Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Jongen met pet en sigaret. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees bronzen gegoten paard in Tang Dynasty-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Russische-stijl bronzen soldaat naar oud voorbeeld. Echter 21e eeuw. Op zwart marmeren basement. Afmeting: 25 cm. Kyrillisch gesigneerd. In goede staat.
Bronzen figuur. Slapende dame. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Zittende beren. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen damesfiguur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste door Spilliaert. Boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen neushoorn op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse bronzen boekensteunen met signatuur. Circa 1900. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil bronzen lampenvoet met marmeren basement. Vrouw bij waterkant in badpak. Circa 1915. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese bronzen tempelwachters op houten console. Eerste helft 20e eeuw, of ouder. Afmeting: H 53 - 54 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl katachtige op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Hand voor gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met putti. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Bronzen Botero-achtige kat. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 14 x 15 cm. In goede staat.
Chinese bronzen steenbok op zwart marmeren basement. Afmeting: 23 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Lezende vrouw op tuinbank. Circa 1915. Afmeting: 12 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd bronzen figuur. 20e Eeuw. Arabier met dolk en geweer. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Grote moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Eido 2/15. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Art Deco figuur. Circa 1920. Bronzen koud beschilderde dame met duif. Gemonteerd op basement van marmer/onyx. Afmeting: 32 x 30 x 15,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse twee-kleurige bronzen bloempot met draken/vogels en floraal decor. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste. 19e Eeuw. F. Barbedienne Fondeur. Reduction mecanique. Oude heer. Kardinaal? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans bronzen figuur van een medicijnman. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.