Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gestoken schaaktafel + spel
Resultaat: 160 EUR

Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. In goed...

2x Antieke Engelse meubelen
Resultaat: 425 EUR

Twee antieke Engelse 19e eeuwse meubelen. Eén maal een mahoniehouten Davenport bureau met schrijfklep, lades en vakverdeling. En een draaibare mahoniehouten muzikantenstoel met messing beslagen lyra. ...

Engelse boekenkast
Resultaat: 950 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten boekenkast. 9-Delig. Circa 1870. Minimale fineerschade. Verder in goede staat. Afmeting: 218 x 240 x 60 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Weense tafelklok
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuwse Weense tafelklok met spillegang en kwartierslag op twee bellen. Gesigneerd Johan Michael Heimbach in Güns. Originele emaille wijzerplaten, lichte haarlijn vorming, schijn schlagen/nicht sch...

Zeldzaam antiek damespistool
Startprijs 190 EUR

Zeldzaam antiek lang damespistool. 19e Eeuw. Genummerd. Afmeting: L 32 cm. / ø 6 mm. In goede staat.

10x Tin (divers)
Resultaat: 80 EUR

Tien delen tin. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kannen, dekseldoos, kandelaar, klepkan. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.

Aziatisch houtsnijwerk, H 118 x B 98 cm.
Resultaat: 70 EUR

Groot Aziatisch houtsnijwerk in lijst. Indische olifant met menner in bos. Drie dimensionaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 118 x B 98 cm. In goede staat.

6-Delig Eissenloeffel-stijl theeservies van messing
Resultaat: 50 EUR

Zes-delig Eissenloeffel-stijl theeservies van messing. Circa 1915. Afmeting: 7 - 38 cm. In goede staat.

Antieke dokterstas
Resultaat: 110 EUR

Voor-oorlogse grote lederen dokterstas. Afmeting: 35 x 60 x 25 cm. In zeer goede staat.

Documenten kist
Resultaat: 80 EUR

Koloniale met messing beslagen documentenkist. Circa 1900. Afmeting: 16 x 39 x 28 cm. In goede staat.

Art Deco lampenvoet, 1925
Resultaat: 60 EUR

Koperen Art Deco lampenvoet. Arts & Crafts-stijl. Was ooit olielamp. Circa 1925. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.

Antieke globe
Resultaat: 120 EUR

Antieke globe ca.1920, Reliefglobe naar Kuhnerts Ard-globe Räth Leipzig, met Hollands opschrift. Afmeting: H. 60x ø28cm. In goede staat

Reis ikoon
Resultaat: 600 EUR

18de Eeuwse, op eikenhout beschilderde Tryptichow ikoon, met 5 Heiligen voorstellingen. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 35x49x4 cm. In goede staat

H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht
Resultaat: 90 EUR

Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Landschap met huis en dorpsgezicht. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.

H. van Ingen, Twee koeien in weiland
Resultaat: 160 EUR

H. van Ingen. 1833 - 1898. Twee koeien in weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.

Pieter de Gryeff?, Vechtende hanen in landschap
Resultaat: 100 EUR

Pieter de Gryeff? 20e Eeuw. Vechtende hanen in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.

K.P. Josef, Havengezicht met vrachtschepen
Resultaat: 80 EUR

K.P. Josef. 21e Eeuw. Havengezicht met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met paarden en geiten bij knotwilg
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met paarden en geiten bij knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.

Naar Vertin, Hollands stadsgezicht met figuren
Resultaat: 80 EUR

Naar Vertin. Circa 1920. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 25 cm. In goede staat.

2x Oude ikonen
Resultaat: 90 EUR

Twee grote oude handgeschilderde ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 x B 42 x 6 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Boerenhuis langs sloot
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Boerenhuis langs sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Portret jonge man
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Portret jonge man. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In redelijke staat.

