Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

A'dams Bont vaasje
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen vaasje met Amsterdams Bont decor. Minimale chip bovenrand. Afmeting: H 11 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse goud Imari vaas
Resultaat: 90 EUR

Grote Japanse goud Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.

Antieke Imari dekselpot
Resultaat: 90 EUR

Antieke goud Imari porseleinen dekselpot met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kopje met groene glazuur, floraal + bodemmerk. Twee schotels, republiek, geisha's in tuin decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: ø 9,5 - ...

Chinese opengewerkte vaas
Resultaat: 90 EUR

Chinese opengewerkte porseleinen Blanc de Chine vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Swatow schotel Ø 25,3 cm.
Resultaat: 85 EUR

Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 25,3 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Kang Xi schotel Ø 35 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bodemmerk. Tuindecor met pagodes. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Drie diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Tuin en koekoek decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Satsuma Boedha
Resultaat: 80 EUR

Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Hocker
Resultaat: 80 EUR

Twee Aziatische houtgestoken hockers. China/Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22 cm.
Resultaat: 80 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met rondom vissen/kostbaarheden decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Kantonese vaas
Resultaat: 80 EUR

Mooie Chinees porseleinen vaas met Kantonees figuren decor en salamanders. 20e Eeuw. Afmeting: 36,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschotel
Resultaat: 75 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap/pagode decor. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Japanse Imari tafelschaal
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met floraal/draken/goud decor. Afmeting: 14 x 26,5 cm. In goede staat.

2x Chinese hockers
Resultaat: 70 EUR

Twee Chinese houtgestoken hockers, waarvan ééntje met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.

Chinees koperen theekan
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse acht-kantige Chinese koperen theekan met bamboe op deksel. Afmeting: 11 x 12 x 15 cm. In goede staat.

3x Japans porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Japans porselein. Kop + schotels. Samoerai krijgers decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

5x Chinese schotels Ø 20 cm.
Resultaat: 70 EUR

Vijf Chinees porseleinen diepe schotels met karper decor. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas + console
Resultaat: 70 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel in landschap decor + bodemmerk. Met console. Afmeting: H 42 x Ø 18 cm. In goede staat.

2x Chinese bordjes
Resultaat: 65 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. Eén bord met monnik, zes tekens bodemmerk. Eén bord met pioenrozen. Afmeting: ø 18 - 28 cm. In goede staat.

Satsuma boedha blauw haar
Resultaat: 60 EUR

Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

3x Japanse prenten
Resultaat: 60 EUR

Drie oude Japanse prenten. 20e Eeuw. Landschappen. Gesigneerd. Prent op papier. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In goede staat.

Hocker
Resultaat: 60 EUR

Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 x Ø 37 cm. In goede staat.