Twee antieke Chinese messing met parelmoer belijmde houders met figuren in landschap decor. Afmeting: 7,6 - 8,4. cm In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met vissen onder water decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi bordjes met figuren in tuin decor. Eén bordje haarlijn. Eén bordje chips. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.
Vroeg Chinese (mammoet) ivoren geisha met kind. 16e - 17e Eeuw. Hoofd mist bij kind. Afmeting: 14,4 cm. In redelijk/goede staat.
Vroege Chinese mammoet ivoren figuur. 16e - 17e Eeuw. Ming op houten console. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Oud Chinees snijstuk van agaat. Scepter. Afmeting: 13,5 x 6 x 2,8 cm. In goede staat.
Chinese jade gestoken riemhaak met drakenkop. Afmeting: 8,3 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Japanse porseleinen vazen met groene celadon-kleurige glazuur en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 25 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse/Chinese lakwerk dekseldoos met goudkleurige vogels en bloesemtakken decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met geisha decor. Circa 1880. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Japanse vazen met druivenranken decor. omstreeks 1900. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette. Geisha in landschap met tekst en signatuur. Houtgestoken lijst. Afmeting: H 75 x B 23 cm. In goede staat.
Tien delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Familie Rose, Samson decor. Bestaande uit: Vier kopjes (één haarlijn), vijf schotels (twee beschadigd), één kom (haarlijn). Afmeting: 7 - 14 cm. In redel...
Zilveren chinese theepot, versierd met floraal graveerwerk en een hoog hengsel met bamboedecor. 7x10x16cm. ca 195 gram. Minimaal deukje. In goede staat
Chinese neksteun voorzien van bewerking en tekst Hennessy, cognac. 10x6x5cm ca 1402 gram
Chinese natuursteen gesneden vaas met berglandschap decor + houten sokkel. Afmeting: 15,5 x 8 x 4 cm. In goede staat.
Drie bijzondere Aziatische haarpinnen handgemaakt uit geelmetaal; één gemaakt uit een gesneden jade in bloemvorm, één in parapluvorm met emaille en één in de vorm van een kever met stenen en emaille. ...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met rondom vissen/kostbaarheden decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en vier schotels, 18e - 19e eeuw. En twee kommen, 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 7 - 15 cm. In redelijk goede staat.
Gebedsmolen uit een zilverhoudende legering, versierd met turkoois, lapis lazuli, granaten en een benen versierde rand met tekst. ø9x26cm. Eén turkoois ontbreekt. Verder in goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Gecontourneerd met kippen in de bodem. Bestaande uit: Zeven kopjes en vier schotels. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen platte kom met Verte draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 19,4 cm. In goede staat.
Grote staande Chinees porseleinen hoogwaardigheidsbekleder met Florale decors en bodemmerk. Afmeting: 55 cm. In goede staat.