Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot koperwerk op dienblad
Startprijs 100 EUR

Lot antiek koperwerk op eikenhouten dienblad. Onder andere: Blakers, mokka kan, suikerpot, roomkan, kaarsendovers. Afmeting: 6 - 42 cm. In goede staat.

Tabaksdoos 18e eeuw
Startprijs 260 EUR

Prachtige 18e eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met bijbelse spreuken/heilige figuren decors. Ook verso. Mooie kwaliteit. Afmeting: 3x 17 x 6,8 cm. In zeer goede staat.

3x Antiek koperwerk
Startprijs 50 EUR

Drie delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kandelaar, wierookbrander, houder. Afmeting: 17 - 60 cm. In goede staat.

2x Bronzen kwispedoor
Startprijs 60 EUR

Twee antieke bronzen kwispedoren. 19e Eeuw. Oosters. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.

2x Antieke beddepannen
Startprijs 200 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Hollandse kopergeslagen beddepannen. Eén gemerkt met I.H.S. andere floraal. Beide in zeer goede staat. Afmeting: 90 - 108 cm.

2x Bronzen schalen
Resultaat: 50 EUR

Twee antiek bronzen schalen. Een Chinese schaal op houten console. Twee antieke perzische schaal met swastika/Florale decors. Afmeting: Ø 22,5 - Ø 30 cm. In goede staat.

Astalic Vintage microfoon
Resultaat: 85 EUR

Amerikaanse vintage Astatic vernikkelde microfoon. 50-er Jaren model, nr. 77 Cardoioid Ottio. In originele doos. Afmeting: 10 x 13 x 24 cm. In goede staat.

Oud Engels kompas
Resultaat: 40 EUR

Oud Engels kompas, gemaakt van messing. Door F. Barker & Sons Makers London 1917 NIV. Iets vervuild. Afmeting: 3 x Ø 5 cm. In goede staat.

2x Antiek koperwerk
Startprijs 50 EUR

Twee maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Jugendstil schaal met floraal decor, circa 1910. En een Art Deco fotolijst met marmeren basement en koperen vogel, circa 1930. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede...

6x Aziatica houtsnijwerk
Startprijs 70 EUR

Zes maal Aziatica houtsnijwerk. Onder andere: boekensteunen (Indonesië), maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

2x Pelgrimsflessen
Resultaat: 40 EUR

Twee houten Roemeense flacons, zgn. Pelgrims-flessen, handbeschilderd. Ca. 1900 Afmeting H. 29-33 cm., In goede staat

2x Antieke Franse siervazen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen siervazen met zwart marmeren basement. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Bronzen bel
Startprijs 150 EUR

Antieke Neo Gotische bronzen bel. Annotatie 1563 Duitsland. Echter historisme, 19e eeuw. Figuren in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 12,7 cm. In goede staat.

Gietijzeren etagere
Resultaat: 80 EUR

Zeldzame 19e eeuwse gietijzeren etagiere met klauwpoten en opengewerkt Grieks figuren decor. Afmeting: H 41,5 x Ø 23 cm. In goede staat.

Beschilderd dienblad
Startprijs 60 EUR

Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.

Roodkoperen melkbus
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse roodkoperen melkbus met hengsels. Afmeting: 64 x Ø 37 cm. In goede staat.

Van Nelle Koffie/Thee voorraadblik, 1930
Startprijs 120 EUR

Groot oud Van Nelle Koffie/Thee kruideniers voorraadblik. Circa 1930. Deuk in deksel. Afmeting: 38 x 42 x 30 cm. In redelijke staat.

Franse tafel petroleumlamp, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse tafel petroleumlamp. Circa 1900. Zeeman. Compositie metaal met handbeschilderd glazen reservoir. Geplaatst op rood-marmeren basement. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Bronzen kroonluchter
Startprijs 50 EUR

Grote bronzen kroonluchter. Zes-lichts. Circa 1900. Afmeting: 68 X Ø 50 cm. In goede staat.

2x Rococo-stijl wandlampen
Startprijs 250 EUR

Twee antieke vergulde bronzen Rococo-stijl wandlampen. Circa 1900. Afmeting: 35 x 21 x 11 cm. In goede staat.

Christoph Palme plafondlamp
Resultaat: 150 EUR

Vergulde Duitse messing Christoph Palme plafondlamp met kristalglazen pegels. 80-er Jaren. Afmeting: 50 x Ø 45 cm. In goede staat.

