Twee 18e eeuwse Japanse gecontourneerde porseleinen diepe borden met bodemmerk. Arita. Figuren in boot decor. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japans porseleinen kom met landschap/pagode decor. Afmeting: H 8 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen naar oud voorbeeld. Gelithografeerd. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kommen + bolvaasje. Eén kom chip + haarlijn. Afmeting: 5,5 - 15 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met Europeanen/floraal/goud decor. Chips rand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschalen met floraal/goud decor. Eén gecontourneerd. Afmeting: 27,5 x 22 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Gemberpot met figuren decor + 19e eeuwse Chinese vaas met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: 16 - 21 cm. In redelijk/goede staat.