Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Eén maal fijn gedecoreerd met vele bloemen/landschap decor + bodemmerk, haarlijnen. Eén maal dekselvaas met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmetin...
Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen chocoladekoppen. Haarlijnen of chip. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse of Chinees porseleinen lampenvoet met vergulde bronzen armaturen. Familie Rose, floraal/vogel decor. Afmeting: 83 x 45 x 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en lichtbruin celadon glazuur. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak en karper decor. Afmeting: H 18 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee Chinese Kantonese porseleinen vazen met dansende figuren. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Drie stuks gelijmd. Eén gerestaureerd. Afmeting: Ø 23 cm. In matige toestand.
Twee Chinees porseleinen vazen met bodemmerken. Eén maal craquele glazuur met mat zwarte draak in de wolken. En een grijs-blauw geglazuurde bolvaas. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Donkerrode geglazuurde Chinees porseleinen tafellamp met olifantenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Oud Chinees zijden handwerkkleed met vele zotjes in landschap decor. Afmeting: 137 x 137 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang du Boeuf kleurig bord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen vaas met floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kop en schotels met floraal decor. Eén schotel haarlijn, één schotel chip, twee schotels goed. Twee kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeting: circ...
Bloemvormige Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: 6 x 12 x 13 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese kom met bruin-zwart glazuur, met bodemmerk. En een Chinese celadon vaas. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Stempel uit wit metaal. De stempel is prachtig versierd met florale bewerkingen, een grote ovale barnsteen, turkoois en koraal. 3,2x10cm. In goede staat
Lot Chinees/Kantonees Familie Rose porselein (27x). 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Melkkan, pot, kopjes/schotels. Eén chip. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees Familie Rose porselein. Divers. Onder andere; kommen, kopjes + schotels. Beschadigd/gerestaureerd. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In matig/redelijke staat.
Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Vijf borden met haarlijn en/of chip. Twee borden chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse kandelaar van messing met 18e eeuws Chinees porselein. Eén bobeche gelijmd. Eén bobeche chip. Afmeting: 28 x 26 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met floraal/geisha decor. Bodemmerk F. Eén schotel goed. Eén schotel gekramd. Eén kopje gelijmd. Eén kopje minimale chip. Afmeting: H ...
Twee grote Chinese Kantonese vazen met krijger decor. Polychrome. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese kom met Chinese tekst en kostbaarheden decor. Afmeting: H 13 x Ø 33 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees houtgestoken gepolychromeerd keizerlijk figuur op zetel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Eén maal octagonaal met figuren decor + bodemmerk. En twee met roze glazuur + bodemmerk. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede sta...
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met berglandschap/dorp/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden met floraal decor. Met gecontourneerde omranding. Enkele chips. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met flambé glazuur. In de kleuren rood-blauw. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit; Dekselpot, Sung-stijl + Schaaltje, Cargo vondst, 18e eeuw + Celadon bolvaas + Bord, floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: 6 - 27 cm. In goede staat...
Twee grote 19e eeuwse Japans Imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Alle met haarlijnen. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.
Grote Chinese bronzen cloisonne wierookbrander met draken/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 20 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij. Oude man speelt met krekels. Met tekst en signatuur. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 199 x B 76 cm. In goede staat.
Hoge Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: 92 x Ø 32 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. Bestaande uit; Eén maal floraal/vissen decor + bodemmerk. En één maal figuren in tuin/vlinder decor. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met kippen/kuikens decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 32,2 cm. In redelijke staat.
Chinees houtsnijwerk in lijst. 20e Eeuw. Chinees landschap met figuren en gebouwen. Mooie kwaliteit. Afmeting: 95 x 26,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose decors chicken gerestaureerd. Afmeting: 23 x Ø 9 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen voorstelling + vier tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn + chip. Schotels goed. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Kang Xi. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas. Balustervorm. Met vogel/herten decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schenkkan met deksel. Landschap met pagode decor. Chip deksel + haarlijn kan. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bronzen bellen. Tibet. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese bronzen paarden. Afmeting: 11,7 x 16 x 4 cm. In goede staat.