3x Staande lampen, Art Deco
Resultaat: 80 EUR

Drie tafellampen. Art Deco 30er - 40er Jaren. Koperen lampen voet voorzien van groene kunststof kappen. Afmeting: 55x ø38cm. In goede staat.

Koperen hanglamp, 1920
Startprijs 150 EUR

Antieke koperen hanglamp. Zes-kantig. Circa 1920. Afmeting: 55 x Ø 25 cm. In goede staat.

Art Deco plafondlamp
Resultaat: 60 EUR

30-er Jaren albast Art Deco plafondlamp. Afmeting: 50 x Ø 40 cm. In goede staat.

Grote Italiaanse kroonluchter
Resultaat: 450 EUR

Grote Italiaanse messing kroonluchter met kristal-glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Eén arm licht verbogen. Afmeting: 105 x Ø 53 cm. In redelijk/goede staat.

Messing hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Messing vergulde hal hanglamp met geëtst glas. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 16 x 16 cm. In goede staat.

Antieke messing hanglamp, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.

Messing zakkroonluchter
Resultaat: 80 EUR

Kleine messing zakkroonluchter met prismen-glas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 50 x Ø 26 cm. In goede staat.

Boheemse hanglamp
Resultaat: 1.200 EUR

19e Eeuwse Boheemse kristalglazen hanglamp met brons, glazen schakels. Twee maal glas gelijmd. Afmeting: 58 x Ø 50 cm. In redelijke staat.

Plafondlamp met geslepen glas
Startprijs 50 EUR

Oude hallamp van messing, hout en gematteerd glas. Circa 1970. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Lamp, Man met lantaarn
Startprijs 90 EUR

Compositie metalen lamp. Man met lantaarn. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Boek, Picasso
Resultaat: 40 EUR

Boek. Picasso. Le rayon interrompu Edition's Cercle D'Art Rafael Alberti. Boek met vele kleurplaten. Afmeting: 33 x 27,5 x 3 cm. In goede staat.

Mahonie kistje
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kistje met bandintarsia en been. Afmeting: 6 x 20 x 16 cm. In goede staat.

Schrijfkist met intarsia
Resultaat: 180 EUR

Prachtige 19e eeuwse wortelnoten schrijfkist met zilver inleg, ebbenhout en parelmoer inleg. Afmeting: 15 x 38 x 20 cm. In goede staat.

Schrijfkist met inleg
Resultaat: 80 EUR

Prachtige 19e eeuwse schrijf-reiskist met intarsia en annotatie 1886. Met binnenin lades en vakverdeling. Afmeting: 16 x 25 x 38 cm. In goede staat.

Antieke Chinese dekseldoos
Resultaat: 130 EUR

Antieke Chinese lakwerk dekseldoos met rondom landschap/pagode/figuur en goud decor. Afmeting: 11 x 20 x 13 cm. In goede staat.

Likeurkelder met inhoud
Resultaat: 110 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met twee glazen + twee karaffen, divers, heel. Lichte fineerschade. Afmeting: 24 x 20 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Documenten kist
Resultaat: 80 EUR

Koloniale met messing beslagen documentenkist. Circa 1900. Afmeting: 16 x 39 x 28 cm. In goede staat.

Frans kistje met boulle inleg
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Frans wortelnoten kistje met messing inleg. Boulle. Afmeting: 9 x 32 x 11 cm In goede staat.

2x Antieke kistjes
Startprijs 80 EUR

Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Tibetaans kistje
Resultaat: 50 EUR

Tibetaans handbeschilderd en met leer beklede documenten/sieraden kist. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 24 cm. In goede staat.

Tibetaans kistje
Resultaat: 50 EUR

Tibetaans handbeschilderd en met leer beklede documenten/sieraden kist. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 24 cm. In goede staat.

Mahonie kistje
Startprijs 70 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kist met bandintarsia. Lichte fineerschade. Sleutel mist. Afmeting: 11 x 30 x 21 cm. In redelijk/goede staat.

Beschilderde hoedendoos
Startprijs 130 EUR

19e Eeuwse Duitse beschilderde spaanhouten hoedendoos met geschilderde tekst en vrouwen portret. Lithografie. Afmeting: 17 x 48 x 31 cm. In goede staat.

Lot ansichtkaarten Hengelo
Startprijs 40 EUR

Circa vijftig stuks antiquarische postkaarten van Hengelo-Overijssel. 20-er Jaren in boekje. Afmeting: 25 x 12 x 5 cm. In goede staat.

