Kleine Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, druivenranken en Foo-honden koppen. Afmeting: 32 x Ø 27 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen chicken schotels. Eén schotel haarlijnen. Eén schotel chip. Eén goed. Afmeting: Ø 11,8 cm.
Chinese yixing foohond met wit porselein. Fijn uitwerkt. Afmeting: 17 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met geisha decor. Circa 1880. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin/floraal decor. Afmeting: 46,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 21,8 cm. In redelijke staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met vogel/bloemen/insecten decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met bloempot decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 32 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met landschapdecor en bodemmerk. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams Bont/paradijsvogel decor. Haarlijn + chips. Afmeting: 7,5 x Ø 14,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal trekpot met bruin glazuur. Eén maal kom met blauw glazuur. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Twee borden bij haarlijn gekramd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee Japanse porseleinen Imari kraagvazen met draken decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups. Eén maal cup op hoge voet met spelende zotjes + bodemmerk. En een cup met spelende zotjes + bodemmerk. Afmeting: Ø 6 - Ø 8 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen cups. Bestaande uit: Blauw/wit met figuren en vazen decor. Chicken cup met bodemmerk. Chicken cup met bodemmerk. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom in Sung-stijl met bruin verlopen glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen kop en schotel met Familie Rose/hond en vos decor. 19e Eeuw. Schotel gelijmd. Kopje chips + haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijke staat.
Chinese neksteun voorzien van bewerking en tekst Hennessy, cognac. 10x6x5cm ca 1402 gram
Grote Yixing theepot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 21,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met paars glazuur en fijn craquele. Met houten console. Afmeting: H 22,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor en vier tekens bodemmerk en landschap centraal. Chips rand. Afmeting: 6,8 x ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie Chinese Yixing theepot met bodemmerk en figuren/goud decor. Afmeting: 10,5 x 18,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi kop en schotel, beschadigd. Twee 18e eeuwse schotels, waarvan één gelijmd. En twee 18e eeuwse Imari schotels, goed. Afmeting: 8 - 15 cm. In r...
18e Eeuws Chinees porseleinen vaasje met Amsterdams Bont decor. Minimale chip bovenrand. Afmeting: H 11 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Japanse goud Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
Antieke goud Imari porseleinen dekselpot met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kopje met groene glazuur, floraal + bodemmerk. Twee schotels, republiek, geisha's in tuin decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: ø 9,5 - ...
Chinese opengewerkte porseleinen Blanc de Chine vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 25,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bodemmerk. Tuindecor met pagodes. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.
Drie diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Tuin en koekoek decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee Aziatische houtgestoken hockers. China/Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met rondom vissen/kostbaarheden decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Mooie Chinees porseleinen vaas met Kantonees figuren decor en salamanders. 20e Eeuw. Afmeting: 36,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap/pagode decor. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met floraal/draken/goud decor. Afmeting: 14 x 26,5 cm. In goede staat.
Twee Chinese houtgestoken hockers, waarvan ééntje met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse acht-kantige Chinese koperen theekan met bamboe op deksel. Afmeting: 11 x 12 x 15 cm. In goede staat.
Drie delen Japans porselein. Kop + schotels. Samoerai krijgers decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen diepe schotels met karper decor. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel in landschap decor + bodemmerk. Met console. Afmeting: H 42 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. Eén bord met monnik, zes tekens bodemmerk. Eén bord met pioenrozen. Afmeting: ø 18 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse prenten. 20e Eeuw. Landschappen. Gesigneerd. Prent op papier. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In goede staat.
Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 x Ø 37 cm. In goede staat.