Twee karaffen met zilver, 833/000. Karaf met een geëtste meanderbewerking voorzien van een zilveren kraag en dop en een ring met ketting. ø15x32cm en een karaf met greep en een geëtste florale bewerki...
Twee delen Chinees porselein. Eén maal trekpot met bruin glazuur. Eén maal kom met blauw glazuur. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Friese draadglas theebus met 835/000 zilveren montuur met dubbele parelrand en idem dop met parelrand. Mr. P.J. Bierenbrootspot & J.P. v.d. Starre-Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: 12 cm.
Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met in het midden een oud kussenvormig geslepen diamant met aan weerskanten 2 peervormig geslepen diamanten. Om deze middenstenen zitten 2 rand...
Lot antiek koperwerk op eikenhouten dienblad. Onder andere: Blakers, mokka kan, suikerpot, roomkan, kaarsendovers. Afmeting: 6 - 42 cm. In goede staat.
Japanse benen gegraveerde dolk met erotisch lemmet in fallus vorm. Erotische voorstellingen op schede. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Prachtige witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met 3 strakke rozetten bezet met briljant geslepen diamanten, welke doorlopen in de band. Totaal ca 0,99 ct. Breedte ring 8,3 mm. ø 55, ca 4,3 gram...
Zeldzame 19e eeuwse gietijzeren etagiere met klauwpoten en opengewerkt Grieks figuren decor. Afmeting: H 41,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafel petroleumlamp. Circa 1900. Zeeman. Compositie metaal met handbeschilderd glazen reservoir. Geplaatst op rood-marmeren basement. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Rozetring met in het midden een rozet bezet met 7 singlecut geslepen diamanten, ca 0,07 ct met daaromheen een rand met 12 kleine rond gefacetteerde sma...
Chinees porseleinen wierookbrander met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.
Compositie metalen lamp. Man met lantaarn. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Dameshorloge, Tiffany & Co, model Portfolio, quarts-horloge, met een ronde stalen kast, ø 24mm, en schakelband voorzien van gematteerde bewerking. De band is voorzien van een vlindersluiting. Werkend....
Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon craquele glazuur. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotel met landschap/figuren te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Antieke haardset met haardscherm. Kopergeslagen, blaasbalg en drie delige messing haardset. Circa 1900. aFMETING: 47 - 65 CM. iN GOEDE STAAT.
Twee zilveren ringen, 925/000, met granaatachtige stenen. Een gewikkelde ring met verschillend gevormde zetkasten met gefacetteerde stenen, breedte 35mm, en een ring met peervormige granaten en markes...
Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel craquele glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x Ø 10 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een grote ovale zetkast bezet met een ovale cabouchon turkoois, 18x14mm, de zijkant van de zetkast is opengewerkt met krullen. De band van de ring is v...
Witgouden ring, 585/000, met groene en diamant. rozetring met in het midden een rond gefacetteerde groene steen, met daaromheen een rand met 10 singlecut geslepen diamanten, ca 0,10 ct. ø kop 10 mm. ...
Twee oude gietijzeren spaarpotten in Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee Japanse porseleinen Imari kraagvazen met draken decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.