Messing aker + blaasbalg
Startprijs 30 EUR

Antieke messing aker met hengsel en koperbeslagen vergulde blaasbalg. Afmeting: 39 - 45 cm. In goede staat.

Aker + pokenset
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse kopergenagelde aker met haardset. Afmeting: 32 - 63 cm. In goede staat.

Haardset
Resultaat: 40 EUR

Lot antiek openhaard bestek. 19e Eeuw. Bestaande uit: blaasbalg, vier-delige haardset + ophanging van ijzer. Afmeting: 44 - 63 cm. In goede staat.

Haardscherm, blaasbalg + openhaard bestek
Resultaat: 80 EUR

Antieke haardset met haardscherm. Kopergeslagen, blaasbalg en drie delige messing haardset. Circa 1900. aFMETING: 47 - 65 CM. iN GOEDE STAAT.

19e Eeuwse 10 liter maat
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.

Antieke aker
Resultaat: 60 EUR

18e - 19e Eeuwse koper genagelde aker met hengsel. Afmeting: 30 x ø 43 cm. In goede staat.

Beschilderd dienblad
Startprijs 50 EUR

Blikken dienblad met handgeschilderd bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 40 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met windmolen decor en majolica pot met bloemen. in goede staat ca 130x30Ø

Joodse olielamp
Resultaat: 375 EUR

Handgedreven antieke koperen Joodse olielamp voor negen olielonten. Met Davidster. Judaica. Afmeting: 32 x 25 x 8 cm. In goede staat.

Stoof + ketel
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.

Stoof + ketel
Resultaat: 50 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met bandintarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 42 x Ø 36 cm. In goede staat.

Stoof + ketel
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 53 x Ø 39 cm. In goede staat.

Reuge speeldoos
Resultaat: 40 EUR

Zwitserse wortelnoten Reuge speeldoos met melodie 'Tales from the Vienna woods'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Compagnon viool
Resultaat: 120 EUR

Oude viool. Gemerkt met etiket Compagnon. Inclusief vioolkist van imitatie slangenleer. Circa 1900. Frankrijk, Mirecourt. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

Antieke citer, 1910
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse citer. Circa 1910. Gemerkt The Globe Klavier Zither. Afmeting: 50 x 35 x 5 cm. In goede staat.

Zwitserse speeldoos
Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met diverse melodieën. Met gave palissander met notenhouten speeldooskist welke versierd is met intarsia. Afmeting: 14 x43 x 20 cm. In goede staat.

Accordiola accordeon + koffer
Resultaat: 80 EUR

Oude accordeon. Gemerkt Accordiola. 30-er Jaren. In originele koffer. Afmeting: 44 x 42 x 24 cm. In goede staat.

Zwitserse speeldoos, 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke palissanderhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Eén tand afgebroken.en meerdere tandpunten. Circa 1880. Afmeting: 13 x 35 x 19 cm. In redelijke staat.

Speeldoos + platen, 1880
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse symphonion speeldoos met dertig koperen speelplaten. Voor kinderen. Moet handmatig worden bedreven. Circa 1880. Afmeting: 9 x 16 x 17 cm. In goede staat.

Antieke accordeon, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke zes-kantige accordeon in originele doos. Circa 1900. Afmeting: 20 x 23 x 23 cm. In zeer goede staat.

Oude Engelse microscoop, 1920
Startprijs 50 EUR

Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.

Oost-Duitse hygrometer
Resultaat: 50 EUR

Oost-Duitse 60-er jaren hygrometer. VEB Feingerätenbau 9362 Drebach Erzgebirge. Compleet met sleutel. Afmeting: 18 x 35 x 17 cm. In zeer goede staat.

Voor-oorlogse bakelieten telefoon
Startprijs 50 EUR

Voor-oorlogse bakelieten telefoon in bakelieten kist. Gemerkt Ormond England. Afmeting: 11 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Kodak Six 20F Box + foedraal
Startprijs 50 EUR

Kodac Six F Box Camera in lederen foedraal. 1955- 1957. Afmeting: 10 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.

2x Miniatuur schilderijen
Resultaat: 80 EUR

Twee miniatuur schilderijen. Eén maal portret koning, geheel geschilderd. Gesigneerd J. Canava. Eén maal dame met hoofddoek. Geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: 6 - 7,5 Ø cm. In goede staat.

