Grote moderne glazen fruitschaal. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x Ø 50 cm. In goede staat.
Friese draadglazen waterkan met diagonaal slijpsel, voorzien van montuur met schenktuit, klep duimgreep en handgreep, met glazen flessenbak. Afmeting: 10,5 x 23 cm./11,5 cm. Plus zes bijbehorende glaz...
Lot divers oud glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, glazen messenleggers en onderzetters. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas, baluster-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee grote moderne kristalglazen vierkante kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas met metaal effect in de kleuren blauw-zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 51 x 35 cm. In goede staat.
Twee grote glazen geslepen limonade kannen met deksel. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Grote moderne kristalglazen diamant op kristallen sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vijf vazen waaronder: vier maal oud/antiek glaswerk en één porseleinen vaas, Lichte VEB. Onder andere: opaline glas. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Grote antieke cassis-kleurige mondgeblazen glazen vijf-delige piece de milieu tafelstuk. Circa 1900. Afmeting: 54 x ø 27 cm. In goede staat.
Duitse antieke kristallen bokaal met plaatsen en kastelenvoorstelling. Twee chips. Afmeting: H 19 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote persglazen Art Deco schaal. Deels gesatineerd. Circa 1930. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Grote mondgeblazen roze-kleurige glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Drie Boheemse kristalglazen manden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Drie maal oud glaswerk. Bestaande uit: Murano haas - Mille Fiori. Kristallen bolvaas. Zwaan. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Drie kristallen dekseldozen met vernikkelde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Divers miniatuur glaswerk. 20e Eeuw. Onder ander: Swarowski, figuren, Boheemse tafelbel et cetera. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.
Hollandse Floris Meydam glazen vaas. Gemerkt Unica AE 355. 1919 - 2011. Glasfabriek Leerdam. Afmeting: 7,5 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 1990 "Lead me" (153850). Voorstellend moeder en kind-dolfijn op golf. 12cm. In redelijke staat en met originele doos een vin mist.
Acht maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Drie vazen, één stolp, twee vazen met zilveren rand, zout en peper set. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.
Lot waaierkristal. Diverse oude/antieke waaierkristal vazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.
Drie oude Murano glazen asbakken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.