Grote staande Chinees porseleinen hoogwaardigheidsbekleder met Florale decors en bodemmerk. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Drie Japanse Cloisonne vazen. Een keer set Floraal/goud circa 1900. Een keer groot Floraal 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 30 cm.
Chinees porseleinen schaal met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Cargo et cetera. Bestaande uit: Celadon, scherf eraf + Floraal decor, met bodemmerk + floraal decor, later. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede sta...
Zes diverse antieke Chinees porseleinen kopjes. Familie Rose. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijke staat.
Drie delen Japans porselein. Kop + schotels. Samoerai krijgers decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal decor. Afmeting: 62 x Ø 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin/floraal decor. Afmeting: 46,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen zes-kantige Familie Verte vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 44 x 18,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotels met landschap decor. Eén chip. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap/tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese bronzen houder. Rondom versiert met draken en vleermuizen. Geen deksel, geen bodem. Afmeting: 23,5 x 13 x 9 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met drie poten en bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Antiek Chinees koperen keteltje met bamboedecor en chinese karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 11 x 10,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees gietijzeren keteltje met koperen deksel en karper in water decor. Afmeting: 18 x 21 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinese bronzen vaas met Florale decors en papieren chinees etiket op de bodem. Afmeting: 17,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met oren en bruin-grijs glazuur. Afmeting: H 10 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met oren (olifanten). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschaaltje met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met blauw glazuur. Sung-stijl. Afmeting: 7 x 13 cm. + 10 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met paradijsvogel op rots decor. Afmeting: 15,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese/Japanse bronzen vaas met rondom figuren decor. 19e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees en Japans porselein. Twee kantonese borden, een spekstenen beeld gelijmd, twee Imari borden en een chinese kan met een haarlijn. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk tot goede staat.