Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal/karaktertekens. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocolade kop met onderschotel en deksel. Tuin decor. Chip + haarscheur in kop. Haarscheur in schotel. Afmeting: 14 x Ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Kantonese Chinese dekselpot met hoogwaardigheidsbekleder/floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom kust/kraanvogel decor. Bodemmerk. Bovenrand schade. Afmeting: H 30 x Ø 15 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen penselenwasser met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x 8,5 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek Chinees/Kantonees porselein met figuren decor + bodemmerk. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; koppen, schotels, kommen et cetera. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.
Lot divers Chinees porselein. Onder andere; gemberpotten, vaas en kopjes. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 3 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees celadon porselein met groen glazuur. Onder andere; twee rituele wijnhouders, twee cups + kan. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met floraal/paarden in landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 61 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen capucijner dekselvaas met figuren/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee chips deksel gerestaureerd. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; kop + schotel met Europees figuren decor, haarlijn + chips. En één Kang Xi schotel met kostbaarheden decor, gerestaureerd. Afmeting: 7,5 - Ø 12,5...
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf octagonale schotels met floraal decor, 19e eeuw, chips. Eén gemberpot met bloesem decor. Eén drakenvaas, circa 1900, haarlijn. Afmeting: 13 - 25 cm. ...
Twee Chinees porseleinen cups met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse gouaches op rijstpapier in originele lakwerk lijsten. Circa 1900. Portret van man en vrouw. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 22 x B 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese tempelwachters met polychromie. Eén maal terracotta met vergulding. Eén maal houtgestoken. Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek China. 19e Eeuw. Bestaande uit: Houtgesneden mal met handvat, schildpad + floraal. En een gesigneerde aquarel met keizer en figuren. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Eén gemerkt. Lichte randschades. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. Cargo. 16e - 17e Eeuwse stijl. Afmeting: 18 - Ø 20,7 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee schotels met peterselie decor, 19e eeuw, beide gelijmd. Drie 18e eeuwse borden, gelijmd of beschadigd. Eén kom met kraanvogel decor en bodemmerk, goed....
Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit; Twee kopjes met karaktertekens/figuren decor, bloempotje met landschap decor (haarscheur), vaasje met vleermuis decor + zes tekens bodemmerk. Afmeti...
Zes 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zes oude Chinese/Japanse porseleinen borden. Divers. Met bodemmerk. 19e - 20e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 27 cm. In goede staat.
Antieke vijf-delige Japanse Imari porseleinen theeset met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Tablet, kop + schotel, theepot, melk/suikerset. Eén chip kopje. Afmeting: 7 - 20 cm. In re...