Koperen pijpencomfoor in zilveren houder, 925/000, versierd met guirlandes, strikken en medaillons. Geplaatst op 3 bolpoten. ø14x9cm. MT.: onduidelijk, London, jl.:B: 1877. In goede staat
Twee sierlijke kristallen luciferhouders met geëtst floraal decor geplaatst op een ronde zilveren voet, 833/000, met parelrand. Geplaatst op een zwarte houten basement. ø 11x22cm. In goede staat
Drie zilveren auto's op basement. 835/000. Een ford uit 1903, een Rolls Royce uit 1909 en een Renault uit 1907. 13x10x9cm en 2x 12x7x7cm. Dak van de Ford zit wat los, verder in goede staat
Zilveren thorapointer, 84 zolotniks, 875/000, versierd met bladdecor, kandelaar en edelsteen, bekroond met een kroon met filigrain bewerking. 31 cm. ca 65 gram. Iets gedeukt verder in goede staat.
Kristallen theebus met olijfvormige slijpsel geplaatst op een voet met geschulpte rand. Voorzien van een zilveren kraag en dop met gegraveerde rand. ø9x15cm. In goede staat
Achtkantig dekseldoosje uit schildpad op 4 ivoren pootje gevuld met 12 zilveren lepeltjes in diverse modellen. 835/000. Totaal ca 75 gram. In goede staat
Zilveren brandewijnkom versierd met floraal decor en een gekroond cartouche. Voorzien van horizontale grepen met putti. 25x12x8cm. gerestaureerd aan de voet. ca 241 gram. In goede staat
Zilveren brandewijnkom, 833/000, met lobben en hamerslag, geplaatst op een ovale voet. Voorzien van grepen met drakenkoppen. MT.: P.Heerens & zn, Schoonhoven, jl.: c: 1962. 19x11x9cm. ca 140 gram. In ...
Statenbijbel voorzien van zilverwerk, 833/000. Statenbijbel met zilveren hoekelementen, een dubbele slot en draaghaken met ketting. jl.: h:1867. 18x12x7cm. In goede staat
Vier kristallen flacons met zilver, een poederdoos met zilveren deksel met wapengravure; Tandem, ø10x7cm, een flacon op geschupte ronde voet, voorzien van slijpwerk. Met zilveren kraag en dop, beiden ...
835/000 Zilveren Empire strooilepel met fraaie ajour gezaagde bak en steel met dubbele filetrand. Mr. R.A. Verlegh-Breda. Anno R 1826. Afmeting: L 14 cm. Gewicht: circa 22 gram. In goede staat.
Zilveren schaal, 925/000, met familiewapen. Ronde schaal met gecontourneerde rand met florale bewerking. In het midden voorzien van een familiewapen. ø 31cm. Peru ca 405 gram. In goede staat
Twee kristallen schenkkaraffen met slijpwerk, geplaatst op ronde zilveren voeten voorzien van parelrand. 833/000. ø13x40cm. De stoppen zijn verschillend. In goede staat
Fraai rond zilver verguld dekseldoosje, 84 zolotniks, met cloissonne. Doosje met scharnierend deksel versierd met floraal emaille decor in voornamelijk wit, groen en blauw. ø6x2cm. ca 63 gram. In zeer...
Twee vergulde schoteltjes, uit een zilverhoudende legering, versierd met cloissonne. Schoteltjes aan de bovenzijde versierd met floraal emaille decor, voorzien van parelrand met blauw emaille. ø12cm...
Zilveren lepels in cassette, 833/000. Set met 12 koffielepels, een suikerschep en een theeduim met gecontourneerde steel voorzien van gepointilleerde gravering. MT.: onduidelijk, jl.:k:1869. 9-13cm to...
Ovaal zilveren pennenbakje, 925/000, met geschulpte opstaande rand. Op de bodem versierd met krullen en een cartouche voorzien van gravure. MT.: Onduidelijk, London jl.:S: 1893. 20x7x1,2cm. ca 71 gram...
Zilveren roomstel, 800/000, met een melkkan en suikerpot, met ribben voorzien van florale bewerking en geplaatst op 4 bewerkte gekrulde poten. De suikerpot is voorzien van een ovaal deksel met floraal...
Kralenbeurs met zilveren beugel, 833/000. Rond gecontourneerd model met floraal zaagwerk. MT.: J.L. van der Pauw, Schoonhoven, jl.:S:1877. Grootte 12x14cm. In goede staat
Antieke zilveren tasbeugel, zogenoemde papagaaienbeugel, versierd met graveerwerk en rasterdecor. Voorzien van draagoog en een ketting. MT.: Gijsbert Lameer, Schoonhoven, jl:F:1779. 17x14cm. ca 195 gr...
Zilveren sombrero, 925/000, versierd met graveerwerk, een getorst koord en gesigneerd: MEXICO. ø11x4cm. ca 47 gram. In goede staat
Twee ronde zilveren servetbanden, 800/000, Jugendstil, versierd met floraal decor en een cartouche. MT.: Jacob Grimminger Schwabisch Gmund. ø 4,7x4cm. Totaal ca 40,6 gram.
Zilveren vaas, 833/000, twaalfhoekig model met een iets omgeslagen rand geplaatst op een twaalfhoekige voet. MT.: Koniklijke Begeer, Voorschoten jl.: f:1940.11x11x12cm. In goede staat
Zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000) voorzien van getorste rand, bekroond met een leeuw. Assayer: Victor Savinkov, 1873. lengte 36 cm. ca 59 gram. Enkele deukjes verder in goede staat