Gé Nijhuis, Waterpartij met opvliegende eenden
Resultaat: 160 EUR

Gé Nijhuis, Enschede. Waterpartij met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Landkaart van Overijssel
Resultaat: 70 EUR

17e - 18e Eeuwse landkaart van Overijssel. Gravure op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven fruit
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met gemengd fruit op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven druiven
Resultaat: 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Tinnen bord met druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers met diamant
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000 met diamant. Hartvormige oorstekers met markiesvormig deeltje aan de onderzijde met een briljant geslepen diamanten, totaal 2 x 0.02 crt si. ø 12 mm totaal ca 3.5 gram. ...

Gouden ring met saffier
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met 5 ovaal gefacetteerde saffieren, verlopend in grootte, breedte 5,5-8 mm. Met tussen de saffieren gouden bewerkingen met om en om een klein di...

Lot zilveren mesjes etc.
Resultaat: 60 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 835/000 met 5 botermessen, vleesvork, cakevork en 2 lepeltjes. MT.: o.a. Gerritsen en Van Kempen, Zeist, en H.Hooijkaas Schoonhoven. jl.: 1877/ 1933. ca 183 gram. 11-21cm...

Jardiniere met zilver
Resultaat: 375 EUR

Prachtige kristallen jardiniere ovaal versierd met waaier- en ruitslijpsel geplaatst op een zilveren ronde voet versierd met acanthusbladeren en bewerkte randen met knerren lambrequins en floraal patr...

3x Imari (divers)
Resultaat: 35 EUR

Drie delen 19e eeuws Imari porselein met floraal decor. Bestaande uit: Grote schaal, gekramd. Twee borden, goed. Afmeting: 25 - ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese kommen
Resultaat: 50 EUR

Vijf Chinees porseleinen kommen. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 16 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese kommen
Startprijs 80 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal met paradijsvogel + bodemmerk, circa 1900, goed. Eén maal met floraal decor + bodemmerk, 19e eeuw, haarlijn. Eén maal met figuren in landschap/vleermu...

5x Chinese borden
Resultaat: 250 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap/tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.

3x Haan schotels
Resultaat: 110 EUR

Drie Chinees porseleinen chicken schotels. Eén schotel haarlijnen. Eén schotel chip. Eén goed. Afmeting: Ø 11,8 cm.

Antieke Imari dekselpot
Resultaat: 90 EUR

Antieke goud Imari porseleinen dekselpot met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee chocolade koppen, één kopje chip, één kopje haarlijn bodem. Twee Imari kommen, één kom haarlijn, één kom chip. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijke staat.

A'dams Bont vaasje
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen vaasje met Amsterdams Bont decor. Minimale chip bovenrand. Afmeting: H 11 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen kom met groen glazuur en reliëf draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

2x Japanse bloempotten
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen bloempotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: 20 x 23 x 23 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose kom
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met vleermuis decor + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuws Chinees porselein Ø 23,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Drie borden minimale chips, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm.

3x Chinese borden
Resultaat: 130 EUR

Drie diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden haarlijn, één bord chip. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Rose pot
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pot met geel en blauw-groen glazuur, voorzien van draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 16,4 cm. In goede staat.

2x Capucijner kop + schotel
Resultaat: 180 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels. Met floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur, verder goed. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

4x 18e eeuwse Fam. Rose borden Ø 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord haarscheur, één bord chip, twee borden goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek Petrus Regout serviesgoed
Resultaat: 60 EUR

Lot antiek Petrus Regout Maastricht serviesgoed. Decor Tea Drinker. Circa 1890. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Engels keramiek (4x)
Resultaat: 15 EUR

Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

3x Porceleyne Fles borden
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke Delftse Fayence Porceleyne Fles borden met wandbevestiging. Decor met ambachten. 1928 - 1935 - 1939. Afmeting: Ø 25,4 cm .In goede staat.

Chinees Familie Rose waterpotje
Resultaat: 300 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met floraal decor, zes tekens bodemmerk en Christies-sticker 1982. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.

