Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel/floraal + Foo-hondenkoppen decor. Afmeting: H 36 x Ø 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams Bont decor. Gaatje in deksel. Afmeting: 11,5 x 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen sierschotels. Floraal et cetera. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 47 - Ø 48 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 9 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met vlinder in landschap decor + bodemmerk. Craquele. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed borden met landschap/vogel/floraal en goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups. Eén maal floraal/vlinder decor, met bodemmerk, goed. Eén maal met hoge voet, druivenranken, bodemmerk, haarlijn. Afmeting: H 7,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Minimale chips bovenrand trekpot. Afmeting: 10 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.