Chinees porseleinen vaas met bruine glazuur, tekst en zwart landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde kopergeslagen Japanse/Chinese theepot. Afmeting: 10 x 15 x ø 12 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Japans ivoren figuur. Man met wandelstok. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Drie gave 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/bamboe decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Gecontourneerd. Met vlinder/vleermuizen en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse bronzen figuren. Circa 1900. Japanse werkende vrouwen. Mooie patina. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Drie Chinese plaquettes. Houtsnijwerk. Bestaande uit: Twee Chinese houtsnijwerk wandplaquettes. Vogels bij bosschage decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 x 49 cm. En een plaquette in lijst. Panorama/figure...
Grote Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.
Vier delen Oosters/China celadon porselein. Bestaande uit: Vierkante wierookbrander, Ghanesha (tand af), wierookbrander, haan. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel in landschap decor + bodemmerk. Met console. Afmeting: H 42 x Ø 18 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen schaaltjes. Cargo Sunk 1822. Craquele glazuur. Floraal/dieren decor. Eén schaaltje chip. Afmeting: 9,5 - 12 cm. In goede staat.
Drie diepe 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden goed, één beschadigd. Afmeting: ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor en vier tekens bodemmerk en landschap centraal. Chips rand. Afmeting: 6,8 x ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen dekselpot met Foo-hond en floraal/goud decor. Afmeting: H 18 x ø 17 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen miniatuurvaasjes in cassette. Afmeting: H 5 - 6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met bamboe omkleed. Haarlijn bodem. Afmeting: H 47,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk en floraal decor. Zeven kopjes en vier schotels. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 x ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 20 - ø 8 cm. Professioneel gerestaureerd aan hals, verder in goede staat.
Chinees porseleinen opengewerkte hocker. Beschadigd. Afmeting: 44 x 30 x 30 cm. In matige staat.
Chinese/Japanse bronzen plaquette met tekst + signatuur. Prunustak decor. Afmeting: H 21 x B 8 cm. In goede staat.
Oosters bronskleurig terracotta boeddha-hoofd op standaard. Afmeting: 45 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Drie Oosterse dekseldozen. Onder andere: Kampfer, met figuren/vleermuizen/messing decor. China/India. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Chinese plated messing wierookbrander met draak en koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 9 cm. In goede staat.