Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met bosnimpf. Circa 1900. Brons-kleurig. Breuk in stam vaas. Vrouw mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 - 60 cm. ...
Grote porseleinen geglazuurde jachthond. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Rozetring met in het midden een rozet bezet met 7 singlecut geslepen diamanten, ca 0,07 ct met daaromheen een rand met 12 kleine rond gefacetteerde sma...
Twee 19e eeuwse Duits porseleinen figuren. Gemerkt. Mogelijk Plauen of Sitzendorf. Dame + heer. Afmeting: H 10 - 11 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Beladen van Aken met figuren in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barstjes in onyx. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence tegel naar Hollandse schilder. Gesigneerd onder spanning. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.
Vijf antieke Engelse keramieken Charles Dickens borden. Pickwick papers Dickens. Diverse voorstellingen. Eén bord gelijmd, rest goed. Circa 1920. Afmeting: Ø 24,7 cm.
Dameshorloge, Tiffany & Co, model Portfolio, quarts-horloge, met een ronde stalen kast, ø 24mm, en schakelband voorzien van gematteerde bewerking. De band is voorzien van een vlindersluiting. Werkend....
Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.
Gesigneerd Tilly Moes. Circa 1950. Zonnebloemen op vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.
Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wit-marmeren pendule met bronzen figuur. Jorini Freres and Co. a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele beschadigingen. Afmeting: 56 x 33 x 17 cm. In redelijk/go...
Drie delen polychrome Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - Ø 31 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet met openslaande knieën en origineel beslag. In buitengewoon goede originele staat. Afmeting: 236 x 190 x 65 cm.
Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...
Twee zilveren ringen, 925/000, met granaatachtige stenen. Een gewikkelde ring met verschillend gevormde zetkasten met gefacetteerde stenen, breedte 35mm, en een ring met peervormige granaten en markes...
A. Peczely. 1891 - 1963. Tsjechoslowakije. Figuren in een kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.
Sideboard met glazen deuren. Notenhout fineer, geeboniseerd. Middelste deur is voorzien van medaillon decor. Afmeting: 100 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Trompetvormig en met Hocker decors. Afmeting: 25.5 x Ø12.2 cm. In goede staat.