Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Wigle Engelsma, 2008. 1953 - . Titel: Galjus. Zeilboot op landkaart. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Hendrik Broer, 1929. 1886 - 1968. Art Deco landschap Giethoorn. Houtskool op papier. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hond met twee puppy's. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
M. Nefkens. 1866- 1941. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lektuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Impressionistisch havengezicht met vele zeilboten. Afmeting: H 20,5 x B 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende Boedha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 26 x 26 x 16 cm.
17e Eeuwse Chinees porseleinen flesvormige vaas met floraal decor en craquele glazuur. Haarlijnen in hals. Afmeting: H 24 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerderij met koeien. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Francois Nicot. 1873 - 1945. Franse School. Marokkaanse markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Piet Rackwitzs. 1892 - 1968. Huis met figuur aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Perzisch schilderij op zijde. 20e Eeuw. Hofhouding in landschap. Gouache op zijde. Afmeting: H 118 x B 86 cm. In goede staat.
Ketut Danawirawan Bali. Kaketoes in bloeiende boom. Batik op linnen. Afmeting: H 120 x B 85 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met herderin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Poldergezicht met rietsnijders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Ernest Komanski. 20e Eeuw. Vrouw met trap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven met vaas en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 66 cm. In goede staat.
Lucie van Dam-van Isselt. 1871 - 1949. Mensenschedel. 'Nature Morte'. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 51 cm. In goede staat.
Thomas van Leent. 1807 - 1882. Hollandse School. Interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Met taxatierapport € 8.000,= In goede staat.
Fraaie zilver vergulde ring, 925/000, met panterdecor uit zwart emaille en bovenop een rechthoekige bolle carneool geklemd tegen 4 poten. breedte kop 12 mm. ca 9,7 gram. ø62. In goede staat
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
Gesigneerd bronzen figuur met goudkleurige patina. Circa 1920. Naakte dame op paard. Door de Bust? Afmeting: 34 x 31 x 12 cm. In goede staat.