Lot Aziatica. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: cloisonne, lakwerk, houten figuren, brons, porselein, natuursteen, blik, et cetera. Afmeting: 7 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf stuks 19e eeuws Japans Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Diverse haarlijnen + chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte koppen met floraal/insecten decor. Afmeting: 4 x 6 x 6 cm. In goede staat.
Negentien delen oud/antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuws. Onder andere; kopjes, schotels, schaaltjes. Diverse beschadigingen + haarlijnen. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vaas met landschap decor op pagodes. Afmeting: 18 cm. vaas heeft een oude restauratie professioneel gedaan.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotel. Afmeting: Ø 34,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese munten. Eén met oldtimer, één met vier Chinese karaktertekens. Afmeting: Ø 4 - 4,5 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee borden met floraal + swastika decor. En een vleesschaal met landschap decor, één chip. Afmeting: 23,5 - 27,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen celadon vaas met groen craquele glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen glazuur en Foo-honden. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee delen Japans Satsuma. Miniatuur porselein met fijn geschilderde decoratie + goud decor. Met bodemmerk. Eén maal gemberpotje met decor van kinderen in bootjes/vlinder decor. En een trekpotje met f...
Antieke Chinees bewerkte messing waterketel met floraal gegraveerde decors en karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken, gepolychromeerde en vergulde tempelwachter met karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese houtgesneden keizer met echt haar en restvergulding. Gepolychromeerd. Eén hand mist. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Zeven stuks diverse 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Onder andere: Kang Xi, enkele met bodemmerk. Drie schotels haarlijn, waarvan twee ook met chip. Afmeting: Ø 9,5 - Ø 11 cm. In redelij...
Twee Chinees porseleinen kopjes met kippen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 8,2 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese Kantonese vazen met krijgers in landschap decor. Met bodemmerk. Bovenranden gelijmd. Afmeting: H 25 - 26 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen bloempot met draak/wolken decor. Chips. Afmeting: H 15 x Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schaaltje met bruin glazuur en bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 5,5 - Ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/figuren en goud decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Acht diverse 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Haarscheuren en/of chips. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijke staat.
Drie Chinese Yixing theepotten. Eén maal groot met bodemmerk, deksel schade + tuit gerestaureerd. Eén maal gelobt, met bodemmerk. Eén maal klein, met bodemmerk, chip deksel. Afmeting: 6 - 22 cm. In re...
Grote 16e - 17e eeuwse Chinees porseleinen Swatow schotel met figuren decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Japanse Satsuma keramieken petroleumlampen met messing. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 61 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor en gecontourneerde omranding. Eén schotel goed, alle kopjes haarlijn. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen blauw-witte sierschotel met figuren/floraal/tekst decor. 21e Eeuw. Afmeting: Ø 40,5 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen bord met herten in landschap decor. Met gecontourneerde omranding. Twee oude haarlijnen. Afmeting: Ø 22, 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk en console. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees stenen hoofd van monnik of boeddha. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur dekselvazen met floraal decor. Deksels mogelijk niet origineel. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 10 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met Familie in tuin decor. Beide haarlijnen + één maal chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met coulissen/vazen/vogels/landschap decor. Met bodemmerk. Eén bord chip + haarlijn. Eén bord goed. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porselein (14x). Bestaande uit: Zeven schotels + vijf kopjes. Eén Kantonese vaas en een vis-dekseldoos. 18e - 19e Eeuw. Enkele chips bij schotels. Afmeting: 5,5 - 14 cm. In goede staat.
Chinese republiek porseleinen wierookvaas met figuren/tekst decor + annotatie 1943. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/kraanvogel/goud decor. Afmeting: H 27 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 49 cm. In redelijk goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Oud Chinees achter-glas-schilderij. Geisha bij bloemenvaas. Olieverf op glas. Afmeting: H 51 x B 33 cm. In goede staat.
Oud Chinees achter-glas-schilderij. Geisha's in de tuin met papegaai. Olieverf op glas. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese terracotta figuren in oude klederdracht. De houten schaduwboxen zijn van latere datum. Afmeting figuren: circa 25 cm. Afmeting boxen: 43 x 30 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees. Bestaande uit; grote porseleinen dekselvaas en een Blanc de Chine wierookpot. Afmeting: 10 - 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pompoen met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: Ø 9,5 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met zwart/bruin verlopen glazuur, binnenin met ranken decor. Sung-stijl. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel decor en bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen celadon bord met floraal reliëf decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Beschadigd. Afmeting: 11 - 16 cm. In matig/redelijke staat.
Acht stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Beschadigingen/haarlijnen/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.