18e Eeuws Chinees porseleinen vaasje met Amsterdams Bont decor. Minimale chip bovenrand. Afmeting: H 11 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bodemmerk. Tuindecor met pagodes. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.
Drie diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Tuin en koekoek decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee Aziatische houtgestoken hockers. China/Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met rondom vissen/kostbaarheden decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Mooie Chinees porseleinen vaas met Kantonees figuren decor en salamanders. 20e Eeuw. Afmeting: 36,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap/pagode decor. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met floraal/draken/goud decor. Afmeting: 14 x 26,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse acht-kantige Chinese koperen theekan met bamboe op deksel. Afmeting: 11 x 12 x 15 cm. In goede staat.
Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 x Ø 37 cm. In goede staat.