19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse vroeg Biedermeier mahonie eethoek met kolomtafel. Circa 1840. Afmeting: 88 x 52 x 43 cm. / 75 x Ø 91 cm. In zeer goede staat.
Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt. Geheel rijkelijk versierd met dieren en floraal decor. Onder andere: Olifanten met figuren met pijl en boog, leeuwen, herten, apen, vogels etcetera. Afmeting: ...
Zeer grote mondgeblazen 60er jaren glazen vaas met gebogen hals. In de kleuren blauw/wit/groen. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees 19e eeuws Kang Xi-stijl kaststel met vier tekens bodemmerk en paradijsvogel decor. Eén deksel zit vast, twee vazen haarlijn hals, minimale chips. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...
17e Eeuwse Chinese Wanli schotel met floraal/vogel decor. Cargo vondst. Eén scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Lange Lijs/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 18,5 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Drie diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Tuin en koekoek decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon-kleurige vaas met vogel op bloesemtak decor, met sokkel. Craquele in bodem. Afmeting: H 60,4 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel craquele glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 49 x Ø 46 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Japans Satsuma miniatuur vazenstel. Fijn gedecoreerd met figuren decor, zotjes en tempelleeuw. Met bodemmerk. Eén vaasje chip. Afmeting: 14,5 - 17,5 cm. In goede staat.
Lot diverse Chinese kopjes, 9x. Bestaande uit: 5x Capucijner met landschappen en bodemmerk. Kopje met figuren, tekst en bodemmerk. Kopje met oranje-goud, draken decor en bodemmerk. Familie Rose floraa...
Chinees porseleinen Familie Rose chicken bord. Gecontourneerd. Met fijn geschilderd decor. Afmeting:Ø 22,6 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met drie poten en bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met oren en bruin-grijs glazuur. Afmeting: H 10 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met blauw glazuur. Sung-stijl. Afmeting: 7 x 13 cm. + 10 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinese opengewerkte porseleinen Blanc de Chine vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Drie gave 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/bamboe decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 750/000, met saffier en diamant. Broche in de vorm van een opengewerkte bloemenmand versierd met een driehoek, 6x6mm, bezet met 6 ronde gefacetterde saffieren en een rozet met een s...
Geelgouden oorhangers, 750/000, met jade. Oorknoppen met een bloemvormige knop met daaronder een flexibele peervormige hanger bezet met een peervormig cabouchon geslepen jadesteen. Ook zonder peervorm...
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Citroen met Roemer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen, tinnen bord en noten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.