Zilver plated kegelspeler op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e eeuws kerkelijk houtgestoken figuur op console met polychromie. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Art Deco pierrots op albasten basement. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 12 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur op marmeren basement. Krijger met speer. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee antieke bronskleurige compositie metalen figuren. Circa 1920. Boeren man en vrouw. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede staat.
Antiek bronzen buste. Gesigneerd Derre La Fonderie de Paris. Man met capuchon. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Grote vernikkelde bronzen boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Groot oud Jugendstil-stijl bronzen figuur. Naakte vrouw met vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 28 cm. In goede staat.
Bronzen plaquette. Circa 1900. Jongen lijmt plakkaat op schutting. Tate pour le chiens en avis chienperdu. Afmeting: 17 x 10 x 6 cm. In goede staat.
Drie antieke metalen figuren. Onder andere: één maal putti van compositie metaal, één maal brons, iets afgebroken. Afmeting: H 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Afrikaanse zachthouten gestoken pijprokende figuur met schelpen. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren, waarvan één gemonogrammeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws notenhout gestoken figuur met restvergulding. Romein. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Barok-stijl bronzen kandelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaar. Drie-lichts. Circa 1870. Afmeting: 54 x 42 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen erotische Vrouwe Justitia op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen beeld. Officier op zwart marmeren basement. Waarschijnlijk Alter Fritz. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Hand bij gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Visser met vangnet. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Oosterse Houtgesneden leguaan. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 40 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Getiteld: Wander Vogel. Door Akt. Ges. Gladenbeck Berlin. Circa 1920. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Ch. Maillard. 1876 - 1973. Was met gipsen buste van Notre Dame de Lourdes. Afmeting: 24 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken gepolychomeerd figuur. Boeddha op sokkel met slang en schildpad. 18e - 19e Eeuw. Wormbeval. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Jongen met pet en sigaret. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees bronzen gegoten paard in Tang Dynasty-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Russische-stijl bronzen soldaat naar oud voorbeeld. Echter 21e eeuw. Op zwart marmeren basement. Afmeting: 25 cm. Kyrillisch gesigneerd. In goede staat.
Bronzen figuur. Slapende dame. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 15 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Zittende beren. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen damesfiguur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste door Spilliaert. Boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen neushoorn op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse bronzen boekensteunen met signatuur. Circa 1900. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil bronzen lampenvoet met marmeren basement. Vrouw bij waterkant in badpak. Circa 1915. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese bronzen tempelwachters op houten console. Eerste helft 20e eeuw, of ouder. Afmeting: H 53 - 54 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl katachtige op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Hand voor gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met putti. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Bronzen Botero-achtige kat. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 14 x 15 cm. In goede staat.
Chinese bronzen steenbok op zwart marmeren basement. Afmeting: 23 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Lezende vrouw op tuinbank. Circa 1915. Afmeting: 12 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd bronzen figuur. 20e Eeuw. Arabier met dolk en geweer. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Grote moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Eido 2/15. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Art Deco figuur. Circa 1920. Bronzen koud beschilderde dame met duif. Gemonteerd op basement van marmer/onyx. Afmeting: 32 x 30 x 15,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse twee-kleurige bronzen bloempot met draken/vogels en floraal decor. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste. 19e Eeuw. F. Barbedienne Fondeur. Reduction mecanique. Oude heer. Kardinaal? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans bronzen figuur van een medicijnman. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.