19e Eeuwse Franse tafelklok. Circa 1870. Geeboniseerd hout met messing. Origineel uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen Cartel wandklok met ophang ketting met stil enchappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: 23 x 12 x 5 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse eikenhouten tafelklok met intarsia en koperen wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 38 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke messing bureauklokken. Circa 1900 - 1930. Eén maal messing met achterpendel, achtdaags-stil uurwerk, Frankrijk. Eén maal messing, Duits, Pfeilkreuz. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde pendule op houten vergulde console (compositie metaal). 8 Daags, halfuurslag. Circa 1860. Afmeting 35 x 46 x 16 cm. Versiering stukje gietwerk los erbij en verder in redelijke ...
Twee antieke compositie metalen Franse wekkers. Wijzers missen. Verder in goede staat. Afmeting: 25 - 28 cm.
Vroeg 19e eeuwse Franse Louis Seize astronomische vaaspendule met leeuwenkoppen. Vuurverguld en gepatineerd brons. Achtdaags stil uurwerk met touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule Jugendstil. Circa 1900. Vrouw en kind op scheepsboeg. Compositie metaal met onyx. Middelste bloem op basement beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm...
Zeldzame antieke Franse tafelklok met circusorkest op tribune. Circa 1900. Originele polychromie. Compositie metaal. Enchappement uurwerk in trommel. Achtdaags, halfuur-slag. Afmeting: 34 x 32 x 10 cm...
18e Eeuws Frans eikenhouten portre montre met spillegang horloge. Philippe Miege Genève. Mahonie gefineerd. Functies niet getest. Afmeting: 20 x 16 x 7 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse wit-marmeren pendule, man met boek. Circa 1870. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 x 52 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren pendule met compositie metaal. Paard met engel. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 x 48 x 29 cm. In goede staat.
Kaiser jaarpendule met maanstand. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met compositie metalen figuur. Marmer is goed, ornamenten missen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 54 - 65 cm. In redelijke...
Antieke Weense notenhouten regulateur. Circa 1880. Louis Philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse wekkerklokken. Circa 1900. Compositie metaal. Eén maal vrouw met ezel, oxidatie. Eén maal infanterist met trompet, stukje afgebroken. Eén wijzer mist. Afmeting: 26 - 34 cm. In rede...
Vergulde bronzen Franse pendule. Circa 1860. Vrouw bij duif. Mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing historisme Lenzkirch wandklok met stil uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 10 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met putti en vlinder. Compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk met enchappement. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Compositie metaal. 19e Eeuw. Korenwagen. Opnieuw gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Geplaatst op houten vergulde console. Afmeting: 46 x 40 x 16 cm. In goe...
Lot antieke klok-onderdelen. Comtoises, regulateurs. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam vuurverguld bronzen klokkenstel met originele kratervazen. Pendule met Amor en vredesduiven. Circa 1820. Pijlschacht mist, slinger mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
19e Eeuwse Franse tafelklok. Type Religieuse. Met mahoniehouten klokkast en koperdraad inleg. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 x 24 x 13 cm. In goede staat.