2x Villeroy & Boch bloempotten, 1910
Resultaat: 50 EUR

Twee grote antieke Duitse keramieken Jugendstil Villeroy & Boch bloempotten. Circa 1910. Afmeting: H 22 x Ø 24 cm. In goede staat.

2x Hummel
Resultaat: 50 EUR

Twee Duitse Hummel figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Meisje met paraplu + plaquette jongen bang voor kikker. Afmeting: 12 x 13 x 11 cm. / 2 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Jardiniere
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse keramieken jardiniere met messing monturen en floraal decor. Ongemerkt. Afmeting: 25 x 32 x 20 cm. In goede staat.

Lot Delfts (4x)
Resultaat: 70 EUR

Vier maal antiek Fayence Holland. Bestaande uit: 19e eeuws vaasje met chinoiserie decor, goed. Polychrome bordje, 18e eeuw. Schevenings bordje. 18e Eeuws polychrome bord met portretten decor. Verlijmi...

Grote tabakspot
Resultaat: 80 EUR

Grote Hollandse Fayence oud Delft tabakspot met koperen deksel. Havana + floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 22 cm. In goede staat.

11x Paarden/éénhoorns
Resultaat: 110 EUR

Elf diverse paarden/éénhoorns. Diverse materialen; brons, porselein, aardewerk. Tweede helft 20e eeuw. Diverse makelij, onder andere: Herend, Red Mill, Rinconada et cetera. Afmeting: 5 - 17 cm. In goe...

Verzameling Franklin Mint éénhoorns
Resultaat: 110 EUR

Verzameling éénhoorns van porselein. Franklin Mint collectie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

Delfts paard, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Delfts wit Fayence paard. Restauraties. Afmeting: 22 x 22 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse wijwaterbak
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Fayence wandwijwaterbak met cherubijnkopjes, heilig kruis en Inri. Afmeting: 16 x 9,5 x 4,5 cm. In goede staat.

Vaas Hanau
Resultaat: 225 EUR

18e - 19e Eeuwse Fayence vaas Hanau met chinoiserie decor. Onduidelijk blauw bodemmerk. Afmeting: 28 x Ø 21 cm. Bovenrand professioneel gerestaureerd verder in goede staat.

4x M.O.L. Loosdrecht porselein
Resultaat: 325 EUR

Vier delen 18e eeuws Loosdrechts' porselein M.O.L. Bestaande uit: Twee schotels (goed), suikerpot (gelijmd), kopje (haarscheur). Met floraal/goud decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijke staat.

Antiek Majolica tafelstuk
Resultaat: 150 EUR

Prachtig antiek Majolica Jugendstil tafelstuk. Circa 1910. Genummerd 1328/3. Dame bij waterplanten. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

2x Franklin Mint figuren
Resultaat: 110 EUR

Twee Franklin Mint bronzen figuren. Adelaars bij rots. Door Ronald van Ruyckveldt 1990. Afmeting: 28 x 19 x16 cm. In goede staat.

Art Deco bronzen fazant, 1930
Resultaat: 130 EUR

Art Deco bronzen fazant op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 16 x 24 x 7,5 cm. In goede staat.

Sculptuur van Ruurd Hallema
Resultaat: 1.200 EUR

Grote moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Door Ruurd Hallema, Munstergeleen 1954, Borne. Afmeting: 133 x 50 x 25 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 272 x 430 cm.
Resultaat: 425 EUR

Groot blauw-creme kleuring Perzisch/Oosters kleed met floraal decor. Lichte slijtage. Afmeting: 272 x 430 cm. In redelijke staat.

Antiek dressoir, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.

Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880
Resultaat: 300 EUR

Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...

Bijzettafel, 1860
Resultaat: 100 EUR

Hollandse notenhouten Willem III bijzettafel met 4-spant poot en gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 76 x 59 x74 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Resultaat: 150 EUR

Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hangoor tafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 73 x 61 x 70 cm. In goede staat.

2x Engelse nachtkastjes
Resultaat: 50 EUR

Twee Engelse stijlmeubels. Mahoniehouten nachtkastjes met leder op blad + lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 60 cm. In goede staat.

