Twee werken van J. Wagner. Circa 1920. Carl Wagner. 1839 - 1923. Duitse School. Havengezichten met boten en figuren. Olieverf op linnen. Eén doek behoeft restauratie. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In rede...
Joseph Fishman. Tweede helft 20e eeuw. Kerkgezicht met figuren in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
A. Broekman. Circa 1930. Kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met paarden en geiten bij knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.
Anthony Beek. Circa 1920. Heidegezicht met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Citroen met Roemer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Tinnen bord met druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Martin Frost. 1875 - 1928. Duitse School. Vissersboten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Maritiem. 19e Eeuw. Portret kapitein Jelle Hilbrands. Kapitein om de west. Pastel op papier. Afmeting: H 58 x B 49 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. 1973. Winters landschap met huizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.
Ton Meijer. Juillet 1939. 1892 - 1984. Le Solidor St. Servan. Franse kustplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Kees Terlouw. 1890 - 1948. Stadsgezicht Amsterdamse gracht met boten. Olieverf linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Gesigneerd Tilly Moes. Circa 1950. Zonnebloemen op vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.
Monogram J.S. Heren portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart. Transisalania Over-IJssel door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 51 x B 59 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse stadsplattegrond van Delft. Gravure op papier. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Duitse School. Toegeschreven aan M. Mühlig. 1823 - 1873. Proosten op afschot van het edelhert. Restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 76 cm. In matige staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Damesbuste. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Ongesigneerd?19e Arabische man met tulband en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met gemengd fruit op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 50-er Jaren. Verso J.H. Bakker. Hollands fregat. H.M.S. de Ruyter 1953. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 48 cm. In goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.
Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Poldergezicht bij avond met visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Hein Kever. 1854 - 1922. Boer zoekt sprokkelhout. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 29 cm. In redelijk/goede staat.
W. Meijer. Tweede helft 20e eeuw. Dorpsgezicht met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Beladen van Aken met figuren in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In goede staat.
W.G. Hofker. 1902 - 1981. Bierwagen langs de Amstel. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 44 cm. In goede staat.
Pieter de Gryeff? 20e Eeuw. Vechtende hanen in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.
Theo Bijkerk, Enschede. De Bommelas met waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Drie antieke 18e eeuwse gravures. Johannes Luyken. Bijbels. Bestaande uit: Korah, Dathan en Abiram gestraft. Joseph verkoopt koorn aan zijn broers. De ontmoeting van Jacob en Joseph (verkleuring). Gra...
Wilhelm Westerop. 1876 - 1954. Duitse School. Doberman Pincher. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Delftse kom met pruimen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Steendruk/reproduktie van studie-tekening van Jacques de Gheyn(II) 1604 eing 19e eeuws Verso etiket Christies nr. 17065245. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Gerard Diepeveen. Enschede. Voorstelling Trant, naar Marc Chagall. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee grote oude handgeschilderde ikonen naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 x B 42 x 6 cm. In goede staat.
Willem Hendrik Eickelberg. 1845 - 1920. Heidegezicht met wandelaars. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Landschap met huis en dorpsgezicht. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
Monogram C.W. '94. Fotograaf met dame op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Willem van den Berg, 1925. 1886 - 1970. Bijbelse voorstelling. Ets op papier. Afmeting: H 34 x B 34 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Landschap, schuurtje bij leerlooierij te Laroche. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 33 cm. In goede staat.
Metten Koornstra. 1912 - 1978. Figuur in landschap. Nr. 17/90. Litho op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met boer en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.
J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser bij de branding. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting 40 x 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met gemengd fruit op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. 21e Eeuw. Slapende Chinese jongen met boek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 92 cm. In goede staat.