Dubbel miniatuur portret, 19e eeuw
Startprijs 225 EUR

Antiek Frans miniatuurschilderij. Twee jonge dames. Gesigneerd Tremout. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.

Portret miniatuur met hond
Startprijs 170 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Dame met brief en hond in de natuur. Monogram B. Vergulde messing lijst. Afmeting: Ø 8,3 cm. In goede staat.

Portret miniatuur met vrouw
Startprijs 170 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Adelijke dame met sieraden. Vergulde opengewerkte messing lijst. Gesigneerd Füger. Afmeting: H 8 x B 6,5 cm. In goede staat.

Portret miniatuur in dubbele lijst
Resultaat: 170 EUR

Antiek miniatuurschilderij in vergulde messing lijst. Damesportret. Gesigneerd Salli of Nalli. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Portret miniatuur in dubbele lijst
Resultaat: 180 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Adelijke Spaanse? dame met hoge kraag. Opengewerkte messing lijst. Gesigneerd Reftek. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Portret miniatuur met officier
Startprijs 225 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Officier/admiraal portret. Gesigneerd V. Salli of Nalli. Opengewerkte dubbele messing lijst. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Portret miniatuur in opengewerkte lijst met monogram
Startprijs 190 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Dame met los haar en hoofdbedekking. Opengewerkte messing filigrain lijst. Verso monogram. Afmeting: H 12 x B 9,5 cm. In goede staat.

Portret miniatuur in opengewerkte lijst met monogram
Startprijs 190 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Dame met hoed. Mooie kwaliteit. Filigrain messing lijst. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Portret miniatuur in opengewerkte lijst met monogram
Resultaat: 190 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Dame met krullend haar. Monogram voor en achter in messing lijst. Afmeting: Ø 6,7 cm. In goede staat.

Rond portret miniatuur met gegraveerd messing
Startprijs 220 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Buste dame met sieraad. Gesigneerd. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 9 x B 6 cm. In goede staat.

Ovaal Portret miniatuur met bloemen in het haar
Startprijs 150 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Dame met hoed. Gesigneerd. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8,5 x B 7 cm. In goede staat.

Ovaal portret miniatuur, witte jurk
Resultaat: 280 EUR

Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met zijden kleed en bloemen in het haar. Gesigneerd. V. Haler. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 7,5 x B 5,5 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren spaarpotten
Startprijs 40 EUR

Twee oude gietijzeren spaarpotten in Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Grote Zwitserse koebel
Resultaat: 35 EUR

Zeer grote antieke Zwitserse bronzen koebel. 19e Eeuw. Met originele lederen band en wandbevestiging. Afmeting: 62 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Antieke dokterstas
Resultaat: 110 EUR

Voor-oorlogse grote lederen dokterstas. Afmeting: 35 x 60 x 25 cm. In zeer goede staat.

2x Bronzen wandlampen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse vergulde bronzen twee-lichts wandlampen met glazen lampenkappen. Historisme. Afmeting: 52 x 45 x 35 cm. In goede staat.

Schildpad doos
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse gecontourneerde schildpad theedoos/dekseldoos. Afmeting: 9 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Moffenkruikje
Resultaat: 100 EUR

Klein 19e eeuws tinnen moffenkruikje. Afmeting: 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Bakelieten veldtelefoon
Resultaat: 70 EUR

Tsjechische bakelieten veldtelefoon. Pozor, Nepritel Nasloucha. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 26 x 9 cm. In goede staat.

Gietijzeren paashaas met stok en mand
Resultaat: 60 EUR

Oude gietijzeren beschilderde paashaas met stok en mand. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Gietijzeren haan met mand
Resultaat: 60 EUR

Oude gietijzeren haan met ijzeren mand. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Supraporte van gips
Resultaat: 50 EUR

Grote gipsen supraporte (bovendeurstuk) met cherubijnkoppen. 20e Eeuw. Chips. Afmeting: 30 x 26 x 15 cm. In goede staat.

Tuinvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote cement gegoten tuinvaas met fruit en ringen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x Ø 64 cm. In goede staat.

Vroeg 20e eeuw wasbekken
Resultaat: 110 EUR

Antieke groene porseleinen wasbekken in oestervorm. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Tuinbeeld, Schoen
Startprijs 40 EUR

Groot beton gegoten tuinvaas in de vorm van een schoen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 60 cm. In goede staat.

Groot tuinbeeld
Resultaat: 40 EUR

Groot terracotta tuinbeeld met bronskleurige patina. 20e Eeuw. Stukje van basement af. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.