Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Portret miniatuur met vrouw
Startprijs 170 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Adelijke dame met sieraden. Vergulde opengewerkte messing lijst. Gesigneerd Füger. Afmeting: H 8 x B 6,5 cm. In goede staat.

Portret miniatuur in dubbele lijst
Resultaat: 170 EUR

Antiek miniatuurschilderij in vergulde messing lijst. Damesportret. Gesigneerd Salli of Nalli. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Portret miniatuur in dubbele lijst
Resultaat: 180 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Adelijke Spaanse? dame met hoge kraag. Opengewerkte messing lijst. Gesigneerd Reftek. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Portret miniatuur met officier
Startprijs 225 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Officier/admiraal portret. Gesigneerd V. Salli of Nalli. Opengewerkte dubbele messing lijst. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Portret miniatuur in opengewerkte lijst met monogram
Startprijs 190 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Dame met los haar en hoofdbedekking. Opengewerkte messing filigrain lijst. Verso monogram. Afmeting: H 12 x B 9,5 cm. In goede staat.

Portret miniatuur in opengewerkte lijst met monogram
Startprijs 190 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Dame met hoed. Mooie kwaliteit. Filigrain messing lijst. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Portret miniatuur in opengewerkte lijst met monogram
Resultaat: 190 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Dame met krullend haar. Monogram voor en achter in messing lijst. Afmeting: Ø 6,7 cm. In goede staat.

Rond portret miniatuur met gegraveerd messing
Startprijs 220 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Buste dame met sieraad. Gesigneerd. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 9 x B 6 cm. In goede staat.

Ovaal Portret miniatuur met bloemen in het haar
Startprijs 150 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Dame met hoed. Gesigneerd. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8,5 x B 7 cm. In goede staat.

Ovaal portret miniatuur, witte jurk
Resultaat: 280 EUR

Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met zijden kleed en bloemen in het haar. Gesigneerd. V. Haler. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 7,5 x B 5,5 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren spaarpotten
Startprijs 40 EUR

Twee oude gietijzeren spaarpotten in Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Grote Zwitserse koebel
Resultaat: 35 EUR

Zeer grote antieke Zwitserse bronzen koebel. 19e Eeuw. Met originele lederen band en wandbevestiging. Afmeting: 62 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Antieke dokterstas
Resultaat: 110 EUR

Voor-oorlogse grote lederen dokterstas. Afmeting: 35 x 60 x 25 cm. In zeer goede staat.

2x Bronzen wandlampen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse vergulde bronzen twee-lichts wandlampen met glazen lampenkappen. Historisme. Afmeting: 52 x 45 x 35 cm. In goede staat.

Schildpad doos
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse gecontourneerde schildpad theedoos/dekseldoos. Afmeting: 9 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Moffenkruikje
Resultaat: 100 EUR

Klein 19e eeuws tinnen moffenkruikje. Afmeting: 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Bakelieten veldtelefoon
Resultaat: 70 EUR

Tsjechische bakelieten veldtelefoon. Pozor, Nepritel Nasloucha. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 26 x 9 cm. In goede staat.

Gietijzeren paashaas met stok en mand
Resultaat: 60 EUR

Oude gietijzeren beschilderde paashaas met stok en mand. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Gietijzeren haan met mand
Resultaat: 60 EUR

Oude gietijzeren haan met ijzeren mand. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Supraporte van gips
Resultaat: 50 EUR

Grote gipsen supraporte (bovendeurstuk) met cherubijnkoppen. 20e Eeuw. Chips. Afmeting: 30 x 26 x 15 cm. In goede staat.

Tuinvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote cement gegoten tuinvaas met fruit en ringen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x Ø 64 cm. In goede staat.

Vroeg 20e eeuw wasbekken
Resultaat: 110 EUR

Antieke groene porseleinen wasbekken in oestervorm. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Tuinbeeld, Schoen
Startprijs 40 EUR

Groot beton gegoten tuinvaas in de vorm van een schoen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 60 cm. In goede staat.

Groot tuinbeeld
Resultaat: 40 EUR

Groot terracotta tuinbeeld met bronskleurige patina. 20e Eeuw. Stukje van basement af. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.