Grote kristallen vaas met slijpwerk, voorzien van een gladde zilveren rand, 835/000. ø 18x33cm. In goede staat
Zilveren rokhaak met ketting en schaar, 833/000. Rokhaak gemaakt uit een lepel voorzien van jasseronketting bevestigd aan een schaar met zilveren grepen. lengte 57 cm. In goede staat
Vierkante geslepen kristallen strooibus, voorzien van 925/000 zilveren montuur met fraai opengewerkt knopdeksel. Synyer & Beddoes, Birmingham. Anno 1922. Afmeting: 5 x 16 cm. In goede staat.
Drie 835/000 zilveren lepels. Stelen rond model met kam. Inscriptie achterkant steel. Mr. J.D. Schutter-Groningen. Anno 1858. Afmeting: 21 cm. Gewicht: circa 170 gram. In goede staat.
Stel Groningse 835/000 zilveren lepels. Stelen rond model met kam. Mr. H. van Dam-Groningen. Anno 1856. Afmeting: 22 cm. Gewicht: circa 113 gram. In goede staat.
Inktstel op houten basement, voorzien van een glazen liggende leeuw, met 2 kristallen inktpotjes voorzien van een zilveren kraag en dop versierd met parelrand. 835/000. 32x20x14cm. In goede staat
Leren sigarenkoker versierd met zilveren monturen langs de randen, een paard en een element met monogram. 833/000. 14x8cm. Oren van het paard ontbreken. Verder in goede staat.
Zilveren strooier, 800/000, versierd met parelranden en een bewerkte dop met geschulpt decor, iets uit model. ø6x13cm. ca 99 gram. In goede staat