Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vier kopjes + drie schotels. Divers. Twee kopjes haarlijn, één kopje chip, één goed. Twee schotels haarlijn. Afmeting: 7, 5 -12,5 cm. In redelijk...
Oud Japans lakwerk paneel met goud decor, parelmoer bloempotten en bloemen. Afmeting: H 92 x B 31 cm. In goede staat.
Vijf maal divers Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas, haarlijnen. 19e Eeuwse dekselvaas met figuren/vogel decor + vier tekens bodemmerk, deksel beschadigd. Chinese kom. Chinees schaalt...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren decor en Foo-honden. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse diverse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Eén chip. Afmeting: H 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en craquele glazuur. Op hout gestoken console. Afmeting: 19 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zes delen Chinees porselein, divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: kommen, kopjes, vaas. Twee delen goed, vier delen haarlijn of chip. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,8 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese benen gesneden gordelknopen met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 4 - 5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees antiek. Bestaande uit: Metalen balustervormige vaas met floraal decor en bodemmerk. Grote hardhouten gestoken lakstempel met tekst. Afmeting: 11 x Ø 6 cm. / 10 x 11 x 7,5 cm. In goe...
Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met vier tekens bodemmerk. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal dekselvaas met insecten/bloemen decor en vier tekens bodemmerk. Chips + haarlijn. Eén maal vaas, circa 1900, met figuren in landschap decor en vier ...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met landschap decor. Cheng Lung. Haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.
Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Met restvergulding en swastika op borst. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas. Met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Familie Rose. Bestaande uit: twee vazen + één bord. 20e Eeuw. Met bloemen decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen (gember) potten. Eén dekselpot met floraal decor + Foo-hond, haarlijn. Twee gemberpotten met landschap decor, grote pot heeft rond gaatje in bodem. Afmeting: H 17 - 22...
Vijf 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden met floraal decor. Divers. Afmeting: Ø 21 - Ø 22 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakpaneel met reliëf van been, parelmoer en jade. Enkele beschadigingen. Afmeting: 60 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese lakstempels. Paard + vis. Afmeting: H 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Japans porseleinen bolvaas met goudkleurig glazuur en kempvissen. Circa 1900. Afmeting: 18 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met bodemmerk en houtgestoken console. Floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 11 cm. In goede staat.