19e Eeuwse Engelse wortelnoten toilettafel met spiegel en lades. Afmeting: 150 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Oude/antieke spiegel gemaakt van verguld stucwerk en bakeliet/schildpad imitatie. Circa 1930. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 94 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse vroeg Biedermeier mahonie eethoek met kolomtafel. Circa 1840. Afmeting: 88 x 52 x 43 cm. / 75 x Ø 91 cm. In zeer goede staat.
Vier Italiaanse design stoelen van chroom, kunststof en zwart leder. Gemerkt Baleri Italia. Afmeting: 86 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten naaitafel met intarsia binnenleven. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 75 x 42 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Empire chiffoniere met schrijflade en volle zuilen. Origineel beslag. Afmeting: 164 x 113 x 52 cm. In goede staat.
Franse Louis Quinze-stijl notenhouten commode met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 83 x 51 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten vitrine-opzetkast met schrijflade en nest. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 164 x 115 x 46 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met lades. Afmeting: 73 x 73 x 44 cm. In goede staat.
Eiken buffetkast met opzet. Jugendstil. 1910 - 1920. Massief origineel beslag. In goede staat.
Eiken dekenkist met plat deksel. Circa 1810. Front met panelen. Afmeting: 124 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse eikenhouten stoelen met goede bekleding. Circa 1880. Afmeting: 110 x 44 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe vitrine opzetkast met kroon. Circa 1870. Afmeting: 208 x 102 x 45 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten bibliotheektrap met leder beklede treden. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 125 x 46 x 55 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. In goed...
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Antiek Frans notenhouten niervormig ladenkastje met marmeren blad, bandintarsia, messing omranding en beslag. Afmeting: 78 x 62 x 40 cm. In goede staat.
Prachtige gestoken mahoniehouten voltaire stoel met bloemenranken en rode velours stoffering. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 127 x 85 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met twee lades. Afmeting: 155 x 58 x 42 cm. In goede staat.
Notenhouten barok bovenstuk van een tabernakel secretaire met 2 deuren en achter de deuren 15 lades met origineel slot. omstreeks 1780 cond. goed, 117x119x48cm.
Antieke Engelse eikenhouten Neo Gotische boekenkast. Circa 1920. Afmeting: 135 x 100 x 30 cm. In goede staat.
Groen geschilderde vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 77 x 48 x 84 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Louis Seize-stijl penantkast met jalouzie-deur. Afmeting: 82 x 89 x 32 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Neo Renaissance schrijfbureau met Renaissance snijwerk en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Circa 1880. Afmeting: 77 x 79 x 150 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten boekenpers met lade. 18e Eeuw. Afmeting: 90 x 62 x 30 cm. In goede staat.
Antieke orgelgebogen wortelnoten commode met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 78 x 92 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hindelopen tafel met stoelen. Originele beschildering. Circa 1880. Afmeting: 72 x Ø 79 cm. / 98 x 58 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten piedestal in Louis Seize-stijl. Met verguld messing beslag en onyx blad. Circa 1870. Afmeting: 101 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Biedermeier twee-deurs kast. Circa 1860. Kast heeft vier geaccoleerde panelen, zijkant bewerkt met snekken en staand op bol-pootjes. Achter de deuren twee kleine laden + één grote lade. ...
Antiek Engels eikenhouten drie-delig schrijfbureau met lederen schrijfblad en origineel bronzen beslag. Eind 19e eeuw. Twee krimpnaden in blad. Afmeting: 76 x 80 x 137 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken armleunstoel. Met rode velours stoffering. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 130 x 62 x 66 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Barok-stijl commode met klauwpoten en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 92 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten gebogen Barok-stijl commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 85 x 100 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten bijzettafel met lade en lyra. Met koperen snaren. Afmeting: 71 x Ø 53 cm .In goede staat.
Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 52 x 90 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. In goed...
Eikenhouten Jugendstil theekastje met deurtje, tablet en geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 75 x 40 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier nachtkastje. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 30 x 39 x 33 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten één-deurs vitrine-hoekkastje met bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: 128 x 53 x 33 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize commode. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 84 x 47 x 93 cm. In matig/redelijke staat.
Twee antieke mahoniehouten bijzettafels. Eén maal tonvormig blad met twee klepdeksels. Eén maal wijntafel op drie-spant poot. Afmeting: 56 - 67 cm. Ø 38 cm. In goede staat.
Hoge Chinese piedestal met etages en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met snijwerk. Circa 1870. Afmeting: 79 x 82 x 43 cm./ 79 x 82 x 86 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit hoekstoel met snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 86 x 75 x 60 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe wijntafel. Circa 1870. Handgepolitoerd. Afmeting: 85 x Ø 51 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooie houtgestoken poot voorzien van vossenkoppen en gaaf blad. Afmeting: 75 x 114 x 130 cm. In zeer goede staat.