Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese dekselvaas
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met figuren in tuin decor, chinese karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 26 x Ø 13 cm.

Chinese zes-kantige vaas
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen zes-kantige celadon vaas met bodemetiket. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met zwart verlopen glazuur, randschade. Waterbakje met celadon craqule glazuur, goed. Afmeting: 13 - 15 Ø cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Satsuma figuren
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen Satsuma figuren. Eén maal boeddha, goud/floraal + bodemmerk, kindje gelijmd. En een twee-delige wierookbrander met olifant en pagode. Chips. Afmeting: 32 - 36 cm. In r...

Satsuma Boedha
Resultaat: 80 EUR

Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Satsuma boedha
Resultaat: 120 EUR

Antieke Japanse Satsuma Boedha. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Satsuma boedha
Resultaat: 275 EUR

Antiek Japanse Satsuma porseleinen Boedha met gouddecor. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Satsuma boedha
Startprijs 60 EUR

Japanse satsuma porseleinen Boedha met gouddecor en bodemmerk. Afmeting: 21 cm. Mist twee vingers, verder in goede staat.

Satsuma boedha blauw haar
Resultaat: 60 EUR

Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

4x Chinese plaquettes
Startprijs 400 EUR

Vier grote Chinees porseleinen plaquettes met Familie Rose berglandschap decor, tekst en signatuur. Met houten omlijsting. Afmeting: H 103 x B 39 cm. In goede staat.

Chinese vaas op sokkel
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon-kleurige vaas met vogel op bloesemtak decor, met sokkel. Craquele in bodem. Afmeting: H 60,4 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse erotische dolk
Startprijs 200 EUR

Japanse benen gegraveerde dolk met erotisch lemmet in fallus vorm. Erotische voorstellingen op schede. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

4x Chinees/Kantonees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier maal Chinees/Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

Jade geisha
Startprijs 150 EUR

Grote Chinese jade gesneden geisha met bloemen. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

3x Chinese kopjes
Resultaat: 900 EUR

Drie aparte Chinees porseleinen drie-delige kopjes met theeglazuur en geritste tekst. Binnenin wit craquele glazuur. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

3x Familie Rose borden
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Twee borden bij haarlijn gekramd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

6x Chinese borden
Resultaat: 275 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot decor. Vier keer chips, twee keer haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinese kom
Resultaat: 700 EUR

Violet/blauw kleurige Chinees porseleinen kom met haarlijn structuur in glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Kantonese vaas + gemberpot
Resultaat: 110 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Gemberpot, Familie Rose + bodemmerk en een Kantonese vaas met krijgers. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal, één haarlijn. En een dekselkom met landschap, huizen en vleermuizen decor, goed. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede sta...

2x Chinese kommen
Resultaat: 140 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met figuren in landschappen decor + bodemmerk. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi schotel Ø 36 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse diepe Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Twee scherven gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 36 cm. In redelijke staat.

Zeldzame Chinese chocolade kan
Startprijs 250 EUR

Zeldzame antieke Chinees porseleinen chocoladekan met blauw floraal en goud decor. Chine de commande. Eind 18e eeuw. Afmeting: 23 x 21 x 18 cm. In goede staat.

Chinees terracotta figuur
Startprijs 150 EUR

Chinees geglazuurd terracotta figuur. Chinese vrouw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.