Klein 18e eeuws Hollands eikenhouten kabinet met vuurverguld bronzen beslag, klauwpoten en prachtig snijwerk in plint onder. Afmeting: 224 x 190 x 65 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven met vaas en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 66 cm. In goede staat.
Henk ten Cate. 1867 - 1955. Poldergezicht met visser en windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Arnold Marc Gorter. Bosven met knotwilgen en eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden alliancering, 585/000, met diamanten. Alliancering met 2 zigzag rijen bezet met in totaal 24 diamanten met een oud ovaal slijpsel, totaal ca 1,5 ct.één steen is wat beschadigd. ø63 c...
Twee vergulde schoteltjes, uit een zilverhoudende legering, versierd met cloissonne. Schoteltjes aan de bovenzijde versierd met floraal emaille decor, voorzien van parelrand met blauw emaille. ø12cm...
Grote Chinees porseleinen blauw/witte rolvaas met berglandschap/figuren/vee decor. Afmeting: 47,4 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Ferdinand Barbedienne. 1810 - 1891. Bronzen naakte dame. Met gietstempel 'Reduction mechanique' en gesigneerd Jaley Rome 1802 - 1866. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl secretaire met orgelgebogen front en openslaande knieën en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Hendrik Frauenfelder. 1885 - 1922. Boer melkt koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 71 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bewegende vadertje tijd (automaat). Achtdaags-uurwerk met datum en seconden aanduiding. Gesigneerd Costen Kirkham. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.
Alois Boudry. 1851 - 1938. Boerenvrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
Antiek houten draaiorgel van Orchestra Organette, met twee blaasbalgen (lek) en originele polychromie. Met papieren muziekrollen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 40 x 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Lange Lijs/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 18,5 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse zilveren lepels en één bijbehorende zilveren vork. Steelaanzet Amsterdams Lof en steeleinde Haags Lofje. Mr. Roelof Helweg-Amsterdam. Allen jaarletter P= 1798 en meerdere herkenringen....
Chinees porseleinen vaas met oren en bruin-grijs glazuur. Etiket bodem. Afmeting: H 23 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt. Geheel rijkelijk versierd met dieren en floraal decor. Onder andere: Olifanten met figuren met pijl en boog, leeuwen, herten, apen, vogels etcetera. Afmeting: ...
Zeldzame Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Met ronddraaiende slinger en tijdsaanduiding. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts wit Fayence paard. Restauraties. Afmeting: 22 x 22 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Chinees porseleinen tablet met blauw glazuur en reliëf decor met witte draak. Afmeting: 3 x Ø 31 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Empire kabinet met origineel verguld messing ringbeslag, drie-kwart zuilen en messing capitellen. Afmeting: 223 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Kapitale 19e schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Met slot + sleutel. Afmeting: 13 x 16 x 33 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met vlinder/vogel/floraal en goud decor. Beide vazen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.
Royal Dux porseleinen schaakspel met gekleurde porseleinen schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Acht schotels + zeven kopjes. Familie Rose, floraal. Drie schotels chips, rest goed. Twee kopjes kapot, rest goed. Afmeting: 6,5 x Ø 1...
Grote Italiaanse messing kroonluchter met kristal-glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Eén arm licht verbogen. Afmeting: 105 x Ø 53 cm. In redelijk/goede staat.
Groot wit marmeren figuur op marmeren basement. Naakte dame. Circa 1900. Gesigneerd Pozzi. Waarschijnlijk Egidio Pozzi. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen olielamp met vogelkop en creme-kleurig glazuur. Afmeting: H 27 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Quan Yin op lotusbloem. Meerkleurig geglazuurd. Eén lotusblad gelijmd. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Grote porseleinen figurengroep. Figuren met rozen en duiven. Gemerkt, mogelijk Volkstedt Rudolstadt. Circa 1800. Afmeting: 43 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Duits, massief eiken tinbuffet. Circa 1800. Afmeting: 205 x 170 x 47 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871-1937. Bosgezicht met waterpartij eenden en figuur. Zeldzame voorstelling van de schilder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 100 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur op rood marmeren basement. Griekse vrouw met lyra. Afmeting: 41 x 44 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren dienblad, 800/000, ovaal model met een geschulpte rand met ribben, voorzien van een opgesoldeerde rand met palmetten en voluten. 36x27cm. ca 570 gram. Wat grof gemaakt, in goede staat.
Geelgouden oorhangers, 750/000, met jade. Oorknoppen met een bloemvormige knop met daaronder een flexibele peervormige hanger bezet met een peervormig cabouchon geslepen jadesteen. Ook zonder peervorm...
Grote zeven-lichts houten gepolychromeerde Venetiaanse Moor-lamp met vergulde metalen lamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paars/groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen octagonale celadon vaas. Okerkleurig met craquelé glazuur en bodemmerk. Afmeting 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse 19e eeuwse meubelen. Eén maal een mahoniehouten Davenport bureau met schrijfklep, lades en vakverdeling. En een draaibare mahoniehouten muzikantenstoel met messing beslagen lyra. ...
Antiek pendant. Circa 1900. Gesigneerd Sapi Cap? 2x Verliefd ouder stel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Lot diverse Chinese kopjes, 9x. Bestaande uit: 5x Capucijner met landschappen en bodemmerk. Kopje met figuren, tekst en bodemmerk. Kopje met oranje-goud, draken decor en bodemmerk. Familie Rose floraa...
Groot blauw-creme kleuring Perzisch/Oosters kleed met floraal decor. Lichte slijtage. Afmeting: 272 x 430 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bruin glazuur en gouden bloemen. Afmeting: 4,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Gerestaureerde grote 18e eeuwse notenhouten gestoken drie-persoons bank. Louis Quinze. Circa 1760. Met nieuwe velours stoffering. Afmeting: 103 x 210 x 85 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen theepot met medaillons. Afmeting: 13,5 x 16 x 5,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte Mei Ping-stijl vaas met floraal decor. Balustervormig. Bodemmerk. Afmeting: 33 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met floraal decor en lichtblauw craquele glazuur + bodemmerk. Afmeting: 3,4 x Ø 13,2 cm. In goede staat.