Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk en floraal decor. Zeven kopjes en vier schotels. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 x ø 12 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein (9x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 1x Familie Rose capucijner bord, randschade. 3x Schotels, chips en/of haarscheur. 5x Kopjes, chips of beschadigd. Afmeting: 7 - 22 cm. In mat...
Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels met karper/floraal decor. Eén schotel beschadigd. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31,4 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met tuin decor en zes-tekens bodemmerken. Beide gelijmd. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen bloempotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: 20 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen vaas met reliëf. Figurendecor en maanvormig. 19e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen zes-kantige celadon vaas met bodemetiket. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met reliëf en lotusbloem decor. Twee borden goed, vier beschadigd. Afmeting: Ø 22,3 cm. In redelijke staat.
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 49 x Ø 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtblauwe glazuur en draak. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kop en schotel met Familie Rose/vogel in bosschage decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met drie poten en bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen figuur. Godheid op rots. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Chinese wierookbrander met gegraveerde symbolen en wortelnoten gesneden console. Antieke reparatieplek. Circa 1500 of ouder? Afmeting: 9,8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Chinees kraakporseleinen Wanli hoge chocolade kop met bamboe/vogel decor. Haarlijn. Afmeting: H 7,6 x Ø 9,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame zeer grote antieke Chinees porseleinen kom. Swatow. Met bodemmerk, Ming, en karaktertekens rondom. 16e - 17e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 12,7 x Ø 25,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met haan decor. Chicken cup. Chip kopje + schotel. Afmeting: 4,5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur, meander omranding, olifantenkoppen en bodemmerk. Lichte glazuurschade bovenrand. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: 41 x 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x Ø 10 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord. Gecontourneerd, met landschap/floraal/paradijsvogel decor. Chips rand. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bordje met vazen en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met bruin craquele glazuur en ribbels. Afmeting: 16,5 x Ø 9,8 cm. In goede staat.
Vijf delig 19e eeuws Imari porseleinen kaststel. Afmeting: 21 - 33 cm. Twee vazen gelijmd, deksels beschadigd en verder in redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 18,9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander op drie pootjes, met wit craquele glazuur. Afmeting: H 12 x Ø 11 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen schotels. Twee maal Familie Rose, chicken schotels. Eén diepe schotel, Familie Rose, figuren decor, haarlijn. Afmeting: Ø 11 - Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen gecontourneerd pattipan schaaltje met Familie Rose, paradijsvogel/goud decor. Afmeting: 1,4 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met Foo-honden decor. Gecontourneerd. Afmeting: 5,5 x Ø 26,6 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Japanse porseleinen vazen met groene celadon-kleurige glazuur en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 25 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met oren (olifanten). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel met coulissen/sprinkhanen decor. Chip en haarlijn. Afmeting: Ø 20,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met zwart glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: 7,6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Diverse borden haarscheuren, vaasje goed. 20e Eeuw. In matig/redelijk/goede staat. Afmeting: 15 - 23 cm.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels. Met floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur, verder goed. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor, gecontourneerde omranding en bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: Ø 27 cm. Minimale chips en haarlijn. Redelijke staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee chocolade koppen, één kopje chip, één kopje haarlijn bodem. Twee Imari kommen, één kom haarlijn, één kom chip. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijke staat.
3x Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon vaas wit-grijs. Knobbelvaas met blauwe glazuur. Platte celadonschaal op drie pootjes. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal dekseldoos met paradijsvogel/floraal decor. Eén maal Kang Xi-stijl diep bord met geisha's decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal decor. Afmeting: 62 x Ø 24 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met theeglazuur en blauw/wit floraal decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met groen glazuur en reliëf draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee blauw-witte Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 22 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 38 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Een Floraal/vogeldecor met vier tekens bodemmerk. Twee Floraal/drakendecors met chip in de bovenrand. Afmeting: 17-19 cm. In redelijk goede staat.
Grote gesigneerde Chinese Yixing theepot. Afmeting: 14 x 18 x Ø 13 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Twee maal Imari met floraal/goud decor. 1x Chips + 1x haarlijn. Eén Familie Rose met floraal/vogel decor. Kapot. Afmeting: Ø 27 - Ø 28,5 cm. In matig/redel...