Wortelnoten Gründerzeit commode
Resultaat: 160 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.

Antieke voltaire + voetenbank
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe notenhouten voltaire met goede velours bekleding. Met voetenbankje. Afmeting: 117 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Mahonie gestoken spiegel
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe-stijl spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 109 x B 80 cm. In goede staat.

Antieke wijntafel, 1870
Resultaat: 120 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe wijntafel. Circa 1870. Handgepolitoerd. Afmeting: 85 x Ø 51 cm. In goede staat.

Gründerzeit hoekstoel
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit hoekstoel met snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 86 x 75 x 60 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Resultaat: 210 EUR

Oude/antieke spiegel gemaakt van verguld stucwerk en bakeliet/schildpad imitatie. Circa 1930. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 94 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke bijzettafels
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke mahoniehouten bijzettafels. Eén maal tonvormig blad met twee klepdeksels. Eén maal wijntafel op drie-spant poot. Afmeting: 56 - 67 cm. Ø 38 cm. In goede staat.

Hollands secretaire
Resultaat: 500 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl secretaire met orgelgebogen front en openslaande knieën en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 105 x 47 cm. In goede staat.

Engelse theetafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse mahoniehouten opklapbare theetafel met afneembaar dienblad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 82 x 61 cm. In goede staat.

Spinnekoptafel, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse notenhouten Willem III spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Afmeting: 73 x 77 x 55 cm. In goede staat.

Engelse commode
Resultaat: 225 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten vijf-laden commode met messing ringbeslag. Afmeting: 103 x 98 x 47 cm. In goede staat.

Mahonie chiffoniere
Resultaat: 225 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire chiffoniere. Afmeting: 160 x 105 x 48 cm. In goede staat.

Engelse toilettafel
Resultaat: 210 EUR

19e Eeuwse Engelse wortelnoten toilettafel met spiegel en lades. Afmeting: 150 x 110 x 50 cm. In goede staat.

Henri Deux dressoir, 1880
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws Frans eikenhouten Henri Deux dressoir met Louis Seize-stijl snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 100 x 123 x 53 cm. In goede staat.

4x Italiaanse design stoelen
Resultaat: 200 EUR

Vier Italiaanse design stoelen van chroom, kunststof en zwart leder. Gemerkt Baleri Italia. Afmeting: 86 x 55 x 40 cm. In goede staat.

4x Verner Panton stoelen design stoelen
Resultaat: 275 EUR

Vier design stoelen van Verner Panton S. Vintage. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof. Afmeting: 82 x 60 x 49 cm. In goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel, 1900
Resultaat: 325 EUR

Antiek drie delig Frans klokkenstel met coupes. Circa 1900. Compositie metaal met marmeren basement. Vrouw met bloem en engel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Paar pootjes weg. Afmeting:...

Engelse staande klok
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse gesigneerde Engelse eikenhouten staande klok door H.W. Fletcher 1796 te Chester. Acht daags, halfuur-slag, seconden aanduiding. Met vergulde en plated messing wijzerplaat. Afmeting: H 213 c...

Warmink klok
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 16 x 11 cm. In goede staat.

2x Franse klokken, 1900
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Franse klokken. Compositie metaal. Circa 1900. Eén maal wekker met bacchus. Eén maal militaire helm met uurwerk. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.

Engelse lantaarnklok
Resultaat: 100 EUR

Oude Engelse messing lantaarnklok. Tho Moore Ipswitsch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 18 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Franse wekker
Resultaat: 150 EUR

Antieke Franse wekker. Brons-kleurig compositie metaal. Rijtuig met figuur. Breuk in been van paard. Afmeting: 35 cm. In redelijk/goede staat.

Tafelklok
Resultaat: 190 EUR

Jaeger Le Coultre Electric tafelklok. 60-er/70-er Jaren. Messing + metaal. Afmeting: 18 x Ø 17 cm. In goede staat.