Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Engels keramiek (4x)
Resultaat: 15 EUR

Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

3x Antiek Hollands aardewerk
Startprijs 30 EUR

3x Antiek Hollands aardewerk. Circa 1900. 1x Makkumer test, handbeschilderd landschappen decor, zeldzaam, goed. 1x Gouda plateel sierschotel, randschade. 1x Regout vleesschaal met landschap decor, goe...

Zilveren sauslepel, 1846
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren sauslepel met vierkante bak, steel met filetranden. Mr. J.H. Eversbag-Amsterdam. Anno 1846. En winkeliersmerk 'Benten'. Afmeting: 14 cm. Gewicht: circa 22 gram. In goede staat.

Onduidelijk, Winters landschap met huizen
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk. 1973. Winters landschap met huizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.

Schenkelaars, Musicerende figuur
Resultaat: 170 EUR

Schenkelaars. 1977. Musicerende figuur in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

Statenbijbel met zilverwerk, 1883
Startprijs 360 EUR

Statenbijbel met zilverwerk, 833/000. Bijbel met goud op[ snee en bruin lederen kaft voorzien van een zilveren lijst met hoekelementen en 2 sloten. MT.: A.Nobel, Schoonhoven, jl.: Y:1883. 18x12x6cm. D...

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi schotel Ø 27,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk staat.

2x E. van Dahlen, Vissersboten op volle zee
Resultaat: 140 EUR

Twee schilderijen van E. van Dahlen. Circa 1930. Vissersboten op volle zee. Gemerkt E.A. in de zeilen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 28 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met zotjes decor. Haarlijnen. Afmeting: 7 x Ø 14,3 cm. In redelijke staat.

4x Chinese kop en schotels
Resultaat: 225 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels met karper/floraal decor. Eén schotel beschadigd. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse armleunstoel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.

Eikenhouten kapstok, 1880
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 37 x 130 x 21 cm. In goede staat.

Witgouden ring met saffier en diamant
Startprijs 540 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, ca 1,5 ct, met daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten...

A. Heyboer, Erotische danseres
Startprijs 200 EUR

Anton Heyboer. Erotische danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

Grote 18e eeuwse schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 160 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 38 cm. In redelijke staat.

Gouden broche met diamant en parel, 19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Bijzondere geelgouden broche, 585/000, met parels en diamanten. Een broche in de vorm van een margriet met diverse parels als bloemblaadjes en een rozet met diamanten, met een roosslijpsel, als hart v...

P. Renard, Strandgezicht met figuren
Resultaat: 100 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Portret jonge man
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Portret jonge man. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In redelijke staat.

Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Grote Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Chip deksel + tuit. Afmeting: 13 x 20,5 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Yixing theepot
Resultaat: 90 EUR

Mooie Chinese Yixing theepot met bodemmerk en figuren/goud decor. Afmeting: 10,5 x 18,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose pot
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pot met geel en blauw-groen glazuur, voorzien van draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 16,4 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met tuin/paradijsvogel en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 x Ø 19 cm. In goede staat.

Yixing theepot
Startprijs 80 EUR

Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater, Dorpsgezicht met gracht
Resultaat: 200 EUR

H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Dorpsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.