wed. B. Gillis, 's hertogenbosch jl.:Z:1834, een roomlepel met ovale bak en gecontour...

Stel zilveren sauslepels, 1834
Startprijs 120 EUR

Stel bijzondere 835/000 zilveren sauslepels met een lengte van 15 cm. Voorzien van ovale bakken, steelaanzet enkel lof met rug stelen rond model, met gegraveerde filetrand. Eén maal reparatie. Mr. G. ...

Cassette met zilveren lepels
Startprijs 120 EUR

Cassette gevuld met zilveren lepels, 833/000, voorzien van 12 koffielepels een suikerschep en een kandijschep, voorzien van een deels getorste steel met bewerkte knop. MT.: R.Kijlstra, Leeuwarden, 189...

Zilveren comfoor, 1855
Startprijs 120 EUR

Zilveren comfoor, 833/000, met koperen binnenbak, Rechthoekig gecontourneerde comfoor met plooien, langs de randen voorzien van graveerwerk. Op een rechthoekig gecontourneerde voet, geplaatst op een h...

3 Zilveren fotolijsten
Startprijs 120 EUR

Lot met drie zilveren fotolijsten, een rechthoekige lijst versierd met parelrand en 2 ringen, 925/000, 23x16cm, een rechthoekige lijst met florale bewerking in de hoeken, 925/000, 21x16 cm, en een ova...