Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Chinese/Japanse vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinese of Japanse porseleinen vazen. Zeskantig met Familie Rose/floraal/vazen/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Chinese penselen wasschaal
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen penselen wasschaal met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom
Resultaat: 350 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met paradijsvogel decor en zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 21,6 cm. In matige staat.

Familie Verte schotel
Resultaat: 350 EUR

Grote diepe Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijgers te paard + floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 28 cm. In goede staat.

2x Chinees rolschilderij
Resultaat: 350 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal berglandschap met dorp, tekst en signatuur. Eén maal landschap met haan, tekst en signatuur. Afmeting: 170 - 200 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met vissen onder water decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 13 cm. In goede staat.

2x Chinees porseleinen plaquettes
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen republikeinse plaquettes in houten omlijsting. Gesigneerd. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 35 x B 20 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi zeskantige theebus met Foo-honden decor. Afmeting: 14 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese kommen
Resultaat: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Eén maal groot, Queng Lung, floraal, haarlijn. Eén maal groot met landschap + bodemmerk, gelijmd en haarlijn. Eén Queng Lung kom met landschap decor. Afmet...

Chinese vaas
Resultaat: 325 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: 37 x Ø 24 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met zwart verlopen glazuur, randschade. Waterbakje met celadon craqule glazuur, goed. Afmeting: 13 - 15 Ø cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon kom
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen celadon kom. Sung-stijl in bloemvorm. Afmeting: 7,7 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 300 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met karper decor, circa 1900 +zes kopjes, onder andere krabben + karper decor, 19e eeuw. Enkele minimale chips. Drie keer haarlijn. Afmeting: 7 - 12,5...

6x Chinese chocoladekoppen
Resultaat: 300 EUR

6x 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose chocolade kommen met floraal/goud decors. Afmeting: 7,5 x Ø8 cm. 2 kommen met haarlijn, rest in goede staat.

Yixing trekpot
Resultaat: 300 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met geritste bodemmerken en metalen monturen. Haarlijnen + chips. Afmeting: 8,5 x 13,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x 18e Eeuws Chinees porselein Ø 23,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Drie borden minimale chips, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen zeskantige celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: 12,8 cm. In goede staat.

Chinese lachende boeddha
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen lachende boeddha. Eén chip bedelketting. Afmeting: 22 x 18 x 11 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal met groen glazuur en reliëf vijver decor. Sung-stijl. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.

2x Chinees rolschilderij
Resultaat: 300 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal katten bij waterpartij, met tekst en symbolen. Eén maal twee vogels bij bosschage + signatuur. Afmeting: circa 180 - 200 cm. In goede staat.

2x Kantonese schotels
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met blauw verlopen glazuur. Afmeting: 5,9 x Ø 12,6 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekselvaas
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinees Ming schaaltje, 16e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen Ming schaaltje. 16e Eeuw met herten decor en Christies sticker. Afmeting: 2,7 x Ø 13 cm. In goede staat.

2x Chinese vleesschotels
Resultaat: 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotels met landschap decor. Eén chip. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

3x Kapitale Chinese vazen
Resultaat: 300 EUR

Drie kapitale Chinees porseleinen vazen met Familie Rose en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 - 93 cm x Ø 40 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 275 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Octagonale borden met tuin decor. Eén goed, één met haarlijn, twee met minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese borden (divers)
Resultaat: 275 EUR

Vijf diverse antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, Familie Rose, floraal/landschap decor. Drie borden haarlijn. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinese schaal
Resultaat: 275 EUR

Chinese celadon aardewerken schaal met ribbels en grijs-groen craquele glazuur. Afmeting: 4,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Satsuma boedha
Resultaat: 275 EUR

Antiek Japanse Satsuma porseleinen Boedha met gouddecor. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

6x Chinese borden
Resultaat: 275 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot decor. Vier keer chips, twee keer haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen vaas met fantasie/fabel figuur in landschap. Zeldzaam decor. Afmeting: 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Lakwerk naaitafel
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse lakwerk naaitafel met goudkleurige chinoiserie beschildering, klauwpoten, klepdeksel, vakverdeling en wolhouder. Afmeting: 75 x 62 x 42 cm. In goede staat.

Chinese kom
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen kom met geel, groen glazuur, en Familie Rose floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

4x 18e eeuwse Fam. Rose borden Ø 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord haarscheur, één bord chip, twee borden goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Aziatische bronzen kom
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Aziatische bronzen Koro (wierookbrander) met ruitvormige symbolen op de bodem. Slijtage rondom met restanten van Swastika tekens. Eén oudere restauratie bovenrand. Afmeting: 6,5 x ø 1...

2x Chinese Queng Lung vleesschotels
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotels met landschap decor. Afmeting: 29 x 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

4x Chinese borden
Resultaat: 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese borden
Resultaat: 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Floraal. Grote schotel heeft haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 23 - Ø 27 cm.

Chinese vaas op sokkel
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon-kleurige vaas met vogel op bloesemtak decor, met sokkel. Craquele in bodem. Afmeting: H 60,4 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame antieke Chinese gemberpot
Resultaat: 250 EUR

18e - 19e Eeuwse grote zeldzame antieke Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Afmeting: 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinees bord
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen diep bord met vogels in boom decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon-kleurige schaal met reliëf en draken decor. Haarlijnen. Afmeting: 5 x Ø 21,2 cm. In redelijke staat.

Chinese pijpvaas
Resultaat: 250 EUR

Wit porseleinen Chinese pijpvaas met draak decor rondom en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese saushouder
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen saushouder met gecontourneerde omranding en craquele glazuur. Afmeting: 6 x 13 x 10 cm. In goede staat.

5x Chinese borden
Resultaat: 250 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap/tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Twee delen Chinees porselein met blauw glazuur. Sung-stijl. Afmeting: 7 x 13 cm. + 10 x Ø 12,5 cm. In goede staat.