Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese hocker
Resultaat: 110 EUR

Kleine Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, druivenranken en Foo-honden koppen. Afmeting: 32 x Ø 27 cm. In goede staat.

3x Haan schotels
Resultaat: 110 EUR

Drie Chinees porseleinen chicken schotels. Eén schotel haarlijnen. Eén schotel chip. Eén goed. Afmeting: Ø 11,8 cm.

Chinees yixing foohond, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Chinese yixing foohond met wit porselein. Fijn uitwerkt. Afmeting: 17 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 110 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met geisha decor. Circa 1880. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

3x Gemberpotten
Resultaat: 110 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin/floraal decor. Afmeting: 46,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

4x Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 21,8 cm. In redelijke staat.

2x Kantonese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met vogel/bloemen/insecten decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 32 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met bloempot decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 32 cm. In redelijke staat.

Japanse schotel Ø 41 cm.
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met landschapdecor en bodemmerk. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.

Chinese kom, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams Bont/paradijsvogel decor. Haarlijn + chips. Afmeting: 7,5 x Ø 14,5 cm. In redelijke staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén maal trekpot met bruin glazuur. Eén maal kom met blauw glazuur. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

3x Familie Rose borden
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Twee borden bij haarlijn gekramd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee Japanse porseleinen Imari kraagvazen met draken decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

2 Chinese cups
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinees porseleinen cups. Eén maal cup op hoge voet met spelende zotjes + bodemmerk. En een cup met spelende zotjes + bodemmerk. Afmeting: Ø 6 - Ø 8 cm. In goede staat.

3x Chinese cups
Resultaat: 100 EUR

Drie Chinees porseleinen cups. Bestaande uit: Blauw/wit met figuren en vazen decor. Chicken cup met bodemmerk. Chicken cup met bodemmerk. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Sung-stijl
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen kom in Sung-stijl met bruin verlopen glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

1x Chinese kop en schotel
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen kop en schotel met Familie Rose/hond en vos decor. 19e Eeuw. Schotel gelijmd. Kopje chips + haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijke staat.

Neksteun
Resultaat: 100 EUR

Chinese neksteun voorzien van bewerking en tekst Hennessy, cognac. 10x6x5cm ca 1402 gram

Yixing trekpot
Resultaat: 100 EUR

Grote Yixing theepot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 21,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas op sokkel
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met paars glazuur en fijn craquele. Met houten console. Afmeting: H 22,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor en vier tekens bodemmerk en landschap centraal. Chips rand. Afmeting: 6,8 x ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.

Yixing theepot
Resultaat: 90 EUR

Mooie Chinese Yixing theepot met bodemmerk en figuren/goud decor. Afmeting: 10,5 x 18,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 90 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi kop en schotel, beschadigd. Twee 18e eeuwse schotels, waarvan één gelijmd. En twee 18e eeuwse Imari schotels, goed. Afmeting: 8 - 15 cm. In r...

A'dams Bont vaasje
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen vaasje met Amsterdams Bont decor. Minimale chip bovenrand. Afmeting: H 11 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse goud Imari vaas
Resultaat: 90 EUR

Grote Japanse goud Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.

Antieke Imari dekselpot
Resultaat: 90 EUR

Antieke goud Imari porseleinen dekselpot met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kopje met groene glazuur, floraal + bodemmerk. Twee schotels, republiek, geisha's in tuin decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: ø 9,5 - ...

Chinese opengewerkte vaas
Resultaat: 90 EUR

Chinese opengewerkte porseleinen Blanc de Chine vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Swatow schotel Ø 25,3 cm.
Resultaat: 85 EUR

Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 25,3 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Kang Xi schotel Ø 35 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bodemmerk. Tuindecor met pagodes. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Drie diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Tuin en koekoek decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Satsuma Boedha
Resultaat: 80 EUR

Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Hocker
Resultaat: 80 EUR

Twee Aziatische houtgestoken hockers. China/Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22 cm.
Resultaat: 80 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met rondom vissen/kostbaarheden decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Kantonese vaas
Resultaat: 80 EUR

Mooie Chinees porseleinen vaas met Kantonees figuren decor en salamanders. 20e Eeuw. Afmeting: 36,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschotel
Resultaat: 75 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap/pagode decor. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Japanse Imari tafelschaal
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met floraal/draken/goud decor. Afmeting: 14 x 26,5 cm. In goede staat.

2x Chinese hockers
Resultaat: 70 EUR

Twee Chinese houtgestoken hockers, waarvan ééntje met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.

Chinees koperen theekan
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse acht-kantige Chinese koperen theekan met bamboe op deksel. Afmeting: 11 x 12 x 15 cm. In goede staat.

3x Japans porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Japans porselein. Kop + schotels. Samoerai krijgers decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

5x Chinese schotels Ø 20 cm.
Resultaat: 70 EUR

Vijf Chinees porseleinen diepe schotels met karper decor. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas + console
Resultaat: 70 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel in landschap decor + bodemmerk. Met console. Afmeting: H 42 x Ø 18 cm. In goede staat.

2x Chinese bordjes
Resultaat: 65 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. Eén bord met monnik, zes tekens bodemmerk. Eén bord met pioenrozen. Afmeting: ø 18 - 28 cm. In goede staat.

Satsuma boedha blauw haar
Resultaat: 60 EUR

Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

3x Japanse prenten
Resultaat: 60 EUR

Drie oude Japanse prenten. 20e Eeuw. Landschappen. Gesigneerd. Prent op papier. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In goede staat.

Hocker
Resultaat: 60 EUR

Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 x Ø 37 cm. In goede staat.