Oud Engels kompas, gemaakt van messing. Door F. Barker & Sons Makers London 1917 NIV. Iets vervuild. Afmeting: 3 x Ø 5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Jugendstil schaal met floraal decor, circa 1910. En een Art Deco fotolijst met marmeren basement en koperen vogel, circa 1930. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede...
Zes maal Aziatica houtsnijwerk. Onder andere: boekensteunen (Indonesië), maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Twee houten Roemeense flacons, zgn. Pelgrims-flessen, handbeschilderd. Ca. 1900 Afmeting H. 29-33 cm., In goede staat
Twee antieke Franse compositie metalen siervazen met zwart marmeren basement. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Neo Gotische bronzen bel. Annotatie 1563 Duitsland. Echter historisme, 19e eeuw. Figuren in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 12,7 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse gietijzeren etagiere met klauwpoten en opengewerkt Grieks figuren decor. Afmeting: H 41,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Groot oud Van Nelle Koffie/Thee kruideniers voorraadblik. Circa 1930. Deuk in deksel. Afmeting: 38 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.
Grote bronzen kroonluchter. Zes-lichts. Circa 1900. Afmeting: 68 X Ø 50 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde bronzen Rococo-stijl wandlampen. Circa 1900. Afmeting: 35 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Vergulde Duitse messing Christoph Palme plafondlamp met kristalglazen pegels. 80-er Jaren. Afmeting: 50 x Ø 45 cm. In goede staat.
Antieke koperen hanglamp. Zes-kantig. Circa 1920. Afmeting: 55 x Ø 25 cm. In goede staat.
30-er Jaren albast Art Deco plafondlamp. Afmeting: 50 x Ø 40 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse messing kroonluchter met kristal-glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Eén arm licht verbogen. Afmeting: 105 x Ø 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Boheemse kristalglazen hanglamp met brons, glazen schakels. Twee maal glas gelijmd. Afmeting: 58 x Ø 50 cm. In redelijke staat.
Oude hallamp van messing, hout en gematteerd glas. Circa 1970. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Compositie metalen lamp. Man met lantaarn. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Boek. Picasso. Le rayon interrompu Edition's Cercle D'Art Rafael Alberti. Boek met vele kleurplaten. Afmeting: 33 x 27,5 x 3 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse wortelnoten schrijfkist met zilver inleg, ebbenhout en parelmoer inleg. Afmeting: 15 x 38 x 20 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse schrijf-reiskist met intarsia en annotatie 1886. Met binnenin lades en vakverdeling. Afmeting: 16 x 25 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans wortelnoten kistje met messing inleg. Boulle. Afmeting: 9 x 32 x 11 cm In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.