Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

M. Koornstra, Figuur in landschap
Resultaat: 80 EUR

Metten Koornstra. 1912 - 1978. Figuur in landschap. Nr. 17/90. Litho op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Winters landschap met huizen
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk. 1973. Winters landschap met huizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd?, Hollands riviergezicht met zeilboot
Startprijs 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd? Hollands riviergezicht met zeilboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 48 cm. In goede staat.

Schenkelaars, Musicerende figuur
Resultaat: 170 EUR

Schenkelaars. 1977. Musicerende figuur in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

G. Krol, Verso achter vliegveld
Startprijs 50 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Verso achter vliegveld. 1933 Krol. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In redelijk/goede staat.

A. Verleur, Landschap met windmolen
Resultaat: 100 EUR

Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.

Ype Wenning, Stadsgezicht met vrouw in achtertuin
Startprijs 120 EUR

Ype Wenning. 1879 - 1959. Stadsgezicht met vrouw in achtertuin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Havengezicht met zeilboten
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Impressionistisch havengezicht met vele zeilboten. Afmeting: H 20,5 x B 33 cm. In goede staat.

Monogram, Dame met strandhoed
Resultaat: 70 EUR

Monogram. 20e Eeuw. Dame met strandhoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 10 cm In goede staat.

Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali
Startprijs 400 EUR

Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali. 1885 - 1972. Bloemen, Kenyeri Flower Bali. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Tiroler man met wijnglas
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1900. Tiroler man met wijnglas. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Figuren in bos
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Mogelijk latere signatuur. Circa 1880. Figuren in het bos, jager met hond en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.

I.I. Hughes, Heer met lektuur
Startprijs 150 EUR

I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lektuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.

P. Renard, Strandgezicht
Resultaat: 170 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C.H. Tielmans, Dorpsstraat
Startprijs 130 EUR

C.H. Tielemans, 1915. 1873 - 1917. Dorpsstraat. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 27 cm. In goede staat.

2x E. van Dahlen, Vissersboten op volle zee
Resultaat: 140 EUR

Twee schilderijen van E. van Dahlen. Circa 1930. Vissersboten op volle zee. Gemerkt E.A. in de zeilen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 28 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Bosgezicht met boerenhuis
Startprijs 80 EUR

B.H. Bolink. 1876 - 1950 Enschede. Bosgezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.

Theo v. Wijngaarden, Poldergezicht bij avond met visser
Resultaat: 100 EUR

Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Poldergezicht bij avond met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

5x Miniaturen, divers
Resultaat: 60 EUR

Vijf miniatuurschilderijen. 20e Eeuw. Diverse portretten. Gouaches op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Vaas met bloemen
Resultaat: 850 EUR

M. Nefkens. 1866- 1941. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Naakte dame met spetters
Resultaat: 200 EUR

Anton Heyboer. Naakte dame met spetters. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Erotische danseres
Startprijs 200 EUR

Anton Heyboer. Erotische danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

K. Heynsius, Strandjutter
Startprijs 80 EUR

Kees Heynsius. 1890 - 1981. Strandjutter op strand bij storm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.

M. van Lente, Vaas met bloemen
Resultaat: 150 EUR

M. van Lente. Signatuur achter